Film Pokonać siebie

8.Grudnia o 22 na HBO film Pokonać siebie.Chyba warto zobaczyć.

A oryginalny tytuł?

Może inaczej prosimy chociaż o prolog filmu hihi no i bardziej szczegułowy opis please :slight_smile:

cowy nie znacie overcoming o teamie csc, ten slynny dokument z roku 2005, czasem przyjaciel google lub zwykly rozklad HBO nie zaszkodza :slight_smile:

pl.youtube.com/watch?v=eKSkVUdBeF8

A można gdzieś ten film na necie znaleźć? Ew. ktoś miałby możliwić zgrać go dzisiaj i wrzucić?

Oryginał: Overcoming( już ściągam e-mułem), polecam także: Die Höllentour- Tour de France od kuchni T-Mobile oraz: The Flying Scotsman- bez komentarza, wiadomo o kogo chodzi.

moge udostepnic overcoming plus bonus do tego hell on wheels i sunday in hell :slight_smile:

OOOOOOOO jest i obsada tego filmu :mrgreen: :blush: Overcoming

Oglądaliście? Kto przegapił xD?
Film pokazywał jak to wspaniale jest w CSC a w innych ekipach (tu DSC i Fassa przywołane) nerwowo… Kilka przykrych rzeczy, kraksy, życie od wewnątrz… Film OK, ale mógłby być lepszy :stuck_out_tongue:
Nie wiedziałem, że Sastre to taki kawalarz, polubiłem go!
Pokazano też na filmie inne podejście Armstronga i kolarzy CSC do wyścigu, pierwszy perfekcyjnie przygotowany nie tylko fizycznie, ale i psychicznie i taktycznie (przedewszystkim może), a drudzy poprostu jechać jaknajlepiej (ja tak zrozumiałem to).
Co robił/co miało na celu to, co cżłowiek od body SOS teraphy robił z karkiem (głową) Arvesenowi, wyglądało to niczym z japońskich filmów o ninja.
No i był element, z ktoym mogę się utożsamić :smiley: Basso, chyba z Peronem rozmawiali z Rijsem, i mowił któryś z Włochów, że anglików mówiących po angielsku nie może zrozumieć ;]
No i nie wiedziałem, że Rijs prowadzi drużynę w taki sposób, na dobrego wujka, ciekawe…
I jeszcze jedno mnie zastanawia, te skoki do wody o zmroku, to z kiedy były? W czasie TdF? Bo któryś z kolarzy z ręką opatrzoną skakał.

ten z reka to z tego co pamietam byl bartoli, i byly to zdjeica z obozy przygotowawczego tej ich corocznej szkoly przetrwania

Najlepszy motyw, jest o szarganiu nazwiska Riisa dopingiem! :smiley: Miejscami fajny, miejscami przegadany. Mógłby być lepszy. ALe ogólnie miło się patrzyło.

Jutro jest powtórka filmu “Pokonac siebie” o 22. Przyznam sie że mam Overcoming ale trzeba obejzec w tv :stuck_out_tongue:

Potrzebuję napisów Polskich do overcoming…poratujcie plz :slight_smile:

ja także podłączam się do prośby karaszona15…

Będą jeszcze powtórki na HBO i HBO2, ktoś forumowiczów napisał w temacie kolarstwo w TV.

Byłbym bardzo wdzięczny za użyczenie napisów również mi. :mrgreen:

A ja nie mam HBO ale za to mam overcoming na kompie po angielsku… a u mnie z angielskim o wiele gorzej niż u Ivana…

Skoro ten wątek nie został zamykany,

jest ten film na Netflixie i bardzo przyjemnie mi się oglądało. Zwłaszcza, że nie pamiętałem wszystkiego z tamtego Touru, mówię więcej: przez pół godziny, myślałem, że chodzi o Tour 2005… (tak, wstyd).
Może nie jest ten film na poziomie dokumentu o braciach Schleck i drużynie Leopard Trek (trochę kontynuacji tamtej drużyny CSC) w Tourze 2011, ale polecam.

2 polubienia

Dzięki za komentarz nasz górniku. :wink:

3 polubienia

A ten dokument o Schleckach jak się nazywa?