EUROBIKE 2008

Witam

Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do mojej galerii z targów EUROBIKE 2008 - ponad 400 zdjęć - głównie szosa.

EUROBIKE 2008 by pantani

pozdro!

mam prosbe, czy moglbys to wrzucic np na rapidshare jako zip zeby mozna bylo sobie sciagnac?

z gory dzieki

Fajna galeria. Fajnie, że są ludzie,którzy lubią sie dzielić z innymi nawet zdjęciami z jakichś imprez. A bawiłeś się może elektrycznym Shimano? Podobno była taka możliwość, tyle żei kolejka była spora.

Fajnie Ci to powychodziło, klimacik na fotach jest i forma galerii też bardzo adekwatna
To co panowie, co Wam najbardziej utkwiło w pamięci, które marki są najbardziej dla Was pożądane?
Mój ranking: wilier, somec, cinelli, colnago.

Mój: wilier, colnago i king de rosa

Świetne zdjęcia, no i robią furorę na forum Weight weenies - weightweenies.starbike.com/forum … &start=285 Gratulacje

skoro takie dobre to aż obejrze:)

Witam

Byłem tylko dwa pierwsze dni na targach i nie miałem za bardzo czasu żeby pobawić się tym nowym Dura Ace, bo zaraz potem śmigałem do Belgii Kubice oglądać ;]

Zwłaszcza że kolejki były…

Po 2 dniach biegania między samymi wypasionymi rowerami to już nie wiedziałem na co mam patrzeć - ale chyba najbardziej mi się podobała rama z karbonu do miejskiego bika - damka! i takie jedno stoisko ze stalowymi klasykami.

pozdro