Facebook

Widze szosa wkoncu!!! na Fejsie :smiley:

I do tego doszedł Twitter oraz Google+. :slight_smile:

jeszcze mogłoby być pisane posty na twitterze a nie tak jak jest że post napisany na fb pojawia się w części na tt bo dla kogoś kto korzysta na telefonie z tt nie jest to wygodne, nie każdy ma telefon który z łatwością otwiera wszystkie linii umieszczane w tweetach(odnośniki do posta na fb).

Dobrze że jest twitter :slight_smile: Każdy ma fejsa a twitter niedoceniany :wink:

Twitter rządzi :slight_smile:

eeeee…

No, na pewno ma więcej zalet niż FB…

Dla mnie Twitter jest mało czytelny, i nie wszyscy znajomi go mają, zresztą nie ma sie co kłócić,ja mam rację :smiley:

Twiter ma tą zaletę, że jest bardziej dynamiczny. Możemy uzyskać tam informacje z pierwszej ręki, często jeszcze na gorąco. Dla mnie też jest lepszy niż FB, nie mniej nie używam zadnego :wink:

Trochę z obowiązku, trochę z powodu, że mi się przypomniało:

facebook.com/rowery.org

nasza stronka na Facebooku. Wiem, że nie wszyscy są fanami tego rozwiązania, ale czasem jest tak dużo do zrobienia że jakieś fajne fotki, filmiki itp. pojawiają się tylko na FB, a na forum nie. Także zachęcam - nie zarzucamy profilu tylko newsami, ale dajemy także lżejszy materiał :slight_smile:

No i jest Twitter - konto zsynchronizowane z FB - generalnie dla tych, którzy sprawdzają w biegu Twittera na telefonie.

Lajkujcie w pokoju :wink:

E tam, rządzi. Ja rządzę - sobą.
Nie jestem na żadnych portalach społecznościowych ani na Twitterze.
Nie uznaję inwigilacji i indoktrynacji na wzór jankeski. Brzydzę się tym, jestem wolnym człowiekiem.