Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Ja zawsze kartą płaciłem.

Czy ktoś ma problem z wyświetlaniem transmisji po modernizacji strony eurosportplayera? Na starym było OK. Na nowym nie ładujemi się transmisja. Używam Windowsa 7 (aktualizowany) i próbowałem na FireFoxie, Chromie i IE. Mam załadowane okno transmisji (przycisk play, pasek czasu, głośność, itd.), ale nie hula.

niestety też mam tak samo:/

Ja rowniez, wczoraj jeszcze wszystko dzialalo ok, a dzisiaj jak chce cos obejrzec nie dziala :frowning:

Mam podobnie, choć czasami obraz odpala. Nie wiem czemu tak jak…

Dopiero teraz player zaczął u mnie działać. Trzeba będzie się upomnieć o 2 dni, w których usługa nie działała poprawnie.

Promocja EP, jeden dzień darmowego testowania (do 23 sierpnia) można wypróbować, zobaczyć z czym to się je jak ktoś się nad tym zastanawia:
EP Promocja

P.S. Doszły jakieś nowe funkcje: bonus (?), kontrola przekazu na żywo, archiwum (chyba wcześniej było coś podobnego). Dajcie znać jak to działa po tych zmianach, trza będzie wypróbować jak będzie jakiś wyścig.

Działa już wszystko tip-top. Problemy były tylko chyba pierwszego dnia po przesiadce na nowy layout.

Nie wiem jakim cudem, ale wczoraj badz przedwczoraj pobrało mi automatycznie z konta kase na nowy abonament eurosportplayer yyyy… :question:

W regulaminie jak byk jest informacja o automatycznym odnowieniu.

Dokładnie, musisz sam pamiętać zrezygnować albo nie mieć nic na karcie w dniu pobrania opłaty :wink:

Ja w sprawie archiwum.

Ponieważ pracuję najczęściej do około 16 30 - 17 i jadę do domu akurat gdzieś- 40, 50 minut, to zwykle podczas GT nie mam możliwości obejrzeć końcówek etapów.

Z powtórkami w Eurosporcie jak wiadomo jest różnie, więc postanowiłem z okazji Vuelty spróbować Palyera, tym bardziej, że US Open i potórek było 0.

Niestety archiwum (wideo) zawierało 0 Cyclingu, sporo tenisa - rozumiem, no ale…

Czekałem aż się skończy US Open z nadzieją, że już na Vueltę znajdzie się miejsce ale dalej nic, pojawiła się Alberta i teraz Quebec ale nie o to walczymy…

Pisaliście, że powtórki są z opóźnieniem i krótko ale Hiszpanii w ogóle nie ma :frowning:

Te wyścigi wspomniane są po 1, 2 dni w archiwum ale są. Nawet US open już znika ale kurde - są Dakary jakieś i Superbiki - jeszcze 200 coś dni !

Kolarstwo wygląda na to jest zupełnie olewane…

Jedyne co mógłbym zrobić, to po przyjściu do domu włączyć live i tam można wtedy przewinąć np. 2 godziny do tyłu i zobaczyć etap np. o 19 ale nie zawsze mam taką możliwość.

Nie po to płaciłem kasę, żeby oglądać w pracy albo Superbajki przez 300 dni.
Wkurzon jestem, dobrze, że tylko na miesiąc…

Dobrze, że Angliru jest w sobotę.

Mam nadzieję, że się coś zmieni do przyszłego roku. Chciałbym z tego korzystać te 2 czy 3 miesiące na GT.

Bo zamiast Playera, trzeba sobie kupić dekoder za nagrywarką i mieć spokój.

Korzystałem dwa lata (iphone). Bardzo dobra jakość i ogólnie ok. Jednak przy oglądaniu przez internet mobilny aplikacja zabiera za dużo transferu więc kosztem jakości obrazu zmieniłem na Iplę, dzięki, której mam jeszcze sportowe kanały Polsatu.

Lekka kicha z TdF.
W GdI całe etapy można było obejrzeć na Playerze wieczorem po zakończeniu etapu. Tutaj największa impreza kolarska świata, a w Playerze jedynie skróty finiszów, nosz… :unamused:

Chyba jest to kwestia umowy między ASO a Eurosportem. Na Giro był też na EP dodatkowy kanał z transmisją bez przerw, a na Tourze nic takiego nie ma. Sam chętnie bym oglądał na Playerze ten specjalny kanał + w drugim okienku pl komentarz, bo przy tym zalewie reklam otwarty kanał Eurosportu jest nie do zniesienia.

Chciałbym protestować Iple na czas mistrzostw świata, zwłaszcza że można wziąć na 14 dni za darmo - jak tu jest z powtorkami? Są i można oglądać kiedy się chce?

Sam się na to skusiłem dziś. Powtórek jest masa do wyboru, z kolarstwa nie ma za dużo, bo Polsat niewiele transmituje (są torowe MŚ, Szwajcaria, Romandia), jednak w tym pakiecie tylko w jakości obrazu 384 p (szału nie ma, ale idzie obejrzeć), ale telewizje na żywo (Polsaty, Eurosporty, Fight Club, Fight Box) można już oglądać nawet w HD. Oczywiście nie wiem jak szybko dodają te powtórki (na Eurosport Playerze bywało różnie).
Dla zapominalskich proponuje użycie jakiejś starej karty z groszami na koncie lub tzw. karty podarunkowej, bo sam z własnego doświadczenia wiem, że często zapominałem o dezaktywacji konta, a tu (podobnie jak w EP) automatycznie przedłużają ważność pakietu po 14 dniach pobierając z karty opłatę (jeśli się nie zrezygnuje w ciągu dwóch bezpłatnych tyg.). Wystarczy żeby karta była ważna i miała przynajmniej 1 zł (pobierana opłata kontrolna chyba, do zwrotu później).

Ciekawy właśnie jestem jak to bedzie z powtórkami z MŚ w kolarstwie, bo jest wiele relacji które są we wczesnych godzinach i chciałbym je sobie wieczorem obejrzeć… Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

Jakby to działało na telewizorze to możę nawet bym się czasem skusił na miesciąc za 19,90…

Jeśli chodzi o powtórki to zdecydowanie lepiej poczekać na wieczorne powtórki i obejrzeć w tv lub na Ipli w tv live w jakości HD. Ta rozdzielczość powtórek w Ipli na lepszym telewizorze będzie kiepsko wyglądać. Co do działania w tv to w nowszych telewizorach (np. Samsung z smart tv) Ipla jest domyślnie zainstalowana i można to spokojnie obejrzeć. Na starszych wystarczy połączyć peceta/laptopa z tiwiszem kablem HDMI lub SCART (ten taki trapezoidalny wtyk) i też powinno dobrze śmigać.