Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Źródło może i słabe, ale trochę wyjaśnia np. zmianę barw Eugenii Bujak:

Nie czytałem ale SE to raczej mizerne źródło informacji

Zgadza się, słabe źródło. Ale procesów o zniesławienie raczej nie przegrywają.

Eugenia jezdzi w jednej grupie ( przynajmniej jeszcze rok temu jezdzila ) z dziewczyna mojego kolegi z klubu. I on i ona sa Szwedami . Rok temu jechal do niej do Slowenii i powiedzialem , ze jak spotka Eugenie to ma powiedziec ; Czesc Gienka ! Po powrocie mowil , ze powiedzial i smiala sie , bo pewnie mu to srednio wyszlo . Tyle ja mam wspolnego z Eugenia Bujak .

Geschke póki co największy pechowiec sezonu 2019 :frowning:

Może nic istotnego, ale ten wywiad trzeba zobaczyć :grinning:

2 polubienia

Jak każdy wywiad z Cecilie. :wink:

Haha super ten wywiad. Super bo spontanicznie i mega entuzjastycznie ujęła cały fenomen Ronde

Pozytywna dziewczyna! :blush:

Ja to tak tu zostawię:

Uuuu antydeszczowiec. :wink:

Wręcz przeciwnie, mogłoby wreszcie popadać :wink:

Z tym deszczem to jest przeważnie tak co roku :wink:


Nawet na The Inner Ring kiedyś podali jakieś statystyki dotyczące pogody w tym okresie (chyba to gdzieś w komentarzu wrzuciłem przy okazji PR rok temu) i wyszło chyba że akurat w tym okresie bardzo rzadko są opady.

1 polubienie

Może wyścig nie najdonioślejszy, ale ta edycja swoją historię miała.

  1. Jak zmierzyli, że Paddy wygrał?
  2. Jak się wyprzedza dobrego sprintera na 15 metrach?
    https://twitter.com/VitalConcept_BB/status/1114548142077292545

W wieku 74 lat zmarł Patrick Sercu.
Wieloletni partner E.Merckxa (i wielu innych świetnych kolarzy) w sześciodniówkach, wybitny torowiec (medale MŚ i IO, 88 zwycięstw w sześciodniówkach), znakomity sprinter przełomu lat 60. i 70, multizwycięzca etapowy na Giro i Tourze. W 1979 opublikowana została jego biografia: Patrick Sercu Superstar, autorstwa Lucien Berghmansa.

Jego ojcem był także znakomity kolarz Albert Sercu (zmarły w 1978).

1 polubienie

na weszlo.com wspomnienie Scarponiego w 2 rocznicę śmierci autorstwa Sebastiana Warzechy

Dobry tekst.

Czy ja wiem czy taki dobry… Dziwne to wybielanie kontaktów z Ferrarim “bo to dobry fachowiec”. Raz wpadł, drugi raz kontakty z Ferrarim, a z tekstu bije taka naiwna wiara że na pewno był czysty

bo ja wiem? z tego akapitu niekoniecznie.
tekst raczej neutralny poza tym akapitem o poczuciu humoru.

Co do plotek odnośnie przenosin Nibalego do Treka, trochę mnie one dziwią. Co prawda słyszałem, że Nibali nie do końca jest zadowolony z pobytu w Bahrajnie, ale forma jaką prezentuje w ostatnich latach przemawiałaby za pozostaniem. Trek natomiast wydaje się słabszą.

Segafredo może dawać duże pieniądze, żeby mieć Rekina u siebie! Włoch już młody nie jest więc może go kontrakt życia skusić na koniec kariery?! Wtedy Landa idzie do Bahrajnu i będzie jedynym liderem! Może Hiszpan u szejkow w końcu odzyje!!!:thinking: