Fantasy Cycling - Giro d'Italia

Ja dałem ten sam, co był na TdF

kod ligi 14221305

The dragons sie zameldowali w lidze w skladzie:
Cobo, Uran, Purito, TenDam, Swift, Tiralongo, Viviani, Pauwls, Contador

Jak na “Velo” buduje się skład(gdzie klikać) bo zapomniałem i nie wiem jak :blush:

Klikasz w ten duży pomarańczowy prostokąt z napisem ENTER NOW (w miarę wysoko po prawej)
velogames.com/index.php

o pod tym adresem powinien byc od razu widoczny bez przeszukiwania strony.

A potem to już powinno być łatwe, tylko muisz być zalogowany

W Nrtoone Lobinho Cycling Project walczy o top 30 w generalce. Jak Vuelta pójdzie równie dobrze jak Tour to mogę namieszać :smiley:

  1. Alberto CONTADOR VELASCO
  2. Joaquin RODRIGUEZ OLIVER
  3. David MONCOUTIÉ
  4. Alejandro VALVERDE BELMONTE
  5. Jose Joaquin ROJAS GIL
  6. Ben SWIFT
  7. Igor ANTON HERNANDEZ
  8. Daniel MORENO FERNANDEZ
  9. Rigoberto URAN

czy na Nrtoone jest liczona druzynówka :question:

nie, ewentualnie punkty za lidera po etapie. ale chyba nikt nie ma w skladzie Castroviejo.

Dobrze się zaczęło. W generalnej awans na 54 miejsce, a we Vuelcie jestem 14.

Ja Vueltę na razie słabo 130 miejsce… 42 w generalce, na razie poniżej oczekiwań, ale jestem dobrej myśli bo moi faworyci są w formie :slight_smile:

aktualnie mam pierwsza piatke w KG plus Antona :slight_smile: w teamie na nrtoone

Ja mam pierwszą piątkę plus Antona i Talanskyego. (Jakby tak Cobo po jakiś etap poszedł, najlepiej na dżokerze :mrgreen: to byłoby już w ogóle fajnie)

mam jeszcze Quintane(jak narazie zawód) Henao( tyra na Frooma) no i Rojas ( tu dopiero jest dramat)

Ja mam jeszcze Meersmana, bez rewelacji ale trochę punktów już uciułał.

Ja żałuję, że nie wziąłem Frooma. Nie sądziłem, że po ciężkim TdF będzie mimo wszystko walczył o podium. Sądziłem, że szybko odpadnie z walki i powalczy o etap co najwyżej… No i liczyłem na grochy dla Moncoutie. Wciąż w niego wierzę :slight_smile: Do tego Rojas (dramat), Swift (bo zapomniałem zupełnie, że Degenkolb jedzie), i Uran zawodzą. Anton i Moreno troszkę punktów ciułają, ale liczyłem na więcej. TOP 30 we wszystkich 3 GT raczej już poza moim zasięgiem :frowning:

ja juz 122 licze na spory awans pod koniec, o ile tak sie bedzie rozwijac sytuacja. kluczowym zawodnikiem i tak jest Valverde wielu go poprostu nie wzieło do składu z powodu słabego TDF, ja byłem bliski zrezygnowania z niego ale stwierdziłem ze etap napewno ustrzeli wiec pewne punkty, a tu prosze jaka niespodzianka

Valverde wziąłem z sentymentu bo też co najwyżej etapu się spodziewałem, a tu proszę jaka miła niespodzianka :smiley:

Po dzisiejszym etapie jestem 34 w generalnej i 20 we Vuelcie. Byłoby jeszcze lepiej gdybym nie zmienił w ostatnim momencie jednego zawodnika, ale i tak jest dobrze. Może uda się do 30-tki awansować.

Po 17 etapach “sundinki” na 7 miejscu we Vuelcie :smiley:

Punkty za klasyfikacje końcową już przyznane? Bo jeśli tak to brakło mi marnych 10pkt do wymarzonego top 30 :frowning: