Forumowa liga typowania na Vuelte

Cześć,
Wiem, że na forum jest już zabawa typowania, lecz chciałbym Wam zaproponować typowanie na stronie
www.procyclingstats.com i rywalizację(oczywiście na wiedzę i przewidywania kolarskie) w forumowej lidze: ForumsRowery. Wystarczy się zarejestrować i można już obstawiać. Możecie dołączyć do ligi pod tym linkiem klikając ,request" https://www.procyclingstats.com/game.php?c=3&league=&ViewLeagueProperties=667

Na każdy etap wybieramy 5 zawodników i przypisujemy im gwiazdki co pomnaża punkty. Punktowani są kolarze będący w pierwszej dziesiątce etapu/wyścigu. Na początku typujemy też GC. Punkty z etapów są sumowane i tworzy się ranking.
Myślę, że warto by spróbować sił z internautami z całej Europy, bo TdF zawsze typuje ok.1000 osób.

o Vuelcie od Forumowa liga typowania na Vuelte

Witam Tivano w naszej lidze. Zapraszam inne osoby.

Witam Max Power. Zachęcam inne osoby, w razie pytań piszcie tutaj.

Dołączyli Vian i pqr1.

Nie wierze, że tylko tyle osób lubi typować wyścigi, mnie to wciąga mocno.

Się zapisałem.
Nie jestem biegły w języku obcym. Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem regulamin :slight_smile:

Nie czytałem regulaminu, bo zasady są proste. Mamy 9 gwiazdek i 5 kolarzy do wytypowania. Rozdzielamy na tych kolarzy te 9 gwiazdek, a w zależności od miejsca dostają od 10 do 1 punktów( odwrotnie do zajmowanych miejsc), a wyniki są mnożone przez ilość gwiazdek, a można dostać extra punkty za same znalezienie się kolarzy w TOP10-5 punktów.

Wrzucę przykładowe moje typowanie 1. etapu TdF

Tam jest napisane żeby wybrać od 2 do 5 kolarzy. Co konkretnie jest typowane. Pierwsze miejsce, kto będzie w pierwszej piątce czy jeszcze coś innego?

Masz racje, można wybrać nawet tylko 2 kolarzy, max 5. Typujesz ich obecność w Top10, bo za to są punkty.
Jeżeli zajmie 11 miejsce nie ma punktów. Czym wyższe miejsce tym więcej punktów. Suma punktów i miejsca wynosi zawsze 11.
Winner: 10 points
2nd: 9 points
3rd: 8 points
4th: 7 points
5th: 6 points
6th: 5 points
7th: 4 points
8th: 3 points
9th: 2 points
10th: 1 points

Tu masz moje typowanie 7 etapu TdS

Ten system gwiazdkowy nawet ciekawy. Też kiedyś prowadziłem podobnego typera i choć miałem fajne niestandardowe rozwiązania to na to nie wpadłem.

Warto typować 5 kolarzy, bo są bonusy jak trafisz wszystkich - łącznie 4x5pkt, razem 20. Niekiedy warto typować 100% faworytów, bo zdarza się że ktoś ma słaby dzień i przyjeżdża w 2.setce.,pomimo że był typowany na faworyta.
Jaki masz nick, dołączyłeś już?

Narazie myślę nad własnym typerem :stuck_out_tongue:
Zobaczę, może dołącze.

Nie przyszedł do mnie email

Poczekaj chwilę, zobacz folder spam. Przeloguj maila, może coś się zacielo.
Jak nie pomoże, to ponów rejestrację.

Juz doszło, nie wiem dlaczego godzina jest 14:15 a do mnie do szło dopiero przed 15 :stuck_out_tongue:

Jakby to tylko raz mi się zdarzyło,eh.
To loguj się i dołączaj do ligi https://www.procyclingstats.com/game.php?c=3&league=&ViewLeagueProperties=667

To i ja spróbuje swoich sił w zabawie. Nigdy szczęścia w typowaniu nie miałem, czas odwrócić los.

1 polubienie

Super, taka postawa mi się podoba.
Zapraszam kolejnych stałych bywalców forum do udziału w zabawie.

Również dołączam. Może jakiś upominek dla zwycięzcy ? :stuck_out_tongue:

To i ja dołączam do zabawy :wink:

1 polubienie

TDF zaprasza do własnej zabawy - https://fantasy.letour.fr

1 polubienie