gdzie sa moje posty?

Drugi raz mam taką sytuację, że przy długim poście mi go wcina.
Loguję się, piszę wiadomość, wysyłam i znowu pojawia sie okienko logowania.
Po zalogowaniu wracam do postu ale okienko jest puste. Cały piękny tekst pisany przez dłuższą chwilę (nie wiem, może 15 -20 minut) przepada a ja sie wqurwiam co niemiara.
Czy logowanie jest oraniczone w czasie? Dlaczego po powrocie nie ma mojego tekstu. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. To pytania do administratora raczej.
Może liczba znaków w jednym poscie jest ograniczona? Przeciez nie będę pisac listów w wordzie i kopiować - to bez sensu. O co tu chodzi? Myślę, że raczej nie o znaki a czas.

Nie ma żadnych znanych mnie ograniczeń na liczbę znaków w poście.
Nie wiem też, co może być przyczyną takich problemów, ale skoro są - sprawdzamy.

Dzięki - może to coś po mojej stronie albo dostawcy internetu? Podłączenie mam przez kablówkę (firma ICP Net w Poznaniu) a dalej jest router, kabelki po całym mieszkaniu i Wi-fi. Ja łączę się przez Wi-fi.
W sumie nie będę pisać zbyt długich tekstów i problem zniknie. Sorry za wczorajszą irytację. Jestem coraz bardziej przekonany,że to może być coś po stronie wspomnianej firmy, bo miałem juz przeróżne kłopoty z odbiorem w domu poczty firmowej i nasz admin korzystający również z tego operatora potwierdził coś tam z nimi negocjował w kwestii ustawień czy zabeżpieczeń.

Naczelny był głodny :mrgreen:

Problem chyba nie leży po stronie dostawcy w Poznaniu, bo ja miałem kilkakrotnie podobną sytuację: “odpowiedz”, loguję się, chcę obejrzeć podgląd tekstu i znowu każe się logować. Jednak teraz na wszelki wypadek zawsze wpisany tekst kopiuję i jakby co, wklejam.

No to mamy problem.

Sesja ma ustawiony dość długi czas, więc tu nie szukamy problemu.
Logowanie się jest w sesji przeglądarki, więc o ile przeglądarka nie “gubi” danych z jakiegoś powodu, to nie tutaj leży problem.

Sprawdzamy, ale póki nie uda mi się tego odtworzyć, to będzie ciężko…

O co tu chodzi?
Probuję odpowiedzieć np. w temacie “Test” i zamiast utworzenia nowego postu, to automat dopisuje tekst do mojego pierwszego posta w tym temacie, dlaczego?
Czy temat jest zamknięty?
Myślałem, że tak się dzieje, jeśli ostatni post jest mojego autorstwa, a tu się okazuję, że nie…

Nie, temat ma włączoną “konsolidację postów”

To co zrobić w takim wypadku?
Jak poinformować o dodanej wiadomości (żeby było widać, że do tematu dodano nowy wpis)?