Fantasy Cycling - Giro d'Italia

To jest żenada żeby ich jeszcze nie było , mogą to byc kluczowi zawodnicy dla mojej ekipy .
A ich nie ma. :imp:

Dobra, wkurzyłem się. Napisałem do admina, może to coś pomoże. Jak nie to nie wiem. Zawsze robił to wszystko na czas.

[size=75][ Dodano: Czw 18 Sie, 2011 16:33 ][/size]
Panowie jest dobrze. Noel obiecał że doda wszystkich zawodników dziś wieczorem :slight_smile:

Mój skład wybrany.

Wybornie. A co jadłeś na kolację?

Skład gotowy :slight_smile:

Anton
Moncutie
Cavendish
Kittel
Sagan
Nibali
Scarponi
Nieve
Rodriguez

Miejmy nadzieję, e mi to da awans do top30 w generalce GT :smiley:

To skład z cyclingfantasy ?

Tak :slight_smile: Na Velogames w sumie mam podobny :stuck_out_tongue:

A ja w ostatniej chwili zmieniłem skład na velogames i zamiast Sagana i Fuglsanga dałem Moncoutie i Poelsa…Dziś Fuglsang liderem, 6. Sagan. Jako optymista :slight_smile: muszę liczyć na wspaniałą postawę w górach Davida i Wouta

Wie ktoś czemu na Fantasy generalka nie jest podliczana?

Jest? Admin ma dużo roboty, czasami może być gotowe wieczorem albo następnego dnia.

Jak jest to fajnie, daj mi link do tej podliczonej generalki, bo na stronie głównej widzę aktualizację z 24 lipca.

Znawca nie bardzo to ogarniam. Klasyfikacja Vuelty jest z wczoraj, Generalna nie wiem, jest napisane że z lipca. A ja mimo to jestem wyżej niż byłem i mam więcej punktów. Czekajmy cierpliwie.

No chodzi mi o generalną jak już wyżej pisałem, a nie o Vueltę. Nie wiem teraz czy jest ona zaktualizowana, bo data przedawniona, a nie pamiętam ile punktów miałem po TdF.

Jak jest podliczona, to dobrze, bo dalej jestem liderem, ale mogliby zmienić tą datę, bo jest to mylące :slight_smile:

Kolejny komentarz i kolejne gdybanie;) Serce podpowiadało Bennati i Van den Broeck, rozum Cavendish i Moncoutie…Trzeba liczyć na wspaniałe szarże Davida w górach i zwycięstwa, i że nie będzie sprintów z peletonu, bo mam tylko Kittela i powiedzmy Van Avermaeta

Ja jestem zadowolony z dotychczasowych rozstrzygnięć na Vuelcie. Piastuję fotel lidera klasyfikacji generalnej po 5 etapie, będę się starał zająć jak najwyższe miejsce.

Ja jestem 7 jak na razie, w tamtym roku byłem przez jakiś czas 3. W sumie zawsze dobrze mi Vuelta szła, czego nie mogę powiedzieć o innych GT.

Moje typowania na Velogamsie szły do dziś pięknie , ale po wycofaniu Breschela i beznadziejnej formie Antona nie mam co liczyć na top 20 ,choć po 5 etapach byłem 17. Dla mojego dobra było by żeby Kittel się wycofał z wyścigu.I liczyc na dobrą postawę Poelsa i Van Avermaeta.

6 etap przyniósł mi powiększenie przewagi w Overall Ranking, głównie dzięki Saganowi :slight_smile: Jutro liczę na Kittela.

A ja na Bennatiego. Jestem 3, jak przed rokiem. Dużo bardzo Polaków, jak zaczynałem kilka lat temu to można ich było policzyć na palcach jednej dłoni.

No proszę a ja nawet na 6 miejscu jestem, ale nie na długo Cave się wycofał, a na punkty Antona trudno liczyć. Ogólnie 20 Polaków w 100 i 8 w 20, wow