Garmin Edge 1000 pytanie

Mam sprawę- przymierzam się do kupna Garmina Edge 1000. Moje pytanie brzmi- czy ktoś z Was ma może ten sprzęt i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami?
I pytanie zasadnicze- czy nie wiecie może czy Garmin nie planuje wypuszczenia następcy tysiąca?

A powiesz mi czemu akurat 1000, widze, ze Kwiato np. jezdzi chyba z 520, Banaszkowie chyba z 510.
Co prawda Wiśniowski z 1000. ALe masz jakis takic hiper argument przekonujacy za 1000 ktory jest mocno drogi.
Pytam bo czegos szukam, mam Garmina triathlonowego, ale szukam czegoś konkretnie pod rower, albo nowszy pod tri i się waham.

Nie mam jakiegoś konretnego powodu.Po prostu chcę mieć dobry sprzęt na dłuższy czas. Czytałem dużo recenzji o tym modelu, w sumie wszystkie bardzo pozytywne. Jedynym minusem (poza ceną oczywiście) jest domniemany niewystarczający czas działania baterii, ale ustalmy że jeśli spokojnie wytrzyma 8h to to jest dla mnie więcej niż ok.
Chciałbym wiedzieć od kogoś, kto już jakiś czas go użytkuje jak to faktycznie wygląda.

8 godzin trzyma spokojnie, a nawet ok. 10.

jesli go masz, mógłbyś skrobnąć co nieco? chodzi mi po prostu czy jesteś zadowolony, czy były z nim jakieś problemy? co ogólnie uważasz za minus?

8 godzin trzyma spokojnie, a nawet ok. 10.
[/quote]
jesli go masz, mógłbyś skrobnąć co nieco? chodzi mi po prostu czy jesteś zadowolony, czy były z nim jakieś problemy? co ogólnie uważasz za minus?
[/quote]
ok. wieczorem napiszę więcej o nim. Mam go już prawie rok. Poprzednio miałem 710, ponad 3 lata; po tym czasie bateria zaczęła “siadać” po ok. pół godziny (chociaż czytałem, że można ją wymienić, ale wolałem zainwestować nowy model), a ponadto 710-tka miała tendencja do niespodziewanego wyłączania się (nie wiem, co było powodem, ale nagle się wyłączała i trzeba było ją uruchamiać). Na pewno 1000 jest stabilniejszy, nie zdarzyło mi się, aby się samoczynnie wyłączył. Natomiast, jak na razie, główną wadą, przynajmniej dla mnie, są problemy z połączeniem Garmina z komórką za pomocą Bluetootha (chociaż nie wiem, czy nie są one spowodowane Androidem w komórce - po aktualizacji Androida do Marshmallow problemy jakby ustały, ale zobaczymy…

jesli go masz, mógłbyś skrobnąć co nieco? chodzi mi po prostu czy jesteś zadowolony, czy były z nim jakieś problemy? co ogólnie uważasz za minus?
[/quote]
ok. wieczorem napiszę więcej o nim. Mam go już prawie rok. Poprzednio miałem 710, ponad 3 lata; po tym czasie bateria zaczęła “siadać” po ok. pół godziny (chociaż czytałem, że można ją wymienić, ale wolałem zainwestować nowy model), a ponadto 710-tka miała tendencja do niespodziewanego wyłączania się (nie wiem, co było powodem, ale nagle się wyłączała i trzeba było ją uruchamiać). Na pewno 1000 jest stabilniejszy, nie zdarzyło mi się, aby się samoczynnie wyłączył. Natomiast, jak na razie, główną wadą, przynajmniej dla mnie, są problemy z połączeniem Garmina z komórką za pomocą Bluetootha (chociaż nie wiem, czy nie są one spowodowane Androidem w komórce - po aktualizacji Androida do Marshmallow problemy jakby ustały, ale zobaczymy…
[/quote]
ok, to będę czekał i z góry wielkie dzięki
ja używam Iphone, mam nadzieję że na nim problemów nie będzie

Garmin 1000 ob sługuje pomiary mocy gdzie idzie pomiar z obu nóg np. garmin vector.

Panowie szybkie pytanie czy edge 1000 explorer jest w pewien sposób zsynchronizowany np. z mapami google. Bo np. wyznaczam sobie trasę w mapy google i czy w ten sam sposob może mnie edge poprowadzic, albo czy mogę ustawić w 1000 żeby prowadził mnie ścieżkami rowerowymi, czy trasami niezaludnionymi?

Może te dwa linki Ci pomogą:
ridewithgps.com/help/garmin-edge-1000
ridewithgps.com/help/export-rout … min-device