gazety i kolarstwo w nich zawarte


#1

która gazeta codzienna pisze najwięcej o kolarstwie

  • FAKT
  • PRZEGLĄD SPORTOWY
  • DZIENNIK

0 głosujących

gazety codzienne i kolarstwo w nich zawarte


#2

Czemu dałeś tu gazetę Fakt :question: To już więcej piszą w regionalnych Nowościach…


#3

chciałem dać te największe :stuck_out_tongue:


#4

Wszystkie wymienione gazety piszą bardzo mało o kolarstwie, ale najwięcej chyba jednak przęgląd sportowy. Są całkiem obszerne relacje z wielkich Tourów, lista startowa, ciekawostki, itp, przynajmniej było tak we czasie TdF :slight_smile:


#5

może ktoś zna gazetę codzienną dużo piszącą o kolarstwie poza wymienionymi :question:


#6

W wybornej kiedyś znalazłem artykuł jak to Szmyd na czasówce górskiej po Giro był 3 za Basso i Cunego… Mógłbys dać więcej gazet, a nie 3 wybrane i to każda z innej beczki ;] Jak robisz ankiete, bo Ci się do niej stęskniło to się przyłóż :stuck_out_tongue:


#7

Takiej chyba nie ma.


#8

Nieco odbiegne od tematu, bo nie powiem o gazetach ale o stacji TV. Stacja PULS nadawała relacje z wyścigów z krajowego podwórka, fakt, że często w godzinach
wieczornych, ale to zawsze coś, bo gdzie indziej mogliśmy oglądać obrazki z szos? Stacja owa stara się o to, by być stacją ogólnotematyczną (gdzięs obiło mi się o uszy, że od stycznia tego roku już taką jest, a nowa koncesja została zawarta w lutym, i piersze zmiany są podobno spodziewane w czewrcu, a koniec procesu przebudowy na jesień), może wtedy byłyby dłuższe reportaże z wyścigów? Wie ktoś coś na ten temat?
Niby ciągle wiekość udziałów mają Franciszkanie i stacja zmienia się, bo chcę zwiększyć oglądalność, więc biorąc pod uwage zainteresowanie kolarstwem “wygniataczy foteli” slusznę są moje obawy, że relacje z wyścigów znikną, bądź pozostanie to bez zmian? Jak ktoś wie coś wiecej to wdzięczny będę jeśli się wypowie.
Pozdrawiam


#9

Mozliwe ze TV4 pokaże coś kolarstwa, bo został sponsorem Legi Bazyliszek


#10

na polsat sport była zawsze pro liga