Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Tu mnie boli. Kiedyś udawało mi się oszukać przez polskie proxy albo VPN. Teraz nie mogę. I nie, nie rozumiem tego - OK, nie mieszkam w Polsce ale czy muszę być karany greckim, bułgarskim czy macedońskim??? Eurosport przegina, jedno to robienie lokalnych komentarzy co dla wielu jest super, drugie to zmuszanie mnie do słuchania ich kiedy nie rozumiem ani słowa…

1 polubienie

przy wyłączonym GPS działa, ale wtedy lokalizuje przez wifi

Wszystko da się oszukać… ale po co utrudniają?

Też tego ich działania nie rozumiem.

1 polubienie

Pewnie po to aby się nie dało tworzyć lewych kont. Stąd te ograniczenia. Faktycznie przedtem była opcja jakości auto, 720p lub 1080p. Teraz to leci zwykłe 720p a czasem nawet gorzej. No i kupno za 99zł za rok, wcześniej kupował na 4 miechy. Teraz płacić do października po 15zł to lepiej kupić na rok.

Zapłacę 200 zł za rok, tylko niech mi dadzą wybrać język. Niech będzie default do angielskiego chociaż. Bo jak podróżuję, to czasami aż strach otwierać i tego słuchać…

…myślę, że madziarski i macedoński jak dotychczas był najgorszy. Grecki wcale nie daleko.

Jakie jest ich oficjalne stanowisko w kwestii wyboru języka?

Natomiast jak zgłaszałem problemy z oglądaniem jakieś transmisji lub mieli awarie to przedłużyli mi dwa razy subskrypcje o 1,5 miesiąca.

Co ciekawe przy transmisjach z igrzysk olimpijskich język można było zmieniać bez problemu.

No to się pośmiejcie - oficjalna odpowiedź z supportu, etc.:

Thank you for the information you provided.

I would like to inform you that the Eurosport Player is now available in each country in the local language.

Based on the customer feedback received for missing local languages in some countries we have worked to improve our service and we would like to announce that the local content is available now in all countries.

During the transition period we have offered English parallel but from now on the content is in the local language only.

Mówiąc krótki ulepszyli platformę zabierająć możliwość przejścia do innego języka niż lokalnie wykryty na podstawie lokalizacji.

No to super odpowiedź. Pewnie nie chciało im się kombinować z możliwością dodania języków. Nie mówiąc o tym że to będzie aż taki piorunujący wybór. :smiley:

to juz jakis czas temu weszło i jest niesamowicie irytujace… , czasem ratunek jest taki ze jesli w danym kraju nie ma lokalnego komentarza to leci angielski ( Tirreno i Paris Nicea ogladalem w grecji przez Playera i bylo po angielsku )

Jestem w Thessalonikach i większość wciska mi po Grecku :frowning:

Brak możliwości przewijania dalej, niż 5 minut do tyłu jest beznadziejny, ale fajnie że już nie spoilują tytułami filmików. Na żywo rzeczywiście player jest wkurzający, ale możliwość zrobienia sobie powtórki robi robotę. Czasem nawet jak jestem w domu robię sobie retransmisję, bo np. zapomniałem o danym evencie. A przy pracy na różne godziny VOD bez spoilerów to błogosławieństwo. Tym bardziej, że kolarstwa raczej nie spoilują w wiadomościach w radio.

@Naczelny wspomniane wysligi ogladałem z santorini i przeszcześliwy byłem że angielskim mnie obdarzyło, to sadziłęm ze to standard , acz w miare czesto jestem w danii i tam niestety tylko w jezyku belzebuba… :slight_smile:

@Waski3210 +1 przeiwjanie o wiecej niz 5 minut było idealne gdy z wywieszonym jezykiem wracałem z roboty , przewijalem godizne wstecz i włala - wyścig do trenażera jak znalazł, a teraz pozostaje ogladanie koncowek albo czekanie na całość na VOD ( i postrzymywanie sie przed włączeniem twittera :wink: )

generalnie, jest jak jest, irytujące te zmiany, wiadomo, acz jak sie to zsumuje to e-player jest błogosławieństwem gdy sie lubi kolarstwo…

Jej, zazdroszczę. Mnie uszczęśliwiali tym szalonym, zacz w sumie miłym dla ucha językiem. Co nie zmienia faktu, że nie rozumiem nic a nic. Poza kilkoma słowami nie mówię jak autochtoni…

Tak na deser …

U mnie to samo, wszystko działa oprócz ES1

U mnie działa więc chyba naprawili.

Panowie, ES można oglądać przez iple. Nie wiem czy ograniczenia też występują ale warto może sprawdzić.

Tylko że działa sto razy gorzej przez iple. :smiley: