GIODA i Tomasz Zielinski

Szukam sobie sprzetu na przyzszly sezon i niechcacy wpadlem na to :

bikesports.ca/about/gioda-bicycles-pg142.htm

Nie moge goscia nigdzie znalezc. Wie ktos o co chodzi ???

I troche ram GIODA :

capobianchi.it/bici/strada/telaio/telai.htm

jarek zobc tu

alibaba.com/product-gs/64808 … roduct_pic

kode.en.alibaba.com/product/6197 … arbon.html

Ja masz problem z english to pomoge ponegocjowacć.

prosto z chin :] chińska jakość, za amerykańskiego dolce :smiley: w sumie to chińskie dolce :wink:

Przecież te tzw. orginalne także są z Chin jak myslicie ,że jak na chińkiej ramie napisą S-Works ,czy Pinarello lub Colnago to sie jakość poprawi.

Jak myślicie ,że wasze carbonowe cacka są robione we Włoszech czy USA to jesteście w błędzie dla producenta liczy się kasa ,a tam można dostać ten sam produkt kilakarotnie taniej to materiał decyduje o jakości i precyzja wykonania ,a to chińczycy opanowali zresztą nie wiem z kąd takie jakieś nastawienie do Chin na porównaniu Polaską Chiny to Polska wygląda jak kraj trzeciego czy czwartego świata tam takiej biedy jak Polsce nie ma a jest ich miliard dwieście milionów.

Ale ja mam doświadczenie z towarami z chin, tym bardziej a alibaby, a napisy pinarello czy colnago dają to, że siedzi ktoś rzetelny od kontroli jakości tam.

Mnie nie chodzi o rame ( tzn czy ona chinska czy vietnamska ). Moj BMC jest Made in Taiwan i sie tym wcale nie przejmuje . Wazne ze “oryginalny” czyli z gwarancja i kupiony u tzw dealera tej marki. Wiem ze z ALIBABAY to wiekszosc TZW podrobki i nie maja nic z oryginalem wspolnego , choc moga pochodzic z tej samej fabryki :slight_smile: To jak z wodka : w jednym polmosie robia i gatunki luksusowe i najtansze swinstwa . Te pierwsze pod pelna kontrola i z najlepszych produktow , a tymi drugimi mamy sie tylko NIE ZATRUC , za reszte nie gwarantuja …

Mnie chodzi o TOMASZA ZIELINSKIEGO :

Tom Zielinski’s experience. He was one of the strongest riders on the Polish National cycling team
in the '70 and '80.

Szukalem troche na temat Zielinskiego z tamtych lat i nic …
Wymyslili go sobie ??? :mrgreen: