Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Ale jak mam obejrzeć w TV jeśli nie mam kanału polsat sport? (mam N na kartę).

No to trza wypróbować tę Iplę (trzbea się zarejstrować, podać nry karty itp.), jak pisałem wcześniej 14 dni jest za darmo i nic nie płacisz jeśłi przed tym terminem się wycofasz. Jeśli masz w telewizorze coś na wzór smart tv lub połączenie z netem to raczej nie ma problemu. Jeśli nie, to po prostu podłączasz do telewizora kabel i obraz z laptopa/peceta “rzutujesz” na ekran telewizora.

Taki własnie mam plan. Mam do TV podłączone Raspberry więc spróbuję przez niego puścić Iple w TV, bo chyba jest taka opcja.

Mozna, ale strasznie to chodzi - malinka nie wyrabia.

A to szkoda…

E:
U mnie malinka wyrabia, ale niestety nie da się oglądać materiałów dostępnych odpłatnie…

[size=75][ Dodano: Wto 23 Wrz, 2014 09:36 ][/size]
No i niestety w Ipli nie można zobaczyć powtórki z mistrzostw… Chyba że ja nie umiem tego znaleźć. A może da się to jakoś nagrać?

mi się tez ten player strasznie zacina

Ja jeszcze nie miałem okazji korzystać , nawet nie wiedziałem że jest taki player :stuck_out_tongue: Przeważnie oglądam w tv i nie potrzebuję tego typu udogodnień.

Ktoś się orientuje jak wygląda EP na tegorocznym Giro? Jest podobnie jak rok temu - jeden kanał dodatkowy bez reklam, bez komentarza, na którym często na najważniejszych etapach wchodzi relacja wcześniej niż w tv? A w ogóle ile będzie etapów transmitowanych w całości przez Eurosport?

Potraficie w Playerze w nowej szacie cofnąć transmisję? Ruszam tym suwakiem bez efektu.

Też mam z tym problem.

Z tego, co widzę, da się cofnąć tylko o całe 3 godziny, klikając na początku paska. Płynne przewijanie nie działa. Ależ to spieprzyli :imp:

Na Chromie działa dobrze - spokojnie można cofnąć o parę minut.

A który Chrome i jaki system operacyjny? Ja w chromie, w windowsie 8.1, mam ten sam problem co inni. Mogę cofnąć tylko o 4h.

Jak wyżej. Proszę o szczegóły!

Często oglądam u mojego chłopaka kolarstwo, zaraził mnie swoją pasją. Używa Eurosport Playera ale strasznie się zacina, to dziwne bo mieszka praktycznie w centrum miasta. Nie chcielibyście wiedzieć co się działo, gdy Kwiatek finiszował na Amstel Gold Race a wszystko się co chwile cięło :laughing:

Działa to dobrze na telefonie? Jak tak to ile transfery zjada?

Cześć.

Po zmianie layout’u Eurosport Playera na FF i IE nie mogę w żaden sposób cofnąć transmisji.
Poprzednio mogłem rozpocząć transmisję, zapauzować ją i obejrzeć po pracy. Bez żadnego “krzaczenia się” transmisji.

Teraz suwak i pauza nie działają.

Tandem, spróbujcie IPLI, pakiet SPORT za 19,90/msc. Eurosport w HD, 14 dni na przetestowanie.
Można zejść do 10zł/msc posiadając telefon na kartę w Plusie z roczną ważnością konta (koszt 5zł na rok).
ipla.tv/pakiet/SPORT#/content/channels

EP używałem jakiś czas temu i było OK przy transferze rzeczywistym miedzy 6 a 7 mega nic nie przerywało przy b. dobrej rozdzielczości. Co do suwaka to pamiętam, że bywało (choć rzadko), że można było przesunąć o bardzo niewiele do tyłu (np. godzinę), ale nigdy tak, żeby max albo w ogóle. Po ostatnich zmianach jednak nie korzystałem z Playera. Dobrze popróbować na różnych przeglądarkach (IE, Chrome, Mozilla, Opera) i ewentualnie na różnych systemach jeśli macie prócz pecetów laptopy lub tablety.
Co do IPLI to też dobra opcja, w 2 tyg. można dobrze ją poznać, suwak z tego co pamiętam działał nawet do 4 godzin w tył.
P.S. jak ktoś się boi, że zapomni o anulowaniu subskrypcji to na IPLI może spokojnie anulować zaraz po kupnie, a sama subskrypcja zostanie anulowanie dokładnie po 14 dniach.

Widok z kamer na motocyklach i na mecie to genialne posunięcie. Nie wiem tylko czemu nie mogę włączyć opcji multiview o której piszą w samouczku.