Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Ktoś mówił że mu jakoś tak oczy wisiały czy coś takiego… <wzdryga sie<

co miał wnieść ten post?

Jak to u Edera, nie za dużo. :expressionless:

Ja w tej kwestii mam podobne zdanie do Greeka, fundacje pomagające jak najbardziej na tak, spółki skarbu państwa czy też ministerstwo na nie.

moje zdanie jest proste- kto chce niech pomoże, kto niech chce, ten nie i tyle. Nikt nikogo nie zmusza.
Ja przelałem kwotę ode mnie ale nie uważam że każdy “ma taki obowiązek” czy coś w tym stylu.
Uważam to jednak za pozytywne, że tyle osób zadeklarowało pomoc naszemu Mistrzowi, jest to coś pozytywnego wśród tych wszystkich podziałów i wojenek w naszym kraju

Czarno to widzę :wink:


Czyżby zmiana barw? I koszulki też czarne zamiast pomarańczowych?

Kolor to kwestia gustu. Podejrzewam że będą teamowe barwy.

Jak koszulki też będą czarne z białymi motywami sponsorskimi jak na rowerze to będą jak karawana żałobna wyglądać ;D z drugiej strony paradoksalnie na tle tych wszystkich kolorowych teamów mogą się nieźle wyróżniać

Z instagrama Simona Geschke

Czerń z cyckowym pomarańczem da się z pewnością ładnie połączyć. Myślę że mogłyby powstać jedne z bardziej efektownych strojów w peletonie. Chociaż tyle mogliby zrobić bo z wynikami sportowymi może być różnie :wink:

Są i stroje. Widać, że gradienty w modzie w tym sezonie :slight_smile:

Zayebiste podkoszulki

No to Sunweb poszedł po bandzie!!! Stroje identyczne jak CCC!!!:joy:

Jestem trochę zawiedziony. Poszli na łatwiznę.

pokazcie sunweb…

https://teamsunweb.com/2019-kit/

Koszulki Sunwebu jednak odrobinę ciemniejsze w kolorze (raczej cynober) od pomarańczowych CCC. Wydaję mi się, że zestawiając koszulki w jednakowym świetle różnica była by bardziej widoczna.
Dla mnie stroje obu ekip to jedne z ładniejszych w peletonie.
Dodam że w Sunwebie też maja nowe kaski od Lazera w miejsce tych od Gianta.

1 polubienie

Nawet fajne, lepsze niz te biało czarne

Jeżeli Trek nie zmieni, będzie ciężko odróżnić od SUN

Nowe stroje Treka
https://racing.trekbikes.com/sport/road/2018/new-trek-segafredo-kits-unveiled-in-london/

Ładne te stroje CCC, podobają mi się.