Fantasy Cycling - Giro d'Italia

a 100 zamykam ja :smiley: W generalce na razie awansowałem na 42 miejsce więc na razie jestem zadowolony… Oby tylko Anton się obudził

Powinienem się zgadzać z imiennikiem, ale Kittel to moja wielka nadzieja na sprinty i w związku z DNF Cava musi walczyć za dwóch, żeby była równowaga z Saganem i Bennatim:)
Poels i Van Avermaet jak najbardziej :mrgreen: Liczę też, że Jani pokaże klasę i Kruijswijk pokaże w górach, że jest mocniejszy od Mollemy, i to na niego będą jechać.

Dzień przerwy przed nami, sytuacja jak dla mnie nad wyraz komfortowa. W Overall Ranking powiększam swoją przewagę, mam nadzieję, że tak będzie do końca. W klasyfikacji samej Vuelty także nad wyraz dobrze :slight_smile:

Ja tam się nie chwalę, ale prowadzę we Vuelcie od 2 dni…

ja jestem 45 we Vuelcie i 23 w ogólnej, co mnie cieszy poniewaz 3 toury zagrałem systematycznie w pierwszej 100, co prawda moge kilka jokerów jeszcze postawic :slight_smile: ale ciezko bedzie wskoczyc do pierwszej 10

Na velogamsie nikt nie dostał punktów za wygraną Sagana na 12 etapie. :question: :exclamation:

Sundin w generalce fantasy vuelta punkt za mną więc uważam taki wewnętrzny pojedynek za rozpoczęty :smiling_imp: Kto wie może jeszcze Baldwin nas chapnie :smiley:

Mnie lepiej nie liczyć, bo mocny spadek czeka, wycofali mi się już: Farrar, Kittel, Cavendish i Scarponi :stuck_out_tongue:

Moja przewaga niestety spada w Overall Ranking, choć nadal jestem na pierwszym miejscu. Jeszcze tylko 7 etapów.

Mam to samo tylko Farrara w składzie nie miałem :wink:

Cały czas pozycja lidera po 20 etapach Vuelty, mam nadzieję, że utrzymam się na podium po podliczeniu generalki.

Widać, Vuelta nie wyszła. Brawo dla Baldwina za zwycięstwo w generalce Vuelty :slight_smile:
Ja celowałem w top 30 a spadłem o 10 miejsc w Generalce. Nauczyłem się przynajmniej na błędach i w przyszłym roku może uda mi się zająć wyższe miejsce w generalce :smiley:
Szkoda, że ta Vuelta taka nieprzewidywalna w tym roku :slight_smile:

Kto wygrał, to wygrał :mrgreen:

  1. W rowery.org
  2. w Polsce
  3. W generalce na przeszło 5000osób

Jestem dumny z siebie :smiley:

Ale Ty chyba mówisz o Velogames a mi chodziło o fantasy grand tours :wink:

Szkoda, spadłem na 5 miejsce w klasyfikacji generalnej…

Też żałuję, że Ci się nie udało wygrać, ale 5 miejsce to i tak powód do zadowolenia :slight_smile:

Dziękuję :slight_smile:

velogames.com/index.php

Przełajowe Velogames.

Dzięki, Dawid. Co prawda zbyt dużo zawodników nie znam, ale będzie czym się zajmować w te chłodne dni…:slight_smile: Mam nadzieję, że wszyscy będziemy grać. A znacie jakieś strony o kolarstwie przełajowym?

cxmagazine.com/