Forma naszego duetu komentatorskiego J & W podczas TdF 2

Jak oceniasz formę duetu komentatorów J & W na TdF 2007?

  • Są świetni, doskonale się uzupełniają
  • Przydarzją się im drobne gafy w czasie relacji
  • Bez ich komentarza wyścig nie byłby tak ciekawy
  • Dzięki nim oglądam z zaciekawieniem wyścig
  • Na każdy etap są świetnie przygotowani
  • Za dużo czasu spędzają omawiając historię Francjii
  • Lubię słuchać ich drobnych sprzeczek o kolarzach

0 głosujących

Postanowiłem zrobić ankietę , która porusza bieżące sprawy i zrobić ją dokładnie i prefekcyjnie aby nieprzychylni mi forumowicze przestali krytykować to co robię na tym forum :imp:

aha

A ja bym chciał zaznaczyć wszystkie możliwości po za przedostatnią.

Wg mnie jest beznadziejna, nie ma takiej opcji w ankiecie.

Ja też bym zaznaczył oprzocz przedostatniej wszystkie pozatym źle jest to że 3 odpowiedzi za bardzo się pokrywają

Bez ich komentarza wyścig nie byłby tak ciekawy

Dzięki nim oglądam z zaciekawieniem wyścig

Na każdy etap są świetnie przygotowani - to nie jest konieczne do 2 powyższych ,ale w tym przypadku to się pokrywa bowiem dzięki temu że są przygotowani to oglądam z zaciekawieniem wyscig a bez tego komentarza naturalnie nie było by ciekaiwe

No nic :unamused: Valverde16 próbuj dalej a będzie lepiej w koncu uczymy się na błedach…

A jeszcze brakuje opcji, że nie słucham ich komentarza… :stuck_out_tongue:

Tacy mądrzy jesteście to zróbcie swoją ja też trochę się z niej pośmieje

[size=75][ Dodano: Pią 13 Lip, 2007 15:12 ][/size]
Maciaz nie udawaj , że komentują beznadziejnie jak masz jakiś problem to pisz na priva do mnie.

Wg mnie tak jest. Kiedyś komentowali dużo lepiej, teraz po prostu jest nudno. Porównując np. fragmenty etapów, które wrzucał ostatnio Sobri a komentarz wczorajszego finiszu to jest śmiech na sali.
Druga sprawa: skąd pan Jaroński ma informacje, że Wiggins został ściągnięty do Cofidisu, żeby wygrać prolog TdF? Przecież to nieprawda.

Moim zdaniem nadal trzymają wysoki poziom.
A Wiggins to typowy zabieg marketingowy, nie ukrywajmy że miał wygrać prolog…

Duet W & J jest niezły, ale gdy ostatnio usłyszałem na Eurosporcie komentarz w wykonaniu angieskiego komentatora to nie potrafiłem przestac go słuchać i zarazme ogladac relacji. Główna różnica tkwi w emocjonowaniu sie tym co w danym momencie sie dzieje w wyscigu. Co ważniejsze komentator z UK mówił coraz głosniej im blizej była meta. Na ostatnich 400m przed metą nie dało sie oderwac od odbiornika tak emocjonujaco komentował i sie zachwycał. I właśnie tego mi brakuje w duecie W & J

O, dokładnie. Anglik super komentuje finisz.

A Wiggins zaczynał karierę szosową w wieku 21 lat w Linda McCartney, a rok potem jeździł już w FdJ, więc to ściągnięcie do Cofidisu “z toru”, jest dosyć nietrafione. W 2003 roku Wiggins wygrał już etap w Tour de l’Avenir, a w 2005 był 7. w MŚ na czas.

Dop. Sobri: A w 2007 roku wygrał prolog w Dauphine libere :mrgreen:

Wg mnie Valverde nie mozna robic ankiety do pytania, ktore z natury rzeczy zawiera bardzo duze spektrum odpowiedzi. Taki formularz powinien zawierac odpowiedzi, z ktorych tylko jedna scisle trafia w przekonania ankietowanego. Zastanow sie, moze niewielu z nas robi ankiety, poniewaz nie umie tego dobrze robic. Jezeli juz tak interesuje Cie ta forma sprawdzania opinii, to pojdz lepiej za rada lucjana i postudiuj ksiazki socjologiczne, wzglednie te dotyczace statystyki. Skorzystasz na tym zarowno Ty, jak i forumowicze :slight_smile:

Moim zdaniem komentują nudno, najlepszym przykładem jest wczorajszy finisz: jadą kolarze, fajny i pasjonujący finisz, a Pan Jaroński powiedział tylko: Pozzato.

No moim zdaniem to troche mało.:slight_smile: A Pan W. świetnie zna się na zameczkach i pałacykach, ale brakuje wiedzy o współczesnym kolarstwie.

Plusem jest wiedza na temat historii tego sportu, tu naprawdę mogą się wykazać. Polecam obejrzeć sobie etap na eurosporcie PL, a następny na np. angielskim (w szczególności finisz). Różnica jest baardzo duża.

pzdr

EDIT:

A odpowiedzi w ankiecie są moim zdaniem źle dobrane. Dlaczego nie ma jakiejś mało pozytywnej, np: przynudzają?

Na niemiecki Eurosporcie tez nie jest źle. Z tym że tam wyszukują wszedzie Niemieckich kolarzy i ostatnie 500 metrów idze coś w stylu: Zabel ist auf der vierten Position… Ja ja jaaaaaaa… Gutes sprinte Erik Zabel JAAAAAA!!!.. Nein, wieder der zweite… :wink:

A J&W nie jest źle :stuck_out_tongue:

valverde, w tym przypadku możliwości odpowiedzi powinny być “pozytywne” lub “negatywne” aby coś pokazywały.

Żal, w pełni świadomie to piszę, żal!!!
Jest temat o komentatorach, ja kilka dni temu zapytałem jak się podobają panowie na TdF, użytkownicy się wypowiedzieli, mogą nadal, a tu bo burzy o Twoje ankiety wchodzę i widzę kolejną właśnie na ten temat (dublet). Świadomie ją zrobiłeś, widząc, że o tym mowa była już na forum, zrobiłeś dla samych wykresów?
Jeśli zrobiłeś to nieświadomie to przepraszam, i polecam na przyszłość poszperanie na forum.

Dziś dane było mi obejrzeć powtórkę wczorajszego etapu
Powtórzę słowa poprzednika: żal.
Nie tyczy się to jednak Valverde16, a komentarza.
Panowie komentatorzy, jeżeli to czytacie.
Na przyszłość polecam przyjrzeć się bardziej jadącym kolarzom. Wydziwianie na temat tempa kolarzy, którzy wyraźnie zaginali się na wietrze (co później potwierdził Boonen, mówiący o bardzo mocnym wietrze), to absurd. Dodatkowo rozbawiło mnie stwierdzenie, że Pettacchi siedzi teraz przed telewizorem i śmieje się do rozpuku. Możliwe, ale raczej z poziomu komentarza, niż ciężkiej pracy swoich kolegów.
Dodatkowo narzekanie na tempo kolarzy. Pan Jaroński na wszelkich łamach podkreśla swoje obrzydzenie dopingiem. Otóż polecam Panu podpis forumowicza Arka, który jest cytatem bodajże z Fabiana Cancellary. Likwidujmy doping, ale tempo niech pozostanie takie samo, prawda? Oczywiście, tak będzie najlepiej, ale to niestety nierealne i takie poglądy są ze sobą sprzeczne.
To tyle ode mnie, pozdrawiam.

Hehe, wczesniej nie mialem w ogole podpisu, ale po przeczytaniu wywiadu z Cancellara uznalem, ze ten nada sie idealnie. To jest chyba bowiem sedno do walki z dopingiem w dzisiejszych czasach. Mi osobiscie tez nie zawsze podoba sie duet J&W narzekajacy na tempo kolarzy. Moim zdaniem wynika to z prostego faktu, ze Ci panowie nigdy sie na rowerach nie scigali, a znaja kolarstwo od strony czysto teoretycznej. Smiesznym wydalo mi sie twierdzenie, jakoby zapanowal jakis “spisek” w peletonie bedacy przyczyna tak “wolnej jazdy”. Uwazam, ze do komenatrza w/w panow nieuchronnie wkrada sie marazm, czyli po prostu nuda

Dokładnie, dzisiaj znowu się wynudziłem dobrze, że było z kim oglądać. Najbardziej podoba mi się duet: ogólniak i znawca.:smiley:

Ogólniak - zna się na historii kolarstwa, zameczkach, troche o współczesnym kolarstwie, np: p. Jaroński i p. Wyrzykowski.

Znawaca - Daniel Marszałek, Adam Probosz (przy J&W to naprawdę niezły znawca kolarstwa).

Dwa ogólniaki naraz to nudy, najlepiej jak obaj znają się na rzeczy. :smiley: :smiley:

Nie wiem jakiej wielkości mają swoje “studio”, ale mogliby komentowac nawet w trójkę np. J&W&Probosz. Na płaskich etapach można byłoby dorzucić czytanie jakiś newsów z polskich ale także zagranicznych serwisów (czytanie na żywca oczywiscie).
Duet J&W traci napewno z powodu braku znajomości jak cieżka jest czasami jazda na rowerze. Nie wszystko da się teoretycznie nauczyć :slight_smile:.

Nie lubie też faworyzowania, a raczej zwracania uwagi tylko na jednego kolarza (Valverde). Reszta kolarzy też jest wazna. Np. wczoraj z kolarzy CSC w czołówce został tylko Sastre a nikt tego nie zauważył… Jeżeli dobrze policzyłem to aż trzy/cztery drużyny miały w czołówce po czterech swoich zawodników.
PS: Kibicuje Leviemu i Popovychowi, żeby była jasność. :slight_smile:

jeśli mam wyrazić swoje zdanie odnośnie komentarzy pana Jarońskiego i Wyrzykowskiego to uważam go za najgorszy jaki słyszałem na tym wyścigu

nie podoba mi się ,że Panowie w tym roku krytykują wszystkie próby ataku ,a już mocno według mnie przegięli krytykując atak Sastre,