Fantasy Cycling - Giro d'Italia

Jeszcze niepodliczone :smiley:

Super to jeszcze mam szansę na awans do 30 w generalce :smiley:

ja juz wskoczyłem do 100 a byłem przed Vuelta 195 chyba :slight_smile: no i dobrze drugi rok z rzedu w pierwszej 100 :slight_smile:

28 miejsce w generalce! :slight_smile: Ahh gdybym lepiej Giro “pojechał” :stuck_out_tongue: Drugi rok z rzędu jednak dobra lokata się zapowiada. Za rok zwycięstwo musi być :slight_smile:

P.s. 23 miejsce we Vuelcie.

To za rok więcej bieli i czerwieni w czołówce bo ja po tym roku w przyszłym celuję w najwyższe lokaty :smiley:

jeszcze ne podliczyli chyba :blush:

Wiem wiem, że nie, ale i tak znacznie poprawiłem lokatę z poprzedniego roku :smiley:

Panowie są wyniki :smiley:

Skończyłem Vueltę na 8 miejscu, bardzo mnie to cieszy.

Gratki dla znawcy i lobinho za miejsca w Top 30 całego sezonu !

24 miejsce w generalce. Ahh te Giro :frowning: Gratki Sundin i Lobinho.

Ja Vuelte na 18 skończyłem, ale w generalce dopiero 80, TdF zawaliłem

na Vuelcie 32. miejsce, momo wczesniejszego utrzymywania sie na poziomie drugiej dziesiatki.

ale jako ze rowno jechalem przez wszystkie 3 GT, to na koniec sezonu 9. miejsce :slight_smile:

a ja skonczyłem 72 haha poraz kolejny w pierwszej 100 :slight_smile:

gratki panowie

Udało mi się! Top 30 dla Lobinho Cycling Project :smiley: Swoją drogą ciekawostka. Na Vuelcie zdobyłem więcej pkt niż na TdF gdzie byłem 12, z tym, że w hiszpanii zająłem 95 lokatę :slight_smile:
W każdym razie jestem zadowolony bo mój cel został osiągnięty :slight_smile: Żal słabego Giro, ale za rok się poprawię :wink:

Gratulacje dla tych, którzy sobie zasłużyli :smiley:

[size=75][ Dodano: Czw 14 Mar, 2013 10:04 ][/size]
Jest konkurs na velogames - wiosenne klasyki

[size=75][ Dodano: Czw 14 Mar, 2013 10:04 ][/size]
Jakiś kod do ligi?

Od pewnego czasu jest już dostępne Fantasy Giro 2013.

podaj linka bo na velogames jeszcze nie ma, natomiast na nrtoone juz tak tylko lista startowa uboga

Ja pisałem właśnie o nrtoone, na velogames to zapewne pojawi się z dwa trzy dni przed startem giro.

oki na velogames można stworzyć zespół na Giro kod ligi szosa.rowery,.org 14205115
na nrtoone tez juz mozna stworzyć zespół niestety z ligę niech ktoś stworzy bo ja nie potrafię

na nrtoone liga już jest, wystarczy w ustawieniach się do niej zapisać.

jak ta liga się nazywa?