Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Ipla nie chce działać poza Polską. Oczywiście, znowu - mogę oszukiwać. Tylko czemu muszę tak kombinować? Jest EU, jestem Polakiem i chcę oglądać Eurosport po polsku lub angielsku - czy proszę o zbyt wiele?

Powiem szczerze - jest mi po prostu przykro z powodu takiego traktowania. Uszczęśliwia mnie się na siłę, tłumaczenie to Robimy to dla dobra klientów, przestań jęczeć co powoduje jeszcze większy niesmak. I nikt nie mówi wprost - robimy to z powodu kasy, prawa, partykularnego interesu, etc. Takie krążenie wokół tematu. Przykre i smutne. Traktuje się klienta, odbiorcę, fana sportu jak debila…

Czy ktoś moze sprawdzić poprawność działania aplikacji w momencie przewijania transmisji vod? Nie mogę przewinąć do kolarstwa. Eurosport przestaje działać w tym momencie i nie wiem czy to jej wina czy ostatniej aktualizacji systemu.

Dziękuję.

Na androidzie u mnie to samo, na pececie działa bez problemów.

Dzieki. W aplikacji można próbować wyszukać starej transmisji poprzez podanie kluczowego słowa. Dla Katalonii brakuje jednak 5 go etapu.

Jak korzystałem rok albo 2 lata temu, to również często miałem problem z przewijaniem na Macu. Trzeba było odświeżać całą stronę, a cofnąć i tak się nie dało.

Niestety, poprawiło się trochę ale niekoniecznie ten problem zniknął. A pojawiły się kolejne. Autorzy chyba mieli na celu uprościć platformę i usunęli parę funkcji, możliwości…

Od 1 kwietnia nie powinno już być geoblocking. W praktyce to znaczy tylko, niestety!, że jeśli masz abonament/możliwość oglądania jakiegoś programu w Polsce, czy to Netflix czy TVP, to ten sam program powinieneś mieć do swojej dyspozycji kiedy jesteś tymczasowo w innym kraju Unii. Musisz udowodnić, np. loginem i hasłem, że to ty, który masz prawo oglądania tego programu w Polsce.

Czy to zmieni coś w funkcjonowaniu Playera ES?

Orientuję się ktoś gdzie jest mniejsze opóźnienie w transmisji? Ipla czy Eurosport Player?

Kurde wykupiłem pakiet Eurosportuplayer, i lipa brak polskiego komentarza, mimo iż mam w opcjach zaznaczony język polski, moze dla tego ze aktualnie przebywam na Islandii ale i tak powinna być opcja wyboru jezyka podczas oglądania, tzn jest opcja wyboru jezyka ale brak jezyka polskiego gdyby ktos miał podobny problem prosze o jakies wskazówki, oczywiscie do suportu juz napisałem. macie moze jakies free streamy do eurosportu pl

Napisz do Eurosportu - jeśli na terenie EU nie dostarczają Ci takiej samej usługi jak w kraju to od kwietnia łamią prawo…

Ma ktoś problemy z odbiorem Eurosportu z Ipli na tv samsung? Na pececie wszystko działa jak trzeba, ale na tiwiku bywa różnie. Np. od 3 dni nie załącza się Eurosport (szczególnie 1, bo i 2 czasem tak). Przy czym wszystkie kanały Poslatu Sport działają bez zarzutu. Niestety, pomoc Ipli twierdzi, że to nie ich wina i nawet nagrany film nic nie pomógł. Restart połączenia sieciowego nic nie pomaga, podobnie wylogowanie i ponowne zalogowanie.

ale Islandia nie należy do Unii Europejskiej, więc nie wiem czy ma tu zastosowanie to prawo.

Ale jest w Unii Stowarzyszeniowej z EU, nakaz ten obowiązuje w Szwajcarii, Norwegii i Islandii. Co prawda nie ma orzeczeń a firmy nie są tym zachwycone, ale Eurosport powinien to honorować…

Kazali sobie przesłać polski rachunek za wodę albo gaz do weryfikacji masakra

tym czasem kolejny meil w wersji polskiej

Drogi Sebastianie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z obsługą klienta Eurosport Player.
Piszemy do Ciebie w odpowiedzi na Twojego e-maila dotyczącego możliwości oglądania treści Eurosport Player za granicą. Przykro nam, że napotkałeś na problemy podczas oglądania Eurosport Player.

Informujemy, że przy aktywnej subskrypcji Eurosport Player możesz uzyskać dostęp do naszych usług głównie w kraju, w którym się zarejestrowałeś oraz w innych obszarach geograficznych, w których działa Eurosport Player.

Chcielibyśmy jednak podkreślić, że zawartość, jak również język i dostęp do aplikacji, mogą się różnić w zależności od obszaru geograficznego, w którym są dostępne. Oznacza to, że na przykład, jeśli podczas okresu subskrypcji zalogujesz się do Eurosport Player będąc na Inslandii , wówczas zostaniesz połączony z islandzką wersją Eurosport Player i będziesz miał dostęp do treści dostępnych tylko w Islandii. Interfejs użytkownika i funkcje odtwarzacza Eurosport Player mogą się różnić, w zależności od obszaru geograficznego.

Możesz zmienić ustawienia językowe interfejsu użytkownika :
w sekcji konta w Eurosport Player
poprzez ustawienia używanego urządzenia mobilnego.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zapraszamy do odwiedzenia sekcji FAQ na naszej stronie internetowej www.eurosportplayer.com.

To ich standardowa odpowiedź, którą dostałem już kilka razy. Eurosport przez wiele lat zacieśniał ograniczenia regionalne na swojej platformie aż do poziomu, w którym aplikacja na Android wymaga (sic!) dostępu do lokalizacji GPS. Jak mniemam bardzo im w niesmak zarządzenie EU “Watch-like-at-home”. Tutaj masz cały tekst zarządzania. Zarówno międzynarodowi operatorzy (vide Netflix) jak i polscy (vide TVN player.pl) dostosowali się do niego. Ale co do Eurosportu to nie mam pewności jak oni to potraktowali, bo zrezygnowałem z dziadów w ubiegłym roku po niemal 4 miesiącach batali o nie umilanie mi czasu komentarzami w językach, o których nie mam bladego pojęcia…

Za małe pieniądze zaoferowali Ci możliwość poznawania obcych kultur i języków, a Ty, wsobny i ksenofobiczny niewdzięcznik, zademonstrowałeś, jak słoma wyłazi z butów!
A fe :wink:

1 polubienie

Tak, bo mieszkam w kraju o obcej kulturze otoczony przez jakichś prawosławnych i muzułmanów, więc marzę jeszcze od dodatku ze strony Eurosportu w temacie :wink:

A dziś w ogóle brak Eurosportu 1 w Ipli ;(

Jakieś cuda na EurosportPlayer - dostałem wybór języków. Ale brakuje mi polskiego w czasie relacji z Dauphine. Czy ktoś, kto ma sygnał TV może mi potwierdzić, że nie ma polskiego komentarza?