Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Ale obciach :wink: Choć może to był rykoszet? Tak silny, że oberwało się aż Roznerowi :wink:

PS
Jarosław Marycz twierdzi, że to Paweł Bernas :slight_smile:

Ale wstyd, tlumaczeniajeszcze bardziej żenujące uwaga co wymyślili dyrektorzy ccc ze to : na znak protestu muheehehe dajecie wiare na znak protestu

Z tego co widzę to Wadecki mówił coś zgoła innego - znak protestu (protestu w imię czego???), a irytacja to dwie różne sprawy. Nie oceniam Bernasa, tylko bądźmy precyzyjni i wyrażajmy się jasno, najlepiej z podaniem źródeł. Ja już zdążyłem pomyśleć o jakichś żałosnych pomysłach Bernasa czy Wadeckiego, a dopiero potem dotarłem do informacji gdzie to wszystko jest wyjaśnione i nie ma mowy o żadnym znaku protestu. Zresztą nie jechały za nim żadne samochody z parlamentarzystami :wink:
A co do samych powodów to jestem w stanie sobie wyobrazić, że miał potężną bombę i wtedy takie położenie się to jest naprawdę szczyt marzeń - w takiej sytuacji rozumiem w zupełności :smiley:

CCC wchodzi na rynek szwajcarski. Czyżby szykował się jakiś transfer Szwajcara na przyszły sezon?

Złośliwy Tweet nt. Thomasa

:slight_smile:

Kurczę…

Armand de las Cuevas popełnił samobójstwo…który to już kolarz z szeroko pojętej czołówki lat 90-tych to zrobił?

Pamiętam doskonale. Był super czasowcem, zwłaszcza na prologach, pomocnikiem Induraina w kilku jego wygranych Tourach.

Oczywiści, jak to w latach 90-tych doping itd…

Ale czy to dziś ważne?

:cry:

Szkoda człowieka, sportowca. Nie potrafił w pewnych sprawach dać radę. Mimo że nie wiem nic o nim to jednak jak zawsze szkoda. :confused:

Zawsze jest smutek jak odchodzi sportowiec, za kilkadziesiąt lat zaczną umierać ikony sportu z mojego dzieciństwa, jak sobie z tym radzić- nie wiem. Śmierć człowieka którego latami oglądałeś na zawodach, mistrzostwach. Ostatnio umarł Andreas Kappes( ukąszony przez owada), dobry torowiec, medalista w madisonie, na szosie jeździł w drużynach z braćmi Madiot.

La Gazetta donosi, że policja aresztowała Jana Ullricha bo po pijaku chciał się wprosić na jakieś przyjęcie gdzieś na Majorce. Oj niedobrze…:neutral_face:

Że też nie bał się fikać do Bandyty :wink:

Moscon zawieszony na 5 tygodni za incydent na TdF.

Krzywdy mu nie zrobili. MŚ pojedzie.

Twitter Hagens Berman Axeon informuje o amputacji prawej nogi Adriena Costy. Szok.

Chyba nie było, profil IO w Tokio, pod Kwiatka jak nic. Hopka przed metą i potem lekko w górę na metę.

Ale widziałeś profil Mikuni Pass na 30 kilometrów przed metą? Ciężka góra.

“Kolarze pokonają 234 kilometry, o niebagatelnym przewyższeniu 4865 metrów.”

Ciekawe kiedy Sagan wreszcie doczeka się trasy IO na której będzie mógł walczyć o wygraną.

Staram się to porównać do czegoś i wychodzi mi taka Lombardia na sterydach.
Kto to ogoli wymyślać nie muszę - Nibali.

Już będzie dziadek😉 Nasz Rafał👍

Przy odpowiednim przygotowaniu cały czas końcówka faworyzuje Michała :grinning:

To już będzie era Alaphillipa w pełnej krasie

A ja tam stawiam na Dumoulina