[color=blue]17.04.2006 - GP de Vougy - 1.12
[color=blue]Puchar Francji (startują kolarze tylko do 26 lat) 13 x 13,5 km = 175.5 km
- Rein TAARAMAE (ROUE D’OR ST AMANDOISE) en 3h43’19"
[color=red]2. Tomas SMOLEN (CC ETUPES LE DOUBS) à 29 sec. - Jérôme COPPEL (CR4 CHEMINS ROANNE) m.t.
- Julien SIMON (SUPER SPORT 35) m.t.
- Arnaud LESVENAN (COTES D’ARMOR CYCLISME) m.t.
- Paul BROUSSE (VC ROUBAIX LILLE METROPOLE) m.t.
- Dimitri CHAMPION (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE) m.t.
- Alexandr SABALIN (VC LA POMME MARSEILLE) m.t.
- Tarmo RAUDSEPP (UC NANTES ATLANTIQUE à 1’02"
- FARES EL (Julien AVC AIX EN PROVENCE) m.t.
- Julien BELGY (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE) m.t.
- Gaylord CUMONT (EC SAINT ETIENNE LOIRE) m.t.
- Sébastien BOULANGUE (CA MANTES LA VILLE) m.t.
- Thomas BRIGAUD (SCO DIJON) m.t.
- Jean ZEN (VC ROUBAIX LILLE METROPOLE) à 1’26"
- Ruslan SAMBRIS (VC LA POMME MARSEILLE) à 1’39"
- Guillaume LEFLOCH (SUPER SPORT 35) m.t.
- Kieran PAGE (AVC AIX EN PROVENCE) m.t.
- Guillaume LEVARLET (CC NOGENT SUR OISE) m.t.
- Florian COURREGE (CREUSOT CYCLISME) m.t.
- Andrey PCHELKIN (EC SAINT ETIENNE LOIRE) m.t.
- Nicolas HARTMANN (CC ETUPES LE DOUBS) m.t.
- Romain VILLA (UV AUBE) m.t.
- J.Charles SENAC (CHAMBERY CYCLISME FORMATION) m.t.
- Yann HUGUET (AVC AIX EN PROVENCE) à 2’05"
- Fabien COPIN (UC CHATEAUROUX) m.t.
[color=red]27. Pawel WACHNIK (CR4 CHEMINS ROANNE) m.t. - Romain FEUILLU (CC NOGENT SUR OISE) à 02’25"
- Matthieu ROMPION (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE) m.t.
- Jérémy GALLAND (CC NOGENT SUR OISE) m.t.
- Fabien BACQUET (CC NOGENT SUR OISE) m.t.
- Yannick MARIE (ENTENTE SUD GASCOGNE) m.t.
- Julien GONNET (COTES D’ARMOR CYCLISME) m.t.
- Mickael SZKOLNIK (ALBI VELO SPORT) m.t.
- David ARASSUS (UV AUBE) m.t.
- Anthony ROUX (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE) m.t.
[color=red]37. Marcin SLEZAK (US MONTAUBAN 82) m.t. - Mickael CHEREL (COTES D’ARMOR CYCLISME) m.t.
- Yohan LUCAS (UC NANTES ATLANTIQUE) m.t.
- Alexandre BLAIN (AVC AIX EN PROVENCE) m.t.
- Evgeny SOKOLOV (VC LA POMME MARSEILLE) m.t.
- Mika NIEMINEN (US MONTAUBAN 82) m.t.
[color=red]43. Jakub OBORSKI (UC ARTISIENNE) m.t. - Nicolas DULAC (CR4 CHEMINS ROANNE) m.t.
- François GIROLAMI (GSC BLAGNAC) m.t.
[color=red]46. Pawel CIESLIK (CR4 CHEMINS ROANNE) m.t. - Olivier NARI (SCO DIJON) m.t.
- David BURGY (SCO DIJON) m.t.
- Pierre ROLLAND (SUPER SPORT 35) m.t.
- Jean-Marc BIDEAU (SUPER SPORT 35) m.t.
- Aurélien RIBET (BLOIS CAC 41) m.t.
- Grégory BARTEAU (VC LYON VAULX EN VELIN) m.t.
- Ivan RYBAKOV (ENTENTE SUD GASCOGNE) m.t.
- Pierre QUILLERE (UC CHATEAUROUX) m.t.
- Cyril DAVID (CHAMBERY CYCLISME FORMATION) m.t.
- Clément LHOTELLERIE (VC LA POMME MARSEILLE) m.t.
- Brice MONNERAIS (UC NANTES ATLANTIQUE) m.t.
- Perrig QUEMENEUR (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE) m.t.
- Tyler BUTTERFIELD (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE) m.t.
- Tanel KANGERT (UC ARTISIENNE) m.t.
- Sébastien PILLON (ALBI VELO SPORT) m.t.
- Aurélien STEHLY (SCO DIJON) m.t.
- Cyril LECLER (CREUSOT CYCLISME) m.t.
- Frédéric LUBACH (VC ROUEN 76) à 2’29"
- P.Bernard VAILLANT (SUPER SPORT 35) à 3’41"
- Sébastien HARBONNIER (CC NOGENT SUR OISE) m.t.
- Benoit SIMON (UV AUBE) m.t.
- Benoît DAENINCK (UV AUBE) m.t.
- Cyril FLORENT (EC SAINT ETIENNE LOIRE) m.t.
- Benjamin CANTOURNET (UV AUBE) m.t.
- Maxime BOUET (VC LA POMME MARSEILLE) m.t.
- J.Christophe MOURIER (LE CHEYLARD FORMATION) m.t.
- Alexis MERLE (EC SAINT ETIENNE LOIRE) m.t.
- Julien BRODIN (US STE AUSTREBERTHE) m.t.
- Lionel SUHUBIETTE (ENTENTE SUD GASCOGNE) m.t.
- Vincent GRACZYK (UC CHATEAUROUX) m.t.
- Maxime MAYENCON (VC LYON VAULX EN VELIN) m.t.
- Fabrice JEANDESBOZ (COTES D’ARMOR CYCLISME) m.t.
- Vincent LIMOGES (BLOIS CAC 41) m.t.
- Marc DENONFOUX (CR4 CHEMINS ROANNE) m.t.
- Aymeric BRUNET (CREUSOT CYCLISME) m.t.
Wystartowało 200