Fantasy Cycling - Giro d'Italia

ja na nrtoone dałem jokera na Cavendisha i Greipela, a Kittela nie mam w składzie i już muszę liczyć na to, żeby starty przed vueltą nie były zbyt duże

na nrtoone awansowałem na 6 lokate TDF Kwiatkowski jezeli jutro zdobedzie zółtko to wydaje sie to strzał w dziesiątke razem z Kittelem jezeli chodzi o jednopunktowych zawodników!

Moj sklad na nrtoone na VaE:

Marczynski
Henao
Nibali
Betancur
S Sanchez
Majka
Stybar
Purito
Roche

Ehh…Taki super skład na nrtoone, a już właściwie przed startem okazało się, że jadę w “8” - mam w składzie T.Bosa. Cóż…trzeba będzie w “8” powalczyć o triumf w całej grze - a co będę się ograniczać;)
Rodriguez, Nibali, Valverde, Sanchez, Betancur, Henao, Meersman, Farrar i ten Bos. Ważne, żeby mu to na zdrowie wyszło:)

Cholera też mam Bosa…
Valverde, Purito, Majka, Betancur, Uran, Nieve, Nibali, Farrar…

velogames

Vincenzo Nibali
Carlos Betancur
Igor Anton
Joaquin Rodriguez
Gianni Meersman
Daniele Ratto
Mikel Landa
Anthony Roux
Zdenek Stybar

nrtoone

Nibali
Purito
valverde
Anton
Betancourt
lulu Sanchez
Majka
Henao
Meersman

Na nrtoone to już nie mam co patrzeć heh :slight_smile:
Pomyliłem się z Nibalim i już straciłem na niego jokera, a dzisiaj 0…
Ale co tam. Trzeba walczyć w “naszych” konkursach :smiley:

Jeśli jutro Meersman będzie na pudle i jednocześnie wyprzedzi Hagena to moge wygrać Vueltę

super, pewnie Chorner cię wyciągnął

Ano Horner, ale poza tym cztery dobre jokery: wczoraj Sanchez i Ulissi a dzisiaj Nibali i Horner, cierpliwość się opłaciła :slight_smile:

trzymam kciuki :slight_smile:

No i wygląda na to, że czwarte miejsce mam pewne, ewentualny awans będzie trudny, Meersman musiał by skończyć sporo przed Hagenem. Jeśli Hagen się ogólnie nie popisze to zostaje na podium.

Aha, generalki za trzy wyścigi już mi nikt nie zabierze :smiley:

Masz w ogóle niezły sezon, na spring classics też była czołówka, u mnie też pozostajesz cały czas w walce o podium.
Gratulacje

Gratulacje, dpo.
Zwycięstwo na nrtoone naprawdę rewelacja!

Dzięki Panowie :slight_smile:
Koniec końców jestem drugi we Vuelcie (zabrakło sześciu punktów, ale lider zasłużył na zwycięstwo, cały wyścig przejechał bez jokerów) i pierwszy w generalce, jest satysfakcja :slight_smile: za rok trzeba obronić tytuł i liczę na więcej biało czerwonych flag w czołówce :stuck_out_tongue:

Gratki dpo,

Ja na nrtoone mialem b. dobre Giro, a pozniej bylo coraz gorzej.
Po wszystkich 3 tourach 67 miejsce.

Niestety, na Velogames postawilem na Koniga a na nrtoone na Henao.
Ech - gdybym mial Koniga na Nrtoone…

gratulacje dpo:)

ja w tym roku nie gram regularnie, Vuelta na 80. miejscu mnie zadowala bardzo :slight_smile:

Pojawiła się już nowa edycja na Giro 2014. Składy wiadomo jeszcze niekompletne ale można już zaczynać komponować :wink:

Jeżeli nic niespodziewanego się nie zdarzy i wstępne listy okażą się co najmniej w 90% prawdziwe to mam już moją ekipę na Giro :slight_smile:

Rafal MAJKA
Marcel KITTEL
Nairo Alexander QUINTANA ROJAS
Przemyslaw NIEMIEC
Ben SWIFT
Wilco KELDERMAN
Domenico POZZOVIVO
Joaquin RODRIGUEZ OLIVER
Nacer BOUHANNI

Lepszego składu sobie nie mogę wyobrazić :smiley:

Quintana , Rafał , Przemiec , Kelderman , Purito i Pozzovivo atakują szturmem TOP 10 GC.
Kittel , Swift i Bouhanni wygrywają wszystkie sprinty na Giro :slight_smile:

Jedno mnie szokuje w rozdaniu punktów…Roche jest tak drogi jak Quintana , a droższy od Nairo jest Evans oraz Hesjedal…:slight_smile:

Ulozylem zespol i mi wyszedl bardzo podobny do przedmowcy:

Purito
Quintana
Niemiec
Majka
Pozzvivo
Kelderman
D Martin
Kittel
Viviani