Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Mas ma potencjał na wygranie tdf ale jest 1% szans na to by zbudowano pod niego zespół, czysto teoretycznie zakładając ze bedzie golić wyścigi jeden za drugim w KG i sprinterzy w Quick Stepie będą finiszować kiepsko i jakimś cudem podporządkują mu zespół to nie ma za bardzo jak Alaphilippe Jungels i posucha, jest Serry,Capechi, Devenyns za mało przy takiej sile Sky czy Movistaru no ale gdyby faktycznie ten Mas miał być drugim Contadorem… czego bym sobie zyczył to kto go tam wie

Mnie się tam wydaje, że najlepszym góralem po Masie w QS będzie Knox, no ale oczywiście to nie jest rozwiązanie problemu. No i Lefevre przecież nie zmieni swojej filozofii budowania ekipy dla jednego kolarza.
Swoją drogą, wygrał on kiedyś GT? Romingerem? Czy to mi się pomyliło i Mapei nie można utożsamiać z Lefevre’em.

Lefevere był od 1995 dyrektorem sportowym w Mapei, więc go ta wygrana w Giro chyba obejmuję, ale też jego pozycja w 1995 była inna niż w Domo, QS, więc nie wiem na ile sukces Romingera obciąża jego konto (Team managerem był dopiero od 1999).

Jest już info o trasie Tour of Oman

Dzięki za odpowiedź.
Niezła miejscówka: suchar ogórkowy :wink:

W tym sezonie to Michele Bartoli będzie trenerem Nairo Quintany, ciekawe, co z tego będzie.

Nairo wygra Staruszkę :wink:

Nie dasz mu szansy w Flandrii?

Wypadałoby napisać: Patryku, Lefeverze, nie idźcie tą drogą…

pewnie i z prawnego punktu widzenia ma rację, ale takimi postawami rozwalają cały ten internetowy PR, który wokół siebie kreują.

Już za późno, dzięki zdecydowanej postawie Patryka QS właśnie wszedł na drugi szczebel podium, którego pierwsze miejsce zajmuje Sky :wink:

Tak jak pisze Arturo, wydawało się że sprawa została rozsądnie rozwiązana. No bo co wy byście zrobili gdybyście organizowali wyścig i np skołowali jakieś fajne wolontariuszki, które robiły sympatyczny klimat? Wiadomo że organizator musi bronić swojego wizerunku i ludzi, bo taka impreza od tego wszystkiego zależy, twoje poważanie. Niestety Lefevere nie kapuje tego jak też innych rzeczy. Nie wiem po co postanowił rozgrzebać ten syf z powrotem.
I jeszcze ta dziecinada z ominięciem poetapowych dekoracji na podium. Teraz na cały zespół będą się tam krzywo patrzyć, łącznie z liderem wyścigu i najlepszym młodzieżowcem.

Żeby nie było- jestem przeciwny każdemu dyskryminowaniu kobiet i chamskiemu seksizmowi.
Z drugiej jednak strony to tutaj jest mega nagięcie.
Sytuacja była GŁUPIA ale na pewno nie ma co przesadzać i przyrównywać jej do jakiegoś molestowania, gwałcenia czy czort wie czego jeszcze. Raczej szczeniacki żart, a że chodziło o dość znanem osoby to nie wiadomo też czy „pokrzywdzona” nie chciała tego faktu wykorzystać dla osiągnięcia jakichś korzyści.
Lefevere jak widać ma podobne zdanie

Ocieranie się kroczem o inną osobę to nie molestowanie i to w dodatku pozując w niedwuznaczny sposób do zdjęcia? To czym jest molestowanie?
A zachowanie ekipy jest żenujące zamiast położyć uszy po sobie i przeprosić, oni wielce zgrywają poszkodowanych.

Dzisiaj na TVP 1 o 22.30 film biograficzny o Armstrongu.

Charlie już o nim wspominał w temacie “Ciekawe filmy.filmiki”.

No i cóż. Lefevere’owi także wytłumaczono że to co robił było głupie. Cały zespół ma być już grzeczny… Szkoda, liczyłem na jakiś niekonwencjonalny rozwój sytuacji :wink:

Sponsorzy i dopływ gotówki otrzezwil mu mózg!:joy:

Świetna rozmowa. http://www.cyclingnews.com/features/morkov-and-sabatini-the-art-of-the-lead-out/

No ci goście z QS wiedzą co robią. I nawet sobie tak ostatnio myślałem że Viviani być może nawet nie należy do najszybszych sprinterów, kto wie czy np. Sam Bennett tak na czysto nie byłby szybszy ale liczą się jeszcze inne rzeczy. Pociąg i jego trzymanie się właśnie. Viviani potrafi znakomicie pilnować pociągu. Bennet za to nie raz się gubił. No i trzeba jeszcze mieć tego nosa jak Sagan i tą wolę zwycięstwa też jak Sagan czy Viviani.
Teraz trzeba poczekać na UAE/Dubaj. Tam w zeszłym roku mieliśmy do czynienia z być może najfajniejszą walką pociągów na ulicy szerokiej by pomieścić chyba z 10 obok siebie…

Silvio Martinello nie będzie już pracował dla RAI.