Giro d'Italia 2019

O co chodzi z tym brzuchem?

tego co widziałem wcześniej już nie znalazłem

brzuch jak brzuch, ja bym bardziej chciał wiedzieć o co chodzi z tym Giro :stuck_out_tongue:

O boże ale trzeba zrozumieć ze bycie z tkanką tłuszczową na poziomie 3% jest wbrew pozorom szkodliwe dla zdrowia, a już w ogóle przez cały rok, myslę ze spokojnie do stycznia wróci do formy, myślę ze to też odbudowywanie organizmu, wszyscy wiemy jak Sky-jowcy są wycieniowani, Betancour sobie poradził :wink: to i Thomas sobie poradzi, zresztą wywalczył sobie taką pozycje w zespole po TDF ze nie musi sie obawiać niczego

To w takim razie nie dramatyzujmy - wystarczy się odpowiednio zgarbić i już się ma ciążowy brzuszek, niezależnie od poziomu tkanki tłuszczowej :smiley:

Według holenderskiego portalu wielerflits.nl Ten Dam jedzie Giro plus Geschke i Antunes jako lider.
Marco Pinotti twierdzi że jednak celem bedą wygrane etapowe a nie GC.

Dodam że jeśli chodzi o Giro to mamy już wstępne deklaracje startu Zakarina, Nibalego (który jedzie potem Tour) i Majki.

Czyli Anti jako lider i Geschke i Ten Dam jako pomocnicy??

Ach szkoda że nie ma Hirta

Tak wynika z wypowiedzi.

Wydaję się że są zawodnicy w ekipie z lepszymi wynikami od Portugalczyka, nie wspominając o doświadczeniu jeśli chodzi o GT i jazdę na górskich etapach. Chyba na treningach Antunes musi wykręcać niezłe cyferki skoro już teraz zdecydowano że będzie liderem i mimo to że tylko na wygranie górskiego etapu.

TT podaje, że holenderski Motyl jeździe Giro!?

Już potwierdzone że Tom jedzie Giro. Jeśli chodzi o to czy jeszcze TdF jak w tym roku, to będą się zastanawiać po Giro.
Ja mam nadzieje że zamiast Giro - TdF będzie jednak dublet Giro - Vuelta.

Roglic podobno też się zastanawia nad Giro.
Wg mnie ASO samo sobie strzela w kolano tym ograniczaniem ITT. Przecież Dumoulin wyraźnie mówił, że w 2019 chce się skupić na TdF, a tu ogłoszenie trasy i masz… Ba, rok temu pewnie byłoby podobnie, przecież rzadko który kolarz w ostatnich latach decyduje się na obronę tytułu we Włoszech, no ale ta ITT na TdF…

Nie wiedziałem, że on kontynuuje w BMC → CCC. To jestem już bardziej pozytywnie nastawiony do wyników drużyny w przyszłym roku. :wink:

To ten słynny czasowiec Marcio Pinotti? A co porabia Marcio Brusegin?

No ale jak tak dalej będą się wszyscy przerzucać na Giro, to w końcu wygra ten Bardet :wink:

2 polubienia

To że Dumoulin będzie jechał, chyba wcześniej już wiedzieli w La Gazzetta, bo wywiadzie z Nibalim dziennikarz w pytaniu zasugerował że Dumoulin będzie jednym z rywali Nibalego a przecież La Gazzetta należy do organizatora RCS. Dodam że w tym pytaniu oprócz nazwiska Holendra był wymieniony S. Yates, Bernal, Valverde i “być może Thomas” jako zawodnicy którzy wystartowali by w Giro.
Dla mnie jak najbardziej na plus że Dumoulin jedzie Giro. ASO przedstawiając trasę TdF (czasówka) dali do zrozumienia że mają gdzieś Holendra. Giro zyskało następnego topowego zawodnika po Nibalim, i jeśli się potwierdzi S. Yates i Valverde to będzie już bardzo dobrze i mogą być emocje i kolejny najlepszy GT w roku.
Jedynym małym minusem jest to że Tom oprócz Tirreno-Adriatico raczej nie pojedzie żadnych ciekawszych tygodniówek w sezonie.

Są tacy co chorują na chorobę zwana tour i jak widać są i tacy z choroba giro. A tak na poważnie to chyba wykalkulował, że bardziej opłacalny jest start w giro a późniejsze wyniki w tdf mogą być tylko na plus. Szkoda, że vuelty nie rozważa oczywiście zamiast tdf.
A Rysiek dalej nastawia sie na pierwszy tydzień we Francji czy może poszedł po rozum do głowy i spróbuje giro?

Rysiek znowu atakuje pierwszy tydzień TdF!:joy:

1 polubienie

W holenderskich mediach trochę się dziwią że po Giro być może jak w tym roku, ma zamiar pojechać jeszcze TdF, bo zwracają uwagę że w przyszłym roku nie będzie dodatkowo tydzień więcej na regeneracje jak mieliśmy teraz ze względu na MŚ w Rosji.
Mnie się wydaję że być może nie chce “palić mostów” jeśli chodzi o ASO i stąd taka wypowiedź ze rozważa jeszcze TdF by nie wyszło że się obraził na nich, a być może będzie tak że po Giro ogłoszą że jest bardzo zmęczony i nie ma szans na start w TdF i będzie Vuelta na co bardzo liczę :slightly_smiling_face:

Choroba a ja liczyłem że Giro będzie słabo obsadzone i Majka będzie mieć mniejszą konkurencję :wink:

Czyli na Giro: Nibali, Dumoulin, Landa, Valverde, Zakarin, Majka, Carapaz, Kruijswik, S. Yates.
A TdF oddany trio ze SKY : Bernal, Froome, Thomas (takie top3 :wink: ), bo jakoś w Bardeta, Pinota i Quintanę nie wierzę.

Jeżeli chce udowodnić, że nadal należy do szeroko pojętej czołówki specjalistów od wyścigów wieloetapowych to bez względu na obsadę musi się bić o TOP 6. Ja tam ciesze się, że Majka odpuścił sobie Tour w tym roku i wraca do sprawdzonego planu startów w czasach kiedy jeździł w Saxo.