Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Są jeszcze takie startery?

Tak: plus.pl/na-karte
Te startery od razu mają rok ważności konta.
Jeżeli ktoś ma stary starter bez rocznej ważności konta, może ją aktywować za 10zł: plus.pl/uslugi/rok-waznosci-konta

Też nie możecie cofać transmisji ? *** mnie strzela, po to między innymi brałem “plejera” by cofnąć sobie relacje w razie obsuwy czasowej …

Nie Ciebie jednego. Ale mam dobre wieści. Chyba zaczęło działać. Zaloguj się i sprawdź :slight_smile:

No zaczęło działać w najlepszym możliwym momencie. Już myślałem, że przegapię dzisiejszy etap. Teraz żeby tylko nic nie zepsuli w międzyczasie.

jakies 5 lat temu ogladalem ostatni wyscig na playerze, ale widze ze sie nic nie poprawilo

Znowu się spieprzyło. Tracę cierpliwość. Na Eurosporcie na Ipli też można cofać transmisję?

Można cofać na ipli do około 4h i działa ok.

Nie rozumiem tego EP. Raz etap mogę cofać. Zaczęły się góry i dupa, nie mogę cofać. I jak tu obejrzeć cały popis Majki :confused:

Cyclingtorrents.nl :wink:

Nie no krew mnie zalewa płacisz te 30zł a jak dasz pauze bo musisz wyjść wracasz i dupa nie działa. Ostatni raz to dziadostwo zakupiłem.

Akurat płynne przewijanie od jakiegoś czasu u mnie działa. Gorzej z jakością. Do niedawna ES 2 był w 720p, teraz bieda.

Przewijam do pauzy i nic oglądanie leci na żywo. Spróbuję na innej przeglądarce niż FF.

U mnie działa na Chrome.

Faktycznie na chrom działa.

Poproszę o zaproszenie do rejestracji :slight_smile:

ja korzystam, działa sprawnie

Poratuje ktoś zaproszeniem do rejestracji na Cyclingtorrents.nl ?? :slight_smile:

Nie mogę znaleźć zaproszeń w swoim profilu. Wygląda na to, że liczba użytkowników przekroczyła 75000, więc nowi nie są na razie przyjmowani.

Korzystałem z Eurosport Player, ale od niedawna nie mam za bardzo czasu na TV, lecz generalnie to program jest w porządku, dla relaksu po pracy jak najbardziej :slight_smile: