Fantasy Cycling - Giro d'Italia

W Fantasy awans na 47 msc po 6 etapach. Ciekawe jak będzie dalej :slight_smile:

Ja dziś znaczny awans ze 110 miejsca na miejsce 46. Jeszcze żadnego jokera nie wykorzystałem. Tuż tuż za Sundinem :slight_smile:

Mi w Fantasy coś słabo idzie (197 miejsce), ale za to w Velogames jestem 154., nie wiem ilu jest typujących? 3000? 3500?

Nie chwaląc się awansowałem na 17 miejsce w Fantasy po dzisiejszym etapie :slight_smile:

ja na 56. znawca dołącz do ligi rowery.org

Ja także awans na 24 miejsce. Zaczyna robić się ciekawie :slight_smile:

Szaleństwo jestem już na 6 miejscu w tym konkursie! Oprócz Sundina widzę, że reszta na razie poza 50-ką chyba.

Ja zamykam pierwszą dziesiątkę. W sumie mamy aż 7 tych samych zawodników w drużynie. Różnica to Kreuziger-Visconti (znawca) i Arroyo-Napolitano (ja) :slight_smile:

Podoba mi się taka gra, ale jest nudna ze względu ze tylko wybiera się skład.
Może warto na forum zrobić taka zabawę do wszystkich wyścigów( ciekawszych). Ja sam nie dam rady pilnować całej zabawy ale gdyby znalazło się kilka osób do pomocy to jestem chętny do stworzenia takiej zabawy na forum.
Jeden minus mój taki ze ja w roku szkolnym czyli tak od połowy Września miałbym za mało czasu żeby pomagać.

Już kiedyś były takie gry na Konkursy.rowery.org. Nawet z nagrodami. Niestety, z różnych względów już ich nie ma. Mamy swoją ligę na innej platformie, więc sens aby dokładać komuś pracy nad tym samym, tylko u nas jest średni.

Zrobić ponownie możemy. Tylko czy ma to sens i ile będzie chętnych?
Natomiast nagrody to osobny problem. Na chwilę obecną nie mamy czasu za tym biegać, pilnować. Może coś wymyślę - np. badge na forum czy coś w tym stylu…

Według mnie nie ma potrzeby nagród. Ja myślałem żeby to robić na forum tak jak zabawa w typera.
Na czas wakacji pomocy bym potrzebował tylko przy ustalaniu “ceny” za zawodników.

Lukasz pamietaj to był nasz konkurs, wszyscy na niego czekali i w jakis sposób była to promocja forum bo kazdy user z innych for takich jak np pro-cycling, forumszosowe itp bawił sie z nami, kazdy na ten konkurs czekał i pamietam ze było w granicach 1000 ekip :slight_smile: jedynym minusem tego konkursu było to ze 2 ostatnie grupy praktycznie nic nie wnosiły do druzyny.

Pamiętam, co się działo w czasach konkursów. I może faktycznie należy do nich wrócić. Zobaczymy.

Jestem zwolennikiem gier na wielkie toury i być może PŚ. Prosta forma wyboru zawodników i naliczanie punktów za ich osiągnięcia wydaje się być trafiona. A co do nudów - myślałem o lekkiej zmianie formuły. Tak, aby codziennie można było “coś” zrobić, coś osiągnąć.

Mam wątpliwości natomiast co do pełnego sezonu i stworzenia “rynku transferowego”. To, pomijając trudności techniczne, strasznie poważne przedsięwzięcie także dla graczy. Ale może przenieśmy to na docelowy wątek

Znawca na 3 miejscu widzę. Atak na różową koszulkę ? :smiley:

Atakuję, jestem na podium :slight_smile:

brawo!

znam to uczucie, w tamtym roku na vuelcie byłem 3 przez pewien czas :slight_smile:

A ja 73 :slight_smile:

Oj gratulacje Znawca :smiley: Fajnie mieć przedstawiciela forum w czołówce :smiley: Ja niestety popełniłem błędy przy ustalaniu składu bo kierowałem się bardziej sympatiami (Nie licząc Contadora i Cavendisha) :stuck_out_tongue:

Sylwas raczej za dużo punktów na Fantasy mi nie nabije, ale stwierdziłem, że muszę go mieć w składzie :smiley:
Vuelta poszła mi znacznie lepiej :slight_smile:

Na razie tylko 364pkt i odległe 126. miejsce :stuck_out_tongue:

To i tak przyzwoicie, ja jestem w piątej setce