Gdzie link do konkursu TdF 2008

Witajcie,
po raz kolejny po kazdym etapie szukam linku do konkursu TdF2008. Jest to dla mnie bardzo kłopotliwe, szczegolnie gdy chce szybko sprawdzic swoj wynik. Jest tak nie pierwszy raz, ale juz trzeci rok. W tamtym roku juz o tym pisalem. Czy nie mozna na stronie glownej umiescic linku bezposrednio do aktualnych konkursow. Mam nadzieje, ze wkrotce to sie zmieni.

Fakt, na wierchu nigdzie nie ma odsyłacza, ale od trzech lat ten adres się nie zmienia :bulb: , a w regulaminie jest podany adres, gdzie można sprawdzać wyniki, więc pretensji mieć nie powinieneś, jedynie możesz wyjść z inicjatywą, żeby gdzieś wstawić baner, to będzie wygodniej kliknąć, niż wpisywać, jeśli to stwarza problem.

wystarczy mieć wpisane w adres na www i nie powinno zniknąć z drugiej strony wystarczy 1 adres zapamiętać to nic trudnego :wink: no i jakiś skrót na stronie głównej by się też przydał a miejsce na to jest :slight_smile: w woli przypomnienia

www.konkursy.rowery.org

na strone główną przydało by się jeszcze dać linki do
blogs.rowery.org/ i innych pod stronek rowery.org… galerie…

Rozumiem, ale jak w wyszukiwarce wpisuje “konkurs wygraj tour 2008” to wyskakuja inne rzeczy niż to co chce. Jestem teraz na wakacjach , chce sprawdzic wynik i nie pamietam adresu, 3 dzien go szukam i znajdowalo mi adresy z poprzednich lat.
A np, umieszczenie na glownej stronie linku albo baneru : Konkurs Tour DE FRANCE napewno wzbogaci strone i zachęci wiele osób do oglądnięcia. Strona wtedy nie bedzie tylko informatyczno dyskusyjną stroną lecz także stroną na której można np. konkurować i wygrywać nagrody. Takie elementy tylko wzbogacają stronę -> no i sponsor dałby lepsze nagrody za baner.

Pozdrawiam, thx za linka

Kurde, no na google to jest pierwsza pozycja, a jeśli klikasz z innych lat to nie fart, wystarczy rzucić okiem na pasek adresu i od razu wiadomo, co zmienić, żeby mieć aktualną ;]
Ale propozycje dobre z jakąś reklamą blogów i konkursu…
P.S: Dobrze, że z szosa.rowery.org przekierowuje na forums.rowery.org :p

DODANO
Znam to Pęgos :p Chodziło mi o stary adres vortalu :p

wpisz sobie cyclingnews.pl/ to ci niespodzianka;)

Ten wortal, jest jak dla mnie, najlepszym rowerowym serwisem informacyjno dyskusyjnym i nawet ten konkurs jest to coś o czym kiedyś myślałem. Bylem w stanie nawet takie coś zrobić ,jednak samo zrobienie konkursu bez reklamy i promocji staje sie szarym napisem na szarym tle. To tak jak produkcja procesorów AMD . Fakt że miliony przezdolnych ludzi robi procesory AMD jednak ich praca jest niewidoczna dla wszystkich —> Za słaba promocja.

Nie oczekuje tutaj wielkiego boomu z racji tego konkursu, ale napewno taki element na glownej stronie to tylko prestiż strony.
Strona reklamując sie będzie mogla argumentować ze odbywaja sie na niej konkursy. Jednak Pan Kowalski powie —> Ja żadnego konkursu na stronie nie widziałem jak żyje.

Wiadomo ze wiekszość z nas to interesanci ,maniacy ,pracownicy ----> Kolarstwa, ale ogrom ludzi tutaj wchodzi i oczekuje czasami czegoś, czego nie ma na innych stronach.

I powtorze jeszcze raz, wejscie za kazdym razem na forum i szukanie tego linku w milionach postow jest nie tyle męczące co czasochłonne.

Pozdrawiam, i zachęcam autorów strony do umieszczenia odnośnika / baneru/ linka/ czegokolwiek o konkursie na pierwszej stronie.