Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Musiałem na telefonie się wylogować i od nowa wpisać dane logowania. Wtedy zaczęło działać i na telefonie i na kompie.

Ja nie korzystam wiec nie pomogę. Ale korzystając z tematu pt. EuroSport muszę napisać że coś o zwykłej aplikacji EuroSport .
Relacje z tegorocznego TdP to totalna amatorka i kpina , brak profilów tras podczas relacji “na żywo”, brak wyników klasyfikacji końcowych .
Pełno reklam i video z kraks jakby to był kanał dla sadomasochistów !
Wyrzuciłem już “appke” z telefonu na znak protestu, teraz mogą reklamy puszczać Proboszowi a kraksy półgłówkom !

No nie wierze… nie dość że aplikacja na przestrzeni lat tak się stoczyła to jeszcze po blokowali nagrywanie obrazu z telefonu AZ-em … na dysku mam jakieś wyścigi z 2016 i elegancko nagrane a tu dupa. Nagrywałem całe mistrzostwa, by mieć czarny obraz, nie ładnie … ktoś zna jakąś inna metodę (może dekorderem orendżowskim ? tylko to już chyba po “obiedzie” ) nie orientuje się ktoś? Na co dzień nie korzystam w ogóle z takich urządzeń a wiem że tak owe posiadamy w domu

Czy w ostatnich dniach włoskie klasyki miały polski komentarz? Na VOD mam jedynie czysty sygnał, zastanawiam sie czy to ogolny problem i znów player pokazuje swą niezawodnosc czy to moja lokalna przypadłość? Ps. Nie zdradzajcie wyników.

Same remisy bezbramkowe, szkoda oglądać :wink:
A poważnie - był polski komentarz.

1 polubienie

Dzięki. Czy ktoś kto korzysta z aplikacji może sprawdzić czy na vodzie ma teraz czysty stream czy komentarz? Chodzi mi o ostatnie transmisje M-T i Tre Valli.

VOD mam bez komentarza podobnie jak Ty

1 polubienie

Parę miesięcy od reformy Playera minęło. Czy ktoś znalazł sposób na obejście geolokalizacji i uzyskanie angielskiego komentarza?

Do końca weekendu można zakupić Eurosport Player na cały rok za 44,50 (więc połowa normalnej ceny). Oferta kusząca, choć dla mnie brak wsparcia dla tv Samsung przekreśla potrzebę posiadania Eplayera.

Skorzystałem wczoraj z oferty.

Czy dobrze pamiętam, że język transmisji zależy tylko od kraju (adres IP) oglądania, niezależnie od kraju zamieszkania klienta? Więc w Polsce po polsku, we Włoszech po włosku?

Tak chyba było już od dłuższego czasu. Jedyne remedium na to, to (być może) bawienie się wtyczkami (np. Hola!), które zmieniają krajowe IP na zagraniczne. Czy działa to jednak w tym przypadku, tego nie mogę potwierdzić.

2 polubienia

Szkoda ze mój się kończy dopiero w marcu. :smiley:

Jesteś wielki działa dzięki

BF mnie skusiło, ale oceny na google play tragedia… chyba odpuszczam.

Ostatnio apka na androida się poprawiła, już się nie wywala i nie wylogowuje bez powodu.

Zgodnie z regulacjami EU nadawca telewizji czy VOD internetowego jest zobowiązany do udostępnienia Ci swojego serwisu według kraju twojego zameldowania/rejestracji. Jeśli skontaktujesz się pomocą techniczną Eurosport Player to pomogą Ci zablokować ofertę programową dla Twojego kraju rejestracji, czyli np. Polski. W tym wypadku gdzie byś nie pojechał będziesz miał Eurosport po Polsku. Niestety, to wyklucza przełączanie języków co u mnie sprawdza się średnio :frowning:

1 polubienie

a jak to wygląda ostatnio z odtwarzaniem relacji?

U mnie i na androidzie i na komputerze działa bez problemów.

Faktycznie Eurosport musiał w końcu zainwestować w aplikacje. Zdarzają się problemy, ale działa. Filtrowanie i nawigacja jest zaiste trochę nieintuicyjna, ale wszystko generalnie działa…

Widzę, że często są dwie transmisje na żywo tego samego wydarzenia, jedna po polsku, a jedna bez żadnego komentarza (na chwile obecnej np. narciarstwo alpejskie kobiet). Jest nadzieja, że niektóre wyścigi kolarskie też będą w wersji bez komentarza?