Fantasy Cycling - Giro d'Italia

Znawca zgarnął żółtą koszulkę w klasyfikacji ogólnej, mamy dwa pojedynki na trasie A.Schleck-Evans i Znawca-reszta typerów :slight_smile:

Dodano chyba już wszystkie wyniki do ogólnej klasyfikacji generalnej. Zajmuję po Tourze 1 miejsce, można być z tego bardzo zadowolonym. Oby dobrać dobry skład na Vueltę.

dokładnie dobrze dobierz skład kieruj sie rozumem nie sercem a moze uda sie wygrac

Gratulacje Znawca.
Ja kończyłem Tour w 5 osobowym składzie i jestem daleko.

ja jestem jeszcze w grze brakuje mi 300 ptk dobra ekipa na Vuelte i moge zachaczyc o pudło

Ja w Tourze 60. miejsce. Jestem zadowolony bo celowałem w 100 a tu proszę. W generalce do Sebkii nie całe 100pkt tracę więc na Vuelcie przy dobrym doborze składu może do czołowej 30 mi się uda załapać :slight_smile:

No i oczywiście gratulacje dla znawcy :slight_smile:

Gratulacje znawca :slight_smile:

ja w Tourze 53 miejsce, w tym roku nie wziąłem Cadela, a robiłem to co rok :stuck_out_tongue:
generalka 115 miejsce, jeszcze Vuelta :slight_smile:

Zapomniałem wziąć Gilberta, wkurzyłem się i olałem gierkę, ale widzę, że dalej jestem w top100 generalnej nie biorąc w ogóle jokerów, także do Vuelty spróbuje się przyłożyć :wink:
Na velogames klapa.

Na Velogames mi też nie poszło… :stuck_out_tongue:

mi tez głównie przez to radiowcy sie posypali.

Dzięki wszystkim za gratki :wink:

Ja na velogames 34., więc nieźle. A gdzie można znaleźć to, że znawca prowadzi?

nrtoone.com/fantasy/cycling/index.php?page=home

Po prawej masz ogólną klasyfikację po Giro i Tourze. Strzemyk Team na prowadzeniu.

Mozna juz tworzyc swoje zespoły na Vuelte aczykolwiek ne ma jeszcze dobrej listy startowej.

Do kiedy zespoły muszą zgłosić ostateczne składy? Wypadałoby już niedługo zacząć układać skład bo za tydzień już wyścig startuje :slight_smile:

Ma ktoś z was już ustalony skład?

I czy na Velogames będzie Vuelta?

Wie ktoś kiedy będzie uzupełniona lista startowa? Nie widzę dwóch kolarzy, których chciałem wybrać.

Jak będzie to napiszę bo admin informuje o tym na fb :wink:

[size=75][ Dodano: Pon 15 Sie, 2011 10:15 ][/size]
15081251 - kod do ligi rowery.org na velogames.

Ok, to czekam na info. Wiem już jakich 8 zawodników wybiorę, a przy ostatnim mam dylemat między trzema kolarzami, a właściwie dwoma.

Jak bedzie pełna lista startowa w tym konkursie nrtoone.com/fantasy/cycling/index.php?page=home to dajcie znać.

fantasy cycling - jest lista nowa, ale nie ma Sagana i Kittela. Prawdopodobnie pojawią się niedługo :slight_smile: