Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

No i jak Wam się podoba? Skopali wersję Eurosport Player dostępną przez www. Zmienił się interfejs - powiedzmy, że trzeba się przyzwyczaić. Co gorsza brak możliwości cofania transmisji o 3 godz. Można jedynie do 5 minut.
Wersja ES Playera na Android jeszcze się nie zmieniła.

Chyba zmienili na gorzej. :567:

Czy u Was też ES Player nie działa (nie mogę normalnie oglądać ES2)?

Wersja przez www działa, acz jak wyżej - zmieniony interfejs (na gorsze).
Aplikacja ES Player na Androida - dzisiaj była jakaś aktualizacja. Nie instalowałem, stara wersja jeszcze działa, i ES1 i ES2.

Pamiętam ze dawniej na ES2 czasem był wybór 1080p. A teraz to wszystko leci z automatu niby 720p ale i tak czasem była kasza. Płaci się za coś a tu coraz gorsze pomysły. Chcieli odświeżyć interfejs ok ale możliwości cofania etc powinny zostać. Jak nie miałem czasu oglądać to dawałem pauze i potem wracałem, cyk i można było obejrzeć materiał.

Aplikacja na Android jeszcze gorsza niż nowy interfejs www. Łącznie z żądaniem włączenia lokalizacji/GPS przy logowaniu. Lepiej nie instalować aktualizacji.

Dziś właśnie sprawdzałem i tragedia. :573:

Ja dziś zrezygnowałem z abonamentu ES Player. Pomijam to, że aplikacja na telefon nagle potrzebuje mojej dokładnego położenia, to jeszcze brak cofania transmisji o więcej niż 5 minut i brak możliwości zmiany języka - wcześniej mogłem wybierać pomiędzy EN/DE/FR/IT.

Jak masz abo w PL to nie masz opcji języka, mnie się skończy w październiku i jak nadal będzie takie dziadostwo to nawet dalej nie biorę.

Nie mam ES Playera w Polsce, tylko w Szwajcarii. ES po niemiecku, w takiej samej jakości mam jednak przez Zattoo, które dostałem z abonamentem telefonicznym. Dlatego teraz ES bez zmiany języka i możliwości cofania jest mi absolutnie niepotrzebny.

Hej, próbuję właśnie oglądać Mediolan-Turyn i transmisja pauzuje mi się po kilku sekundach, po odświeżeniu rusza i znowu to samo. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Przed wczoraj wszystko było jeszcze ok. VOD działa bez zarzutu.

Mac OS i Safari. Ale na Firefoxie to samo więc to nie wina przeglądarki.

Też to mam. Możesz wybrać jeszcze ten stream bez komentarza. On działa ok.

Dzięki za poradę, faktycznie tutaj działa.
To samo jest na aplikacji mobilnej. Dodatkowo gdy kliknie się cofnij o 30s pokazuje 1.5 km do mety z innego wyścigu xD

Aż mnie mało nie trafiło. Jedynie działa live bez komentarza, zaraz pisze do EU. Na telefonie podobna historia.

Z tego co widzę to teraz nawet w ogóle nie ma transmisji na ES1

Ja już z tego zrezygnowałem , bo ostatnio ledwo da się oglądać.

To prawda, nieraz przerzucałem się na darmowe streamy bo na Eruosport Playerze cięło.

Jak komuś zależy tylko na Eurosporcie, nie na dodatkowych kanałach z Playera, to dobrą opcją jest Ipla, która znacznie się poprawiła jeśli chodzi o niezawodność. W pakiecie Sport macie 2 Eurosporty, 4 Polsaty Sport i jeszcze jakieś 2 czy 3 mniej istotne kanały. Całość to 20 zł za miesiąc, 45 za 3, albo 10 zł miesięcznie jak macie numer w Plusie. Na aplikacji mobilnej da się też cofnąć stream.

Orientujesz się jakie jest opóźnienie na ipla.tv?

Drogo. Za Eurosport Player płacę 5.75 miesięcznie. Nic innego w tv mnie nie interesuje, nawet nie mam telewizora w domu.

Dopiero zobaczyłem, że Player mocno potaniał, wykupując go na cały rok, więc faktycznie różnica duża, dla kogoś kto ogląda tylko kolarstwo

Między minutę a półtorej. Jak oglądam zimą biathlon, to live-timing niestety wyprzedza transmisję.