gazety i kolarstwo w nich zawarte

która gazeta codzienna pisze najwięcej o kolarstwie

• FAKT
  • PRZEGLĄD SPORTOWY
  • DZIENNIK

0 głosujących

gazety codzienne i kolarstwo w nich zawarte

Czemu dałeś tu gazetę Fakt :question: To już więcej piszą w regionalnych Nowościach…

chciałem dać te największe :stuck_out_tongue:

Wszystkie wymienione gazety piszą bardzo mało o kolarstwie, ale najwięcej chyba jednak przęgląd sportowy. Są całkiem obszerne relacje z wielkich Tourów, lista startowa, ciekawostki, itp, przynajmniej było tak we czasie TdF :slight_smile:

może ktoś zna gazetę codzienną dużo piszącą o kolarstwie poza wymienionymi :question:

W wybornej kiedyś znalazłem artykuł jak to Szmyd na czasówce górskiej po Giro był 3 za Basso i Cunego… Mógłbys dać więcej gazet, a nie 3 wybrane i to każda z innej beczki ;] Jak robisz ankiete, bo Ci się do niej stęskniło to się przyłóż :stuck_out_tongue:

Takiej chyba nie ma.

Nieco odbiegne od tematu, bo nie powiem o gazetach ale o stacji TV. Stacja PULS nadawała relacje z wyścigów z krajowego podwórka, fakt, że często w godzinach
wieczornych, ale to zawsze coś, bo gdzie indziej mogliśmy oglądać obrazki z szos? Stacja owa stara się o to, by być stacją ogólnotematyczną (gdzięs obiło mi się o uszy, że od stycznia tego roku już taką jest, a nowa koncesja została zawarta w lutym, i piersze zmiany są podobno spodziewane w czewrcu, a koniec procesu przebudowy na jesień), może wtedy byłyby dłuższe reportaże z wyścigów? Wie ktoś coś na ten temat?
Niby ciągle wiekość udziałów mają Franciszkanie i stacja zmienia się, bo chcę zwiększyć oglądalność, więc biorąc pod uwage zainteresowanie kolarstwem “wygniataczy foteli” slusznę są moje obawy, że relacje z wyścigów znikną, bądź pozostanie to bez zmian? Jak ktoś wie coś wiecej to wdzięczny będę jeśli się wypowie.
Pozdrawiam

Mozliwe ze TV4 pokaże coś kolarstwa, bo został sponsorem Legi Bazyliszek

na polsat sport była zawsze pro liga