Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Mi za to chodziło o alternatywę, bo chyba nie oczekujesz, że jest gdzieś darmowa wersja eurosport playera

A czy ktoś próbował już GCN Playera jako alternatywy dla Playera? Mam Tour dostępny w kilku językach w TV, z opcją nagrywania, ale opcja bez reklam mnie kusi. Jeszcze jakby można było zmieniać do woli język transmisji, byłoby miodzio.

1 polubienie

Właśnie miałem to co kolega wyżej opisywał, cofnąłem transmisję(na telefonie) z Le Tour kobiet do początku i oglądałem z opóźnieniem, i było zacinanie dźwięku, tak że niektóre zdania komentatorów słyszałem dwa razy. Włączyłem live i jest lepiej.
EP to po prostu niedorobione dziadostwo, na którym ktoś postanowił zarabiać, nic nie inwestując.
TVP Sport ze swoją stroną i aplikacją miało przed laty też mase problemów, teraz ulepszyli swojego playera i działa jak trzeba.

1 polubienie

Używam od 1,5 roku i o ile zawsze były z playerem problemy, to teraz się go używać nie da (ważna uwaga - korzystałem z Opery, spróbuję dzisiaj z Google Chrome). Podczas oglądania klasyka z metą na Mont Ventoux komentarz wyprzedzał obraz o jakieś pół minuty, a od jakiegoś tygodnia lub dwóch dźwięk przeskakuje co kilka sekund. Do tego dochodzi fakt, że transmisje się co chwilę zawieszają (a dosłownie na żadnej innej stronie nie mam problemu z prędkością Internetu), momentami fatalna jakość i to, że czasami przez kilkadziesiąt minut nie da się włączyć transmisji, bo wyskakuje błąd “po oknach odtwarzania” (nawet nie wiem o co w tym komunikacie chodzi). Cena niby bardzo przystępna, chyba zaplaciłem 80 zlotych za rok, ale co z tego, skoro zawsze jak chcę coś obejrzeć, to jest jakieś 20-30% szans, że nie będzie się dało. Zresztą to nie jest problem tylko playera, jak kiedyś wykupiłem na ipli polsat sport, to też obejrzenie czegoś nie było najłatwiejsze. O dziwo faktycznie w tej kwestii TVP Sport radzi sobie najlepiej

Eurosport w takich problemach proponuje nam przełomowe, wręcz nowatorskie sposoby naprawy

3 polubienia

np Le Mans 24 na Euro2 działa mi doskonale a Tour jak wyżej

Lol, jeszcze tylko format C:/ brakuje do zestawu niezawodnych porad.

7 polubień

Obraz i dźwięk tnie niemiłosiernie.

Skusiłem się na GCN Race Pass i nie żałuję. Tak jak mówiłem dostęp do różnych wersji językowych ES, ITV, France TV czy Rai mam legalnie w TV, nawet z możliwością nagrywania programów. Postanowiłem spróbować przede wszystkim z powodu braku reklam. Śmiga aż miło, zarówno na PC, jak i wrzucone z tabletu na TV (szkoda, że nie ma aplikacji bezpośrednio na TV). Przy Android TV trzeba jedynie pamiętać, żeby aplikacje mieć kupioną i zainstalowaną na Androidzie, a nie na iOS.

3 polubienia

Może to “przypadkowe” problemy aby zachęcić ludzi do wykupienia GCN :stuck_out_tongue:

Albo za dużo zulu czytam :smiley:

1 polubienie

Coś naprawili bo jest ok.

2 polubienia

Jak zbierzemy 100 lajków :heart:, to GCN przyspieszy wprowadzenie polskiego komentarza do Race Pass :wink:

4 polubienia

Dodałem 100 :crazy_face:

1 polubienie

To się ceni :wink:

Swoją drogą ciekawe co to za technologia, że ogranicza ich do 7 języków. Chyba, że to ściema na odczepkę :stuck_out_tongue:

Technologia pod tytułem przesył pieniądza do komentatorów w kolejnym języku. Języku z kraju, gdzie subskrypcję wykupiło 30 osób :wink:

4 polubienia

Tak, da się oglądać. Ale sprawdzę ten GCN bo z wkurzenia anulowałem subskrypcję ESP i kończy mi się 5 września :wink:

1 polubienie

Powiedzcie mi czy to GCN to tylko appka? Nie ma relacji w przeglądarce? Ja zwykle oglądam wyścigi na komputerze :confused:

Jest wersja na przegladarkę, ale abonament musisz zakupić w aplikacji mobilnej. Potem tego samego konta używasz też na kompie.

1 polubienie

No to git! Dzięki.