Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Jak działa Wam wyszukiwanie GPS w aplikacji?

W moim telefonie, od pewnego czasu, aplikacja nie potrafi zlokalizować położenia w pomieszczeniach. Musze wyjac na balkon aby przy wysokiej dokładności player znalazł łączność! Wczesniej odbywalo się to po załączeniu na chwilę danych mobilnych.
Masakra jesli jest się już w wannie…

Musiałem na telefonie się wylogować i od nowa wpisać dane logowania. Wtedy zaczęło działać i na telefonie i na kompie.

Ja nie korzystam wiec nie pomogę. Ale korzystając z tematu pt. EuroSport muszę napisać że coś o zwykłej aplikacji EuroSport .
Relacje z tegorocznego TdP to totalna amatorka i kpina , brak profilów tras podczas relacji “na żywo”, brak wyników klasyfikacji końcowych .
Pełno reklam i video z kraks jakby to był kanał dla sadomasochistów !
Wyrzuciłem już “appke” z telefonu na znak protestu, teraz mogą reklamy puszczać Proboszowi a kraksy półgłówkom !

No nie wierze… nie dość że aplikacja na przestrzeni lat tak się stoczyła to jeszcze po blokowali nagrywanie obrazu z telefonu AZ-em … na dysku mam jakieś wyścigi z 2016 i elegancko nagrane a tu dupa. Nagrywałem całe mistrzostwa, by mieć czarny obraz, nie ładnie … ktoś zna jakąś inna metodę (może dekorderem orendżowskim ? tylko to już chyba po “obiedzie” ) nie orientuje się ktoś? Na co dzień nie korzystam w ogóle z takich urządzeń a wiem że tak owe posiadamy w domu

Czy w ostatnich dniach włoskie klasyki miały polski komentarz? Na VOD mam jedynie czysty sygnał, zastanawiam sie czy to ogolny problem i znów player pokazuje swą niezawodnosc czy to moja lokalna przypadłość? Ps. Nie zdradzajcie wyników.

Same remisy bezbramkowe, szkoda oglądać :wink:
A poważnie - był polski komentarz.

Dzięki. Czy ktoś kto korzysta z aplikacji może sprawdzić czy na vodzie ma teraz czysty stream czy komentarz? Chodzi mi o ostatnie transmisje M-T i Tre Valli.

VOD mam bez komentarza podobnie jak Ty

Parę miesięcy od reformy Playera minęło. Czy ktoś znalazł sposób na obejście geolokalizacji i uzyskanie angielskiego komentarza?