Giro Di Toscana-1.1


#1

Wyscig wygrał Przemysław Niemiec…brawo!!! :064:
Świetny dzień naszych…

[size=75][ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 18:10 ][/size]
Czekam na komentarz Viatora,ktory pewnie ma Rai Sport Sat :sunglasses: :question:


#2

Brawo Przemek !!! Jest sie z czego cieszyc, bo ten wyscig byl naprawde mocno obsadzony. Jechali tam m.in. Cunego, Pellizotti, Cox, Baliani, Rujano, Khalilov, Laverde, Arreitunandia, Figueras


#3

Nic tylko gratulowac, pozostaje zalowac ze nie zobacyzmy go w zadnym duzym wyscigu… ale jak chyba sam on mowil nie chce zmeiniac druzyny bo gdzie indziej bylby tylko pomocnikiem a tak moze jezdzic na siebie


#4

1.Niemiec,
2. Figueras, 0.02,
3. Duma,
4. Nocentini,
5. Szczawiński,
6. Petito,
7. Cheula,
8. Gasperoni.

Niezwykle aktywny był dzisiaj Przemysław Niemiec. Wielokrotnie inicjował ucieczki, co w końcu doprowadziło do pękniecia peltonu. Swoje akcje rozpoczynał w okolicach górskich premii, co zaowocowało także zwycięstwem w klasyfikacji górskiej wyścigu. Próbował z nim walczyć na trasie Figueras, także Siutsou ale bezskutecznie. Wszystko to się działo przy fatalnej pogodzie w końcówce wyścigu. Jest to szóste zwycięstwo Przemysława Niemca w karierze zawodowca i jego “grande giornata” zdaniem włoskich komentatorów. Nie można także nie wspomnieć o Krzysztofie Szczawińskim, który wykazał się refleksem i dobrą formą, zabierając się z decydująca ucieczką. Co ciekawe, finałowe kilometry były płaskie, a po raz ostatni Niemiec uciekł na ostatnim kilometrze… W wywiadzie udzielonym Alessandro Fabrettiemu, Niemiec powiedział, że przygotowuje się do startu w Tour de Pologne.


#5

Przerzuciłem tamtem news do tego wątku. Pozwoliłem sobie również wykorzystać Twoją relację na głównej stronie Szosy. Mam nadzieję, że się nie gniewasz :slight_smile:


#6

Cieszę się, że mogę się do czegoś przydać. O jakimkolwiek gniewie nie ma w ogóle mowy.


#7

A ja właśnie się zastanawiam jak ułożyc kariere temu kolarzowi. No chyba że plany Intela się kiedyś zrealizują, w co wątpie niestety, to mieli by lidera.


#8

… i cały sezon by się przygotowywał do Tour de Pologne :wink:


#9

Jak ułożyc kariere Niemcowi? :slight_smile: A do Sella - Italia go “wrzucić” :wink: jako następce Rujano :wink: …i wtedy na Giro (gdyby Sella - Italia otrzymało zaproszenie) Niemiec mógłby rozwinąć skrzydła, być takim kolarskim Małyszem (“Niemcomania”? :bulb: hmm, niezbyt chwytliwie to brzmi :wink: )


#10

Przemek ma ogromne możliwości. Tylko, że jego obecna ekipa to nie 1.liga kolarstwa, ale przynajmniej ma tam pozycję gwiazdy i lidera. Lecz on ma takie umiejętności, że dla niego ekipa Miche to za niskie progi. Życzę awansu do Pro Touru. Najlepiej tam gdzie by był liderem :smiley: A i jeszcze gratulacje dla Przemka :mrgreen:


#11

czy te obrazki nie są piękne ??? :smiley:


#12

GRATULACJE !!!

Oglądałem wyścig na RajSport. Przemek na końcówce wykazywał niezwykle wielką aktywność i chęć do walki. Atakował kilkakrotnie. Było widać, że noga mu podaje. Skończyło się najlepiej jak mogło. Victoria.


#13

Podoba mi się pomysł kolegi Kosa :slight_smile:. A co do awansu do Pro to niby w jakiej drużynie mógłby być liderem??? Ja takiej niestety nie widzę, bo to jest Polak. Już widzę jak francuskie drużyny, które uwazam za najsłabsze w cyklu miały by zrobić za swoją gwiazdę Polaka, jak oni muszą stawiać na francuzów. Ale talencik to on jest więc chodż tyle.