Fantasy Cycling - Giro d'Italia

Velogames cyclo-cross

Latające Korniszony:

1.Sven Nys:lider.

2.Francis Mourey:wybrałem go tylko dlatego,że znam go z kolarstwa szosowego.(FDJeux)

3.Arnaud Jouffroy:nie znam :smiley:

4.Mariusz Gil:Polak :smiley:

5.Steve Chainel:kolarstwo szosowe.(FDJeux)

6.Simon Zahner:tani był,był 10 na pierwszym wyścigu i jest z BMC.

jakis link poprosze do stworzenia druzyny bo nie mogę tego znaleść.

velogames.com/vcx11entryform.php

stworzyłem lige wiec zapraszam kod 23005320

287 jak na razie.Świetnie spisuję się Mourey i jest lepszy od Nysa.

Gratulacje dla Dawida! Świetna gra na razie. Top 10 z szansami nawet na coś więcej…

Paryż - Nicea,Tirenno - Adriatico,Wiosenne klasyki

velogames.com/index.php

Jakaś liga? :smiley:

no ba! nazwa: rowery.org

KOD: 28163757

Nie wiem jak wytypować skład na Tirenno.

bo jeszcze nie można, koleś pisze, ze jak ogarnie P-N to będzie można.

dzięki,Baldwin

Ooooo chetnie sie przyłonczę :slight_smile:

A ta liczba 12 transferów obejmuje tylko P-N, czy też Tirreno i klasyki?
I konkurs nie obejmuje klasyfikacji generalnej tylko etapy?

obejmuje tylko P-N i zarówno etapy jak kl. generalną

Ci, którzy bawili się w to też zimą (sezon przełajowy) to wiedzą, na jakiej zasadzie dzialaja transfery.
Dla tych ktorzy nie grali jeszcze na takich zasadach: na wszystkie etapy razem mamy do wykorzystania 12 transferow. No i trzeba nimi rozsadnie gospodarowac, bo mozna robic zmiany w skladzie praktycznie przed kazdym etapem - wiec niekoniecznie trzeba od razu ustawiac sklad pod KG. Zaczynamy prologiem, wiec dobrze najpierw wziac pod uwage czasowcow :slight_smile:

Ale przecież nie ma podanej punktacji za klasyfikację generalną…I który skład miałby się zaliczać: ten przed rozpoczęciem wyścigu, czy ten do ostatniego etapu? Chyba więc nie liczy się generalka…?
Dzięki i proszę jeszcze raz:)

no masz 9 zawodników na początku. np. 9 czasowców. Kończy się etap, zdobywasz 1 000 pkt :wink: zmieniasz skład, ale Twoja drużyna dalej ma te punkty z 1 etapu. I tak dalej. Liczy się końcowy wynik punktowy drużyny :slight_smile:

dokladnie. zliczaja sie punkty zdobywane przez Twoich zawodnikow na poszczegolnych etapach i one decyduja o wyniku koncowym zespolu.

faktycznie KG sie nie liczy, w tamtym roku bylo inaczej, teraz widze ze jest duzo zmian

12 transferów przysługuje mi w P-N tylko czy jest to dostepne tez na Adriatyk

tylko na P-N, na Adriatico będzie osobna ‘zabawa’