Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Ale obciach :wink: Choć może to był rykoszet? Tak silny, że oberwało się aż Roznerowi :wink:

PS
Jarosław Marycz twierdzi, że to Paweł Bernas :slight_smile:

Ale wstyd, tlumaczeniajeszcze bardziej żenujące uwaga co wymyślili dyrektorzy ccc ze to : na znak protestu muheehehe dajecie wiare na znak protestu

Z tego co widzę to Wadecki mówił coś zgoła innego - znak protestu (protestu w imię czego???), a irytacja to dwie różne sprawy. Nie oceniam Bernasa, tylko bądźmy precyzyjni i wyrażajmy się jasno, najlepiej z podaniem źródeł. Ja już zdążyłem pomyśleć o jakichś żałosnych pomysłach Bernasa czy Wadeckiego, a dopiero potem dotarłem do informacji gdzie to wszystko jest wyjaśnione i nie ma mowy o żadnym znaku protestu. Zresztą nie jechały za nim żadne samochody z parlamentarzystami :wink:
A co do samych powodów to jestem w stanie sobie wyobrazić, że miał potężną bombę i wtedy takie położenie się to jest naprawdę szczyt marzeń - w takiej sytuacji rozumiem w zupełności :smiley:

CCC wchodzi na rynek szwajcarski. Czyżby szykował się jakiś transfer Szwajcara na przyszły sezon?

Złośliwy Tweet nt. Thomasa

:slight_smile: