Fantasy Cycling - Giro d'Italia

Po 15 etapie cały czas jestem w czołówce, zajmuje 10-tą lokatę. Oby utrzymać tak wysokie miejsce :slight_smile:

A ja sie przesunołem na 18 miejsce :slight_smile:

a ja z niecierpliwością czekam na wyniki Velogames - spodziewam się awansu do ‘20’ ! :slight_smile:

no ja tez licze na spory awans.

A ja mam pecha, bo Duarte i Pozzovivo już poza wyścigiem, a obu mam w drużynie:(
No chociaż Fabio mi kilka punktów zarobił na początku.

Dzisiaj troche punktów za Nieve wpadnie, bardzo fajnie bo on jeszcze nie nic zdobył. Wydaje sie, że Le Mevel to najlepszy zakup w kategorii cena/jakość :wink: , szkoda ze o nim nie pomyślałem

jak narazie 18 i 41 :slight_smile:

Znawca ponownie na 3 miejscu ! Sebkaaa także ładnie - 15 lokata :slight_smile:

Po 19 etapie moja drużyna na 7 miejscu.

na velogames.com/ można grać w Tour de Suisse

założyłem ligę rowery.org, kod jest: 07192333

Po 10 etapie TdF w generalce ogólnej (Giro+Tour) zajmuję wysokie 5 miejsce :slight_smile:

Ja powinienem w 3 tygodniu troszke zyskac mam Contadora i A.Schlecka w druzynie licze na powtórke z 2010 roku :slight_smile: do tego Gesink i S.Sanchez. Licze jeszcze na Hagena i Galymanzanowa.

Cały czas 5 miejsce, jutro góry, liczę na podtrzymywanie dobrej formy :slight_smile:

Jutro moja czwórka rusza do boju A.Schleck,Contador,Gesink,S.Sanchez :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Contador, A.Schleck, F.Schleck, Kloden, Martin to moje ogniwa na góry, choć nie wiem czy wszyscy będą w formie. Był jeszcze Brajkovic, ale niestety się wycofał. Oprócz tego mam także Cavendisha, Gilberta i Voecklera.

Musisz to wygrać z takim składem.

nie bo nie ma w składzie Hushovda który nosił 10 dni koszulke lidera. Moja 4 jest pewniejsza sam A.Schleck i Contador punkty mi nabiją a i tak pewnie znawcy juz nie dogonie.

Ja jestem ciekawy jak pojedzie Velits. Wobec nieobecności tylu czołowych zawodników na tym etapie rywalizacji, trzymam kciuki za jego obecność na podium w Paryżu. W górach nie powinien raczej stracić do najlepszych, premiuje go za to czasówka. Tak samo liczyłem na Wigginsa, ale wiadomo co się stało.

Jutro 14 lipca więc to dodatkowy powód, aby jakiś Francuz - obstawiam Moncoutie - wygrał na Luz Ardiden.

18 etapów za nami.

Jestem na 3 miejscu, mam pięć oczek straty do lidera.