Fantasy Cycling - Giro d'Italia

No dobra kto mi powie jak zmienic przed startem kolarzy w ekipie poniewaz odpadł mi Rolland, nie zuzywajac transferów :question:

dajesz ‘make transfers’ i zmieniasz skład jak chcesz. Do startu wyścigu możesz zmieniać skład nie tracąc transferów.

kolejny konkurs poczytajcie, ja właśnie zgłębię temat może się pobawię
worldtour.cyclingfever.com/editi … e_id=22899

e: coś tam spojrzałem i są dwa konkursy, w jednym “stage competition” typujemy przed każdym etapem 12 zawodników.
Drugi “Main” wybieramy 65 zawodników na cały sezon, z których przed każdym wyścigiem z kalendarza wybieramy 28, z których z kolei przed kazdym etapem wybierzemy startową 15, oczywiście jeśli dobrze na szybko zrozumiałem.

Nie zapomnijcie o tirreno Adriatico :slight_smile:

Można typować już skład na wiosenne klasyki.

Rozumię ze typujemy na całą wiosne i mamy tylko 12transferów.

10 wyscigow i mamy 24 transfery tym razem, to wcale nie tak duzo…

Mam problem z velogames dodałem tylko 7 zawodników do drużyny, resztę chciałem dodać później, ale teraz mi się wywala przy próbie zrobienia transferu. Ma ktoś z was coś takiego, czy tylko u mnie jest błąd?

ja mialem podobnie w P-N, po prostu zapomnialem wpisac nazwe teamu. myslalem ze mi nie zapisze tego, ale jednak zapisalo i mialem team bez nazwy. potem chcialem robic transfery, ale wyskakiwal blad.
jedynym rozwiazaniem jest chyba utworzenie nowego konta (ja tak zrobilem w P-N), albo po prostu odpuszczenie wiosennych klasykow.

właśnie to zrobiłem

Chciałbym wszystkim przypomniec o tym konkursie :slight_smile: nrtoone.com/fantasy/cycling/index.php

właśnie, nie zapomnijcie że mamy ligę, zapiszcie się do niej, jest to w ustawieniach. jak to zrobić --> instrukcja jest chyba w tym temacie, kiedyś już to pisałem :slight_smile:

Trzeba powalczyć o dobry wynik, tak jak przed rokiem.

dokładnie, w zeszłym roku dalismy popis oby w tym było podobnie albo lepiej :slight_smile:

Oj daliśmy :smiley: Powodzenia w tym roku Panowie :smiley:

Składy wybrane? Ja wczoraj wieczorem ostatecznie zakończyłem wybór, dokonałem dwóch zmian w stosunku do składu pierwotnego, oby na lepsze :wink:

Ja mam problem, jak zawsze przed Giro. Nigdy mi nie szło dobrze. Lista zawodników jest niekompletna, ale jestem w kontakcie z adminem, obiecał że poprawi to w najbliższych dniach.

Powodzenia wszystkim! :slight_smile:

velogames.com/gdi12entryform.php

Można typować już Giro.

Jaki kod do ligi ? :slight_smile:

28163757