Gdzie startujecie w sezonie 2007?

Ja startuję w ESKA BikeMaraton I wyścig we Wrocławiu. Będzie to mój pierwszy start i nie tylko w maratonie ale wogóle :slight_smile: Kondycyjnie wybrałem Mega. Nie wiem czy poradzę sobie ze stresem :angry: ale będę się starał

Nie martw się. Początki zawsze są trudne, ale czasem wynik nie jest najważniejszy. Wszystko przychodzi z czasem. Życzę sukcesów i powodzenia w pierwszym starcie. Abyś ukończył ten wyścig.

Nie wiem co się stało, ale po powrocie z “długiego łikendu” okazało się, że zamiast yoz123 jestem jakiś JoseArcadio86.

Tak więc przypomnę się wszystkim i moderatorowi. Jestem yoz123 a nie JoseArcadio.

Dzięki za te słowa. :wink:
Ciebie też można spotkać na starcie?? Czy tylko szosówka jest w Twoich zainteresowaniach??
Pozdrawiam

U mnie jesteś nadal yoz123 więc nie wiem o co ci chodzi :stuck_out_tongue:

No cóż. Zerknij na JoseArcadio86 ??
Masz jego jakieś posty??

To dwa różne konta :stuck_out_tongue:
Na jednym wiek 21 lat i student a na drugim 35 lat… w ogóle całkiem innaczej profil wypełniony… Może coś Ci się pokręciło? ,-)

Nie mam pojęcia. Zresztą Pokwa napisał, że u niego jestem yoz123. Czekam tylko żeby potwierdził, czy przy moich postach sygnowanych “JoseArcadio” jestem jako yoz czy Jose.

Co do stódiów. Chętnie bym postudiował i wrócił do 21 lat :stuck_out_tongue:
Pozdrawiam

[size=75][ Dodano: Wto 10 Lip, 2007 10:59 ][/size]
Temat ucichł. Przecież sezon trwa. Ja po BM we Wrocławiu startowałem w Krakowie.
W planie M.P. w Wałbrzychu i BM w Świeradowie. Co dalej :question: Zobaczymy :smiley: W każdym razie się rozpędziłem :mrgreen: