Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Z komentarzem dało się ostatnie chyba 10km obejrzeć. :smiley:

Orientuje się ktoś może czy Eurosport Player jest dalej niedostępny na telewizorach Samsunga? Zaraz igrzyska i myślę co wykupić: EP czy Iplę, a chcę w tiwiku oglądać.

Widzę, że Eurosport Player wprowadził opcję 5-dniowego okresu próbnego, natomiast nie wiem, czy działa to, jeśli ktoś wcześniej korzystał …

No i nie ma już teraz opcji 4 miechy za 49zł. :573: :573:

Ja w listopadzie kupiłem roczny abonament za 55zł.
Trzeba też powiedzieć, że jakość aplikacji na Androida ostatnio się poprawiła i już nie robi problemów z logowaniem.

Tak tylko że ja wtedy miałem aktywne konto do stycznia i nie dało się niestety kupić wtedy jak była ta promocja.

Działa Wam Eurosport Player? Co jakiś czas występują u mnie zakłócenia, np. teraz nie działa.

Było przez chwilę trzeba było się ponownie zalogować.

Czy ktoś korzysta z ES Playera na Playstation? Działa to znośnie, można cofać transmisję?

Obecnie cofanie transmisji to jest maks 30 sekund co jest kurde śmieszne. Powiem wprost szlak mnie trafia na to coś. Płacisz te 99zł za rok a tu ci padnie net to źle zaspujesz i dupa.

Narzekanie… Ponieważ nie mieszkam w Polsce Eurosport, w swej nieprzebytej mądrości, zmusza mnie do oglądania wersji lokalnej. I nie da się tego zmienić albo łatwo oszukać. Polecam transmisję po sebsku, bułgarsku, grecku albo turecku - wrażenia w wersji hard…

Narzekanie… Ponieważ mieszkam w Polsce Eurosport, w swej nieprzebytej mądrości, zmusza mnie do oglądania wersji lokalnej. I nie da się tego zmienić albo łatwo oszukać. Polecam transmisję po polsku albo angielsku…

(Jestem taki zły na Rai: transmisje kolarskie na Raisport są widoczne w Polsce satelitą, ale ostatnio wiele wyścigów jest na głównych kanałach - Rai2, Rai3 - i wtedy na czas transmisji wyścigu sygnał jest kodowany i muszę oglądać Eurosport)

A nie wystarczy skorzystać z opcji Opera VPN, żeby wersja językowa się zmieniła?

Oczywiście jest to dalej słabe, że ES zmusza do takich kombinacji, żeby zmienić wersję językową, ale chyba lepsze to niż męczyć się po bułgarsku.

Wiem, że tu mowa o Playerze. Mój komentarz powyżej natomiast - może nie w temacie - o telewizji (satelitarnej).

Kiedyś się udawało, ale się wycwanili i zmuszają przeglądarkę do podania danych lokalizacyjnych. I to da się oszukać, ale coraz większy wysiłek…
Szczerze to nie rozumiem motywacji, ale spróbować systemów próbuje zmuszać do wersji lokalnej totalnie ignorując podróżujących.

Również tego nie rozumiem, zwłaszcza, że sam często korzystam z aplikacji w podróży (na szczęście z reguły w obrębie kraju).

Być może wynika to z jakiś kwestii prawnych, może warto jednak skontaktować się z supportem i poprosić o wyjaśnienia.

Najbardziej przykre jest to, że Eurosport Player i tak jest chyba najlepszą tego typu ofertą w kraju. Trochę smutne, jak na kraj, który w wielu innych branżach jest wysoko jeśli chodzi o zastosowanie nowinek technologicznych.

To oczywiste, że chodzi o kwestie prawne, tzw. licencji regionalnej. Ale to wkurza na maksa. UE zajmuje się tematem, ale opór jest ogromny - za dużo ludzi na różnych etapach trzepie kasę na prawach licencyjnych…

A support Eurosport z dumą oświadczył, że dokładają starań, aby Eurosport był dostępny lokalnie… Co jest godne pochwały… Ale wymuszanie lokalizacji to przykry efekt uboczny.

Rozejrzyj się - te ograniczenia dotyczącą wszystkich serwisów, nie tylko Eurosport… :expressionless:

Nie to miałem na myśli, a raczej możliwość przewijania, jakość transmisji, niezawodność. Eleven jest sporo z tyłu, korzystanie z apki mobilnej TVP Sport to dość osobliwe doświadczenie, Iplę od lat konsekwentnie omijam szerokim łukiem, a reszty właściwie nie ma.

Ja mogę przesunąć transmisję do dowolnego momentu (suwakiem na dole).
Ostatnio w ogóle odczuwam poprawę działanie ES playera.

Nie ma co się oszukiwać … dzisiejszy Eurosport Player to g***o a na prawdę z początku była to bezkonkurencyjna apka, udało się wykupić roczny abonament na mega promocji, ale z każdą kolejną aktualizacją się tylko wkurzam . Na mobilnej nie ma możliwości cofania transmisji , jedynie suche wideo bez komentarz tam da się cofnąć i też nie zawsze, ale szczytem bezczelności, jest obowiązkowo włączony GPS i BRAK możliwości zmiany jakości transmisji , gdy jadę samochodem odpalałem sobie chociaż dla komentarza na słuchawkach, teraz automatycznie sobie wybiera w HD internet schodzi jak szalony, nie wiele lepiej ma się strona www, aż chce się zacytować popularny ostatnio tekst " kiedyś to było … "