Giro Di Toscana-1.1

Wyscig wygrał Przemysław Niemiec…brawo!!! :064:
Świetny dzień naszych…

[size=75][ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 18:10 ][/size]
Czekam na komentarz Viatora,ktory pewnie ma Rai Sport Sat :sunglasses: :question:

Brawo Przemek !!! Jest sie z czego cieszyc, bo ten wyscig byl naprawde mocno obsadzony. Jechali tam m.in. Cunego, Pellizotti, Cox, Baliani, Rujano, Khalilov, Laverde, Arreitunandia, Figueras

Nic tylko gratulowac, pozostaje zalowac ze nie zobacyzmy go w zadnym duzym wyscigu… ale jak chyba sam on mowil nie chce zmeiniac druzyny bo gdzie indziej bylby tylko pomocnikiem a tak moze jezdzic na siebie

1.Niemiec,
2. Figueras, 0.02,
3. Duma,
4. Nocentini,
5. Szczawiński,
6. Petito,
7. Cheula,
8. Gasperoni.

Niezwykle aktywny był dzisiaj Przemysław Niemiec. Wielokrotnie inicjował ucieczki, co w końcu doprowadziło do pękniecia peltonu. Swoje akcje rozpoczynał w okolicach górskich premii, co zaowocowało także zwycięstwem w klasyfikacji górskiej wyścigu. Próbował z nim walczyć na trasie Figueras, także Siutsou ale bezskutecznie. Wszystko to się działo przy fatalnej pogodzie w końcówce wyścigu. Jest to szóste zwycięstwo Przemysława Niemca w karierze zawodowca i jego “grande giornata” zdaniem włoskich komentatorów. Nie można także nie wspomnieć o Krzysztofie Szczawińskim, który wykazał się refleksem i dobrą formą, zabierając się z decydująca ucieczką. Co ciekawe, finałowe kilometry były płaskie, a po raz ostatni Niemiec uciekł na ostatnim kilometrze… W wywiadzie udzielonym Alessandro Fabrettiemu, Niemiec powiedział, że przygotowuje się do startu w Tour de Pologne.

Przerzuciłem tamtem news do tego wątku. Pozwoliłem sobie również wykorzystać Twoją relację na głównej stronie Szosy. Mam nadzieję, że się nie gniewasz :slight_smile:

Cieszę się, że mogę się do czegoś przydać. O jakimkolwiek gniewie nie ma w ogóle mowy.

A ja właśnie się zastanawiam jak ułożyc kariere temu kolarzowi. No chyba że plany Intela się kiedyś zrealizują, w co wątpie niestety, to mieli by lidera.

… i cały sezon by się przygotowywał do Tour de Pologne :wink:

Jak ułożyc kariere Niemcowi? :slight_smile: A do Sella - Italia go “wrzucić” :wink: jako następce Rujano :wink: …i wtedy na Giro (gdyby Sella - Italia otrzymało zaproszenie) Niemiec mógłby rozwinąć skrzydła, być takim kolarskim Małyszem (“Niemcomania”? :bulb: hmm, niezbyt chwytliwie to brzmi :wink: )

Przemek ma ogromne możliwości. Tylko, że jego obecna ekipa to nie 1.liga kolarstwa, ale przynajmniej ma tam pozycję gwiazdy i lidera. Lecz on ma takie umiejętności, że dla niego ekipa Miche to za niskie progi. Życzę awansu do Pro Touru. Najlepiej tam gdzie by był liderem :smiley: A i jeszcze gratulacje dla Przemka :mrgreen:

czy te obrazki nie są piękne ??? :smiley:

GRATULACJE !!!

Oglądałem wyścig na RajSport. Przemek na końcówce wykazywał niezwykle wielką aktywność i chęć do walki. Atakował kilkakrotnie. Było widać, że noga mu podaje. Skończyło się najlepiej jak mogło. Victoria.

Podoba mi się pomysł kolegi Kosa :slight_smile:. A co do awansu do Pro to niby w jakiej drużynie mógłby być liderem??? Ja takiej niestety nie widzę, bo to jest Polak. Już widzę jak francuskie drużyny, które uwazam za najsłabsze w cyklu miały by zrobić za swoją gwiazdę Polaka, jak oni muszą stawiać na francuzów. Ale talencik to on jest więc chodż tyle.