Forma Davide Rebellina

Czy jesteście zaskoczeni wysoką formą Rebellina?

  • Nie , jest to znakomity kolarz
  • Jest to dla mnie lekkie zaskoczenie
  • Kompletna sensacja
  • On wygra cały ProTour

0 głosujących

Czy jesteście zaskoczeni formą Rebellina?

2 miejsce Paryż- Nicea
2 miejsce Amstel Gold Race
6 miejsce Wyścig dookoła kraju Basków
1 miejsce Fleche Wallone

Świetne rezultaty i prowadzenie w rankingu ProTour

NO JA NIE JESTEM ZASKOCZONY FORMĄ DAWIDE :slight_smile:

Jest to dla mnie lekkie zaskoczenie i może wygrać cały Pro Tour. Narazie on najrówniej jedzie w wyścigach tej rangi…

Dla mnie jest to tylko lekkie zaskoczenie, bo przecież wiemy że Rebelin kest świetnym kolarzem, i nie raz wygrywał ważne klasyki. Ale na jego zwycięstwo w pro turze bym raczej nie stawieł bo jego najlepsze wyścigi się po mału kończą, a teraz w grę wejdą zawodnicy walczący o zwycięstwa w wyścigach etapowych, i przede wszystkim w wielkich turach :slight_smile:

Jeszcze październik jest… W sierpniu San Sebastian…
Dla mnie jest lekkim zaskoczeniem, bo myślałem, że już najlepsze lata ma za sobą… A tu proszę! Że świetny z niego kolarz to nie podlega wątpliwości.

Zobaczymy jak mu pójdzie w Giro, bo na DiLuce też raczej nikt nie stawiał, że wygra ProTour, a jednak wygrał. Jak dla mnie są to podobni kolarze, o podobych cechach kolarskich, niby na górzyste klasyki, ale jednak ogólnie dobrze jeżdżący.
Ja myślę, że Rebellin może wygrać ProTour.
Pozdrawiam
Adam

wkońcu włosi :slight_smile:

Rebellin może wygrać ProTour.

Uważam, że będzie ciężko wygrać Rebellinowi cały Pro Tour. Jak pamietam , miał taki sezon kilka lat temu, również nieźle, a nawet b. dobrze radził sobie w wiosennych klasykach. Jednak Pro Tour to równierz wyścigi etapowe w tym duże tury. Ponadto Rebellin ma już 35 lat, a sezon dopiero się rozkręca.