Giro w internecie??

No dzisiejszy tenis to mnie roztelepał. Jak zwykle wszystko jest ważniejsze od kolarstwa wrrrrrrr

[size=75][ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 23:44 ][/size]

Jak to ściągnąć na dysk? Jest taka możliwość ?

To sheda to jest krotkie podsumowanie wyniku etapu.
Jak juz sie zorientowales ,trzeba kliknac na odpowiedni etap z odpowiednia data. :laughing:
Przyjemnego ogladania :slight_smile:

Guru, niczego nie ściągam na dysk i nie wiem czy jest taka możliwość. A z tym buforowaniem, to sam nie mogę się połapać dlaczego w jednym laptopie jest, w drugim nie ma.

Można ściągnąć cały plik na dysk :slight_smile:

Trzeba mieć najpierw zainstalowanego np FlashGet 'a
Następnie otwieramy tego linka z video, ja leci film naciskamy na nim prawy przycisk myszy i otworzy się menu windowsa , klikamy WŁAŚCIWOŚCI i tam na dole w rubryce PLIK jest pokazana ścieżka dostępowa do tego pliku video.

Potem już tylko otwieramy FlashGeta wpisujemy ściężke dostępową i ściągamy na dysk twardy :slight_smile:
Dla ciekawości ostatni etap 16.05 zajmuje 289 MB :slight_smile:

Pozdrawiam.

http://www.rai.it/giro2006
Tu mozna ogladać 2 ostatnie godziny etapu

Bo to amerykańskikomentarz. Zabawne, że Amerykanie tak bardzo zaczeli interesować się kolarstwem, że stworzyli kolarską telewizję. Ale najzabawniejsze, że niedługo więcej Amerykanów niż Europejczyków będzie wiedziało “z czym to zjeść”. A może już tak jest?

Tu jest stream na żywo:

media.rai.it/mpmedia/0,Spor … ,0.html#cf

A moze ktos juz wie gdzie w tym roku bedzie mozna ogladac etapy giro w internecie bo nie bardzo mam dostep do Eurosportu 2 :cry:

No ja też nie mam pojęcia gdzie można oglądać w necie. Pomożcie :frowning:

media.rai.it/mpmedia/0,Spor … ,0.html#cf

tu sa relacje z giro

Matros, a czy to jest coś takiego jak relacje na cycling.tv tyle że za darmo? To jest na żywo? Niestety, po włosku nie mówię w ogóle :frowning: Prosiłbym o więcej szczegółów.

tak to są relacje na zywo z wloskiego kanalu rai sport, komentarz jest po wlosku ale akurat mi to nie przeszkadza i zawsze zaczyna sie troszke wczesnije niz w tv…np niz na eurosporcie, jest za darmo i bardzo dobrze chodzi nic tylko ogladac :smiley:

Ja tylko dorzucę dwa grosze. Jako że jest przez internet to super :slight_smile: , ale jeśli komuś by nie szło, to warto tutaj powiedzieć, że transmisję można oglądać również na kanale RAI3 jeśli nie ma Euro2, a jest włoska telewizja publiczna :wink:

Matros, a mógłbyś mi jeszcze powiedzieć jak to powinno działać? Czyli co klikać jak i po co? Trzeba mieć zainstalowany WMP? Bo próbowałem wcześniej i nie pojawiał mi się żaden obraz. Spróbuję jeszcze raz jutro, bo aż szkoda przegapić ostatni tydzień tylko dlatego, że się nie ma ESP2.

ja tam zainstalowalem ale chyba nie trzeba wizja pojawila sie ok 15.10 i pozniej juz wszystko do konca bylo…wiec jak najbardziej dziala :smiley:

Mi na zywo sie pokazuje , to co było po etapie też mi się wlączza natomiast nie włącza mi się “Ultimo Kilometro” :/ wie ktoś może czym moze to być spowodowane?

Czy tylko mnie strona podana przez Matrosa się nie otwiera? W sensie, że wyskakuje strona Apache, zamiast normalna Rai?

Mam tak samo.

u mnie relacja chodzi codziennie i jest ok

Najlepiej chodzi w Internet Explorer.
dop. transmisja zmieniła lokalizację - media.rai.it/mpmediapopup/0, … 61,00.html