Finish Line Pro Road

Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowego oleju do łańcucha. I tak natrafiłem na nowy olej FL Pro Road. Ktoś z Was stosował go już? Warty swojej ceny?
Do tej pory stosowałem Cross Cantry i jest spoko. Tak jestem ciekawy jak ten nowy działa?

Pytajcie Doktora o wrażenia :slight_smile:

tez go wezme na testy.
z opisu wynika, ze to olej na ciezkie warunki…
mam nadzieje ze nie zapskudzi mi napedu :angry:

Kupiłem na próbę, jednak wrażenie z jazdy i po jeździe będę miał dopiero po weekendzie – wyjeżdżam i na wyjazd biorę zapasowy rower na którym smarowałem, bo właściwy był świeżo czyszczony i smarowany TeflonPlusem – nie chce mi się paprać.
Z opisu na butelce i z tego co widzę po posmarowaniu to jest to raczej coś jak szosowa wersja CrossCountry niż następca TeflonPlusa: smar po zaplikowaniu pozostaje w postaci ciekłej i pozostawia łańcuch mokry, podczas gdy po nałożeniu TeflonPlusa, odczekaniu kilku godzin i wytarciu łańcuch był suchy i dość czysty.
Cóż: TeflonPlus jest IMHO znakomity, CrossCountry – hm… jak jest aż tak mokro, to nie jeżdżę :wink:, Krytech, to IMHO straszna porażka, a tu – we wtorek napiszę jak wrażenia z jazdy i po jeździe. Opinie innych użytkowników mile widziane.

Finish Line to olej i jak olej pracuje. Mialem go kiedys i uzylem go dwa razy, po czym przekazalem koledze syna. Lancuch bedzie mokry i brudny. :cry:
Nie ma to jak preparaty woskowe. Po nich lancuchy sa suche. ( I czyste )

[size=75][ Dodano: Sro 28 Mar, 2007 10:03 ][/size]
Przepraszam, pospieszylem sie. :smiley: Ten Finish Line Pro Road to nie ten sam ktory ja probowalem. Ten jest ponoc ceramicznie wzmocniony. Moj to poprzednia wersja bez tego ceramicznego bajeru. Choc ten Finish Line Pro Road jest rowniez na podstawie oleju, reklamuja go jako pozostawjajacy czysty lancuch :unamused: . Ciekawe jak to bedzie w rzeczywistosci.
Oczekujemy opini Doktora :wink: