Giro w internecie??

Czy darady oglądać Giro 2006 na jakiejś stronie w internecie bądź za pomocą jakiegoś programu (nie mam telewizora :smiley: )??

Help, pomóżcie.

Ja też mam podobne pytanie gdzie można oprócz erosportu śledzic relacje (komentarze) na żywo :question: :question:

Ostatnie kilkadziesiąt minut każdego etapu można oglądać na oficjalnej stronie wyścigu: www.cyclingnews.com jest “live coverage on” :slight_smile:
Pozdrawiam tych, którzy tak jak ja nie mają możliwości oglądania Gd’I w TV :wink:

można prosić o jakieś dokładniejsze namiary gdzie na tej pierwszej stronie można oglądać Giro (gdzie kliknąć). To samo prosimy w stosunku do drugiej strony i co to znaczy live on coverage

na cyclingnews.com jest transimsja ale nie video, co kilka minut a czasem co minute nawet dopisywane sa informacje na biezaca… latwo znalesc linka do transmisji, zaczynja sie one chyba o 14:30 i pisze wtedy jak byk live coverage on :] wystarczy chwilke poczytac i popatrzec :]

Nic dodać, nic ująć :slight_smile: A w kwestii oglądania na żywo na stronie Gd’I to odnośnik do transmisji pojawia się chyba dopiero podczas tych ostatnich kilkudzisięciu minut etapu :slight_smile: Więc jak coś to dam szczegółowe namiary później :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Nie 07 Maj, 2006 17:04 ][/size]
W kwestii oglądania Giro na żywo to pod koniec etapu na stronie głównej (po prawej stronie) pojawia się odnośnik pt. “Diretta TV” :slight_smile: Miłego oglądania

Nie wiem ja u was ale mnie to drażni głos komentatora na cycling.tv

A to na cycling.tv pokazują też Giro??

nie mówie tylko o giro. nie wiem czy pokazuja. pewnie trzeba wykupić abonament.

transmituja, ale nie na Europe.

Tu jest link gdze mozna zobaczyc transmisje z Giro.

raiclicktv.it/raiclickpc/sec … rv?id=2129

Tylko chyba jest to z dziennym opoznieniem. Mozna ogladac cala transmisje z poprzedniego dnia.
Dla mnie to dobrze, bo nie musze siedziec do 3 godziny nad ranem, aby ogladac na zywo. :laughing: Ogladam nastepnego dnia.

A na Cycling TV to najbardziej irytujace sa te reklamy , ktorych nie mozna przewinac.

Świetny link. Wczoraj nie mogłem oglądać etapu, ani go nagrać, nie mam 2 Eurosportu, a cyclingtv nie transmituje giro na Europę. Dzięki za link.

Dlaczego mam komentarz, ale czarny ekran???

Marek M, link jest rewelacyjny.

Mi to nie działa pojawia się okno nowe i tam jest napisane.

SETTIMA TAPPA - 13/05
La diretta di Rai Sport del 13 maggio 2006

Il belga Rik Verbrugghe (Cofidis) ha vinto in solitario la settima tappa del Giro d’Italia, 236 km da Cesena a Saltara. Paolo Savoldelli (Discovery Channel) ha ottenuto il secondo posto. La maglia rosa torna sulle spalle dell’ucraino Sergiy Honchar (T-Mobile).

I nic sie nie ładuje. Trzeba mieć jakiegoś playera specjalnego ?

Niestety, mam małe pojęcie o sprawach technicznych. Widzę u siebie standartowego Windows Media Player. Może by ktoś bardziej oblatany w tych sprawach się odezwał.

Mojemu koledze tak samo chodzi jak i mi :/ czyli nie chodzi :slight_smile: Mamy win xp i wmp 10.0

Hmmmm

Też mam xp. Moja wersja wmp to 8.00, sprawdziłem też w domu na innym laptopie wersję 9.00. Chodzi bez problemu. Jedyne udogodnienie jakie mam jest zapewne konsekwencją ściągnięcia ze strony RAI flasha, co powoduje, że pomijam buforowanie a obraz pokazuje się jak w telewizorze.

Troche techniki i człowiek sie gubi. Ja klikałem w scheda :slight_smile: i dlatego to mi nie działało :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 13:06 ][/size]
A jak to ściągasz na dysk. Bo bym sobie z miłą chęcią ściągnął i oglądnął bez buforowania.

Jako że eurosport nawala, to dziś możecie wyjątkowo “obejrzec” tekstową live na http://live.pro-cycling.org