Fantasy Cycling - Giro d'Italia

Jak dołączyć do ligi na nrtoone.com ?

Aby dołączyć do ligi rowery.org należy kliknąć na przycisk “change account details” i tam wybrać ligę “rowery.org.”
potwierdzenie dołączenia dostaniecie jak admin zaktualizuje portal.

Mało ludzi w to teraz gra, na Vuelte 2008 i 2009 było ponad 1500 osób.

[size=75][ Dodano: Pią 04 Maj, 2012 19:06 ][/size]
Obecnie jest ok 600 graczy, Noel dodał już chyba wszystkich zawodników.

a gdzie kliknąc aby zobaczyc kto gra w naszej lidze :blush:

niestety tego nie zobaczysz, dopóki nie zdobędziemy punktów. Jeżeli chcesz zobaczyć kto ma jaki skład to wejdź w ‘riders stats’, wybierz dowolnego zawodnika, a wyskoczy Ci lista drużyn, które go mają. Teraz wystarczy kliknąć na drużynę i wyświetli Ci się jej skład :slight_smile:

mało mnie obchodza inne składy raczej jestem ciekaw gdzie jest zakładka z liga, ale teraz juz wiem.

Napisałem do tego gościa z Velogames mejla, bo już sie wkurzyłem, że kolejny sezon a brak polskich akcentów przy wyborze loga zespołu. Nawsadzał jakichś klubowych koszulek, już nie oczekuje żeby było CCC czy BDC (choć mogłyby być), ale że nie ma Polski to przesadził. Białoruś, Łotwa, Finlandia, Brazylia potęgi kolarskie są a nas nie ma! Trochę gorzkich słów mu napisałem.

Noel podliczył wszystko :slight_smile: ja jestem w sumie zadowolony, Giro nigdy mi nie szło dobrze. Panowie, musimy przycisnąć na TdF, bo jak na razie tylko jedna osoba z forum w top100 :slight_smile:

Mało osób gra, zniknęło sporo fajnych ludzi, kurcze, co to były za czasy kiedy grało ponad 1500 osób…

Tegoroczne Giro zbyt ciężkie do przewidzenia żeby dobrą drużynę zrobić :wink: Duże znaczenie w tym wypadku miało chyba szczęście przy doborze składu :slight_smile:
Na Tourze się odkujemy :smiley:

A ja się zastanawiam dlaczego mnie nie dołączyło do naszej ligi. Przed Giro wpisałem kod. Pojawiła się informacja z nazwą ligi i… nic więcej. Do dnia dzisiejszego w rubryce League Manager mam pusto. (ze względu na watpliwosci przed Giro nawet dwa razy dołączałem do ligi, ale jak potem ktoś pnapisał, że nazwa ligi pojawia się później po zapunktowaniu to czekałem spokojnie).
Ale i tak szału u mnie z wynikiem nie było.

Hesjedal i Phiney to kluczowi kolarze do wysokiego miejsca niestety ich nie miałem :frowning: u mnie zawiódł Gatto kompletnie nic nie pokazał poza jednym skokiem, o Viscontim nie wspominając, jakos mistrz włoch nie moze sie w giro przełamac.

Można już wybierać skład na TdF na velogames

kod do ligi 25232825 na velogames

przypomina równiez ze na nrtoone.com/fantasy/cycling/index.php?page=home tez mozna składy ustalac

GT odsłona 2 w tym roku :slight_smile: Powodzenia wszystkim życzę w obu grach :smiley:

Trudno mi było wybrać skład szczerze powiem…

Bradley WIGGINS
Cadel EVANS
Mark CAVENDISH
Peter SAGAN
Fabian CANCELLARA
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Marcel KITTEL
Jurgen VAN DEN BROECK
Robert GESINK

chyba udało mi sie optymalnie skompletowac skład, co prawda miałem Martina zamiast Valverde, ale w ostatniej chwili zmieniłem ciekawe czy sie opłaciło, przez co Valverde miałem jako jokera na prologu i sie nie zoeientowałem. dzisiaj ładnie zapunktuję :slight_smile: zobaczymy jak forma cavy i Kittela jutro

Nie idzie mi tak dobrze jak w zeszłej edycji, ale po Tourze powinienem być w TOP80. Widziałem, że z naszych lobinho całkiem dobrze sobie radzi. Mój cel to TOP50 po Vuelcie, co jest realne do osiągnięcia. Szkoda, że nie TOP5 jak rok temu :cry:

W tourze byłem 14 a w generalce awansowałem na 46 miejsce. Mam ambitny plan po Vuelcie wskoczyć do top 20, ale ten wyścig jest nieprzewidywalny i będzie ciężko wybrać skład. Choć jeden pewniak jest (Contador) :slight_smile:

Przypominam jak co roku, Vuelta się zbliża, czas ustawić typy u Noela —> nrtoone.com/fantasy/cycling/index.php?page=home
Jeszcze nie ma wszystkich zawodników, ale będą chyba do piątku.

jak by co to składy mozna wybierac w 2 konkursach

jakiś kod do ligi na velogames jest nowy?