GP Tell - 2.2U


#1

Na początek odbył się króciutki prolog - jazda indywidualna na czas. Nieźle pojechał Łukasz Modzelewski - zajął 16 miejsce.

Prolog - 23 sierpnia : Luzern ITT, 1.84km

1 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 2.36.67
2 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 0.00.86
3 Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team 0.01.41
4 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 0.02.66
5 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 0.04.03
6 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central 0.04.43
7 Brent Bookwalter (USA) USA national team 0.04.51
8 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen 0.04.78
9 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3) 0.05.46
10 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team 0.05.47
11 Romain Feillu (Fra) French national team 0.05.61
12 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team 0.06.27
13 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 0.06.53
14 Grega Bole (Slo) Slovenian national team 0.06.54
15 Pierre Rolland (Fra) French national team 0.06.69
16 Łukasz Modzelewski (Pol) Reprezentacja Polski 0.06.78
17 Aldo Ino Ilesic (Slo) Slovenian national team 0.06.96
18 Sebastian Hans (Ger) German national team 0.07.23
19 Pirmin Lang (Swi) Swiss national team 0.07.88
20 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.07.94
21 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 0.08.10
22 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 0.08.31
23 Piotr Zieliński (Pol) Reprezentacja Polski 0.08.34
24 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3) 0.08.62
25 Simon Wyss (Swi) Hadimec 0.08.65
26 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central 0.08.70
27 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team 0.08.98
28 Karsten Hess (Ger) Thüringer Energie Team 0.09.00
29 John Devine (USA) USA national team 0.09.25
30 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team 0.09.26
31 Cyril Gautier (Fra) French national team 0.09.33
32 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec 0.09.66
33 Thom Van Dulmen (Ned) Rabobank (RB3) 0.09.76
34 Herman Fouche (RSA) Team Konica Minolta 0.09.94
35 Tobias Eggli (Swi) Hadimec 0.09.97
36 Christian Ebner (Aut) Austrian national team 0.10.04
37 Jonas Bjelkmark (Swe) Swedish national team 0.10.20
38 Jérome Coppel (Fra) French national team 0.10.50
39 Simon Spilak (Slo) Slovenian national team 0.10.55
40 Alexandre Roger (Fra) French national team 0.10.84
41 Mateusz Komar (Pol) Reprezentacja Polski 0.11.06
42 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team 0.11.13
43 Stefan Denifl (Aut) Austrian national team 0.11.19
43 Petter Persson (Swe) Swedish national team
45 Maurizio Anzalone (Ita) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.11.26
46 Maciej Bodnar (Pol) Reprezentacja Polski 0.11.28
47 Mathias Blumer (Swi) Hadimec 0.11.32
48 Maxime Beney (Swi) Swiss national team 0.11.34
49 Julien Bérard (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.11.44
50 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 0.11.48
51 Silvère Ackermann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.11.53
52 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.11.60
53 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 0.11.64
54 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 0.11.66
55 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.11.90
56 Fabian Züsli (Swi) Team Mixte Central 0.11.98
57 Mathieu Deschenaux (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.12.28
58 Simon Geschke (Ger) German national team 0.12.30
59 Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team 0.12.40
60 Nick Clesen (Lux) Luxembourg national team 0.12.55
61 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.12.57
62 Kim Lachmann (Ger) German national team 0.12.76
63 Josef Kugler (Aut) Austrian national team 0.12.82
64 Yann Huguet (Fra) French national team 0.13.04
65 Matthew Crane (USA) USA national team 0.13.06
66 Viktor Folkesson (Swe) Swedish national team 0.13.16
67 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.13.42
68 Keith Jennings (USA) USA national team 0.13.55
69 Michael Randin (Swi) Hadimec 0.13.89
70 Sergey Smirnov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.14.04
71 Alexander Lebedev (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.14.11
72 Ben Gastauer (Lux) Luxembourg national team 0.14.15
73 Thierry Fondère (Fra) Team Mixte Central 0.14.20
74 Loïc Mühlemann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.14.33
75 Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team 0.14.40
76 Rick Fransen (Ned) Team Löwik Meubelen 0.14.42
76 Lars Jun (Ned) Team Löwik Meubelen
78 Peter Andres (Swi) Hadimec 0.14.43
79 Sheldon Deeny (USA) USA national team 0.14.59
80 Maarten Krommendijk (Ned) Team Löwik Meubelen 0.14.75
81 Viktor Renäng (Swe) Swedish national team 0.15.36
82 Martin Velits (Svk) Team Konica Minolta 0.15.58
83 Travis Allen (RSA) Team Konica Minolta 0.15.76
84 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.16.07
85 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 0.16.43
86 Radosław Kwiatkowski (Pol) Reprezentacja Polski 0.16.55
87 Christoph Sokoll (Aut) Austrian national team 0.16.75
88 Christoph Pfingsten (Ger) German national team 0.16.77
89 Blaise Sonnery (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.16.82
90 Janick Wisler (Swi) Team Mixte Central 0.17.22
91 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 0.17.34
92 Michael Farel (Ger) German national team 0.17.88
93 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 0.17.92
94 Eric Riggs (USA) USA national team 0.18.53
95 Florian Frohn (Ger) Thüringer Energie Team 0.19.00
96 Roman Mikhailov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.19.17
96 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta
98 Alexander Afonin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.19.27
99 Lucas Persson (Swe) Swedish national team 0.20.43
100 Tom Wecker (Lux) Luxembourg national team 0.20.92
101 Sven Hippel (Ger) Thüringer Energie Team 0.20.96
102 Adam Sznitko (Pol) Reprezentacja Polski 0.21.28
103 Carlo Kirsch (Lux) Luxembourg national team 0.22.94
104 Tony Martin (Ger) German national team 0.23.47
105 Thomas Rostollan (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.25.71
106 Robert Schmitt (Lux) Luxembourg national team 0.29.95
107 Tom White (GBr) Team Konica Minolta 0.31.73

Klasyfikacja generalna po prologu

1 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 2.36.00
2 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 0.01
3 Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team 0.02
4 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 0.03
5 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 0.04
6 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central 0.05
7 Brent Bookwalter (USA) USA national team
8 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen
9 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3) 0.06
10 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team
11 Romain Feillu (Fra) French national team
12 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team
13 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 0.07
14 Grega Bole (Slo) Slovenian national team
15 Pierre Rolland (Fra) French national team
16 Łukasz Modzelewski (Pol) Reprezentacja Polski
17 Aldo Ino Ilesic (Slo) Slovenian national team
18 Sebastian Hans (Ger) German national team
19 Pirmin Lang (Swi) Swiss national team 0.08
20 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia
21 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team
22 Thomas Frei (Swi) Swiss national team
23 Piotr Zieliński (Pol) Reprezentacja Polski 0.09
24 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3)
25 Simon Wyss (Swi) Hadimec
26 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central
27 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team
28 Karsten Hess (Ger) Thüringer Energie Team
29 John Devine (USA) USA national team
30 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team
31 Cyril Gautier (Fra) French national team 0.10
32 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec
33 Thom Van Dulmen (Ned) Rabobank (RB3)
34 Herman Fouche (RSA) Team Konica Minolta
35 Tobias Eggli (Swi) Hadimec
36 Christian Ebner (Aut) Austrian national team
37 Jonas Bjelkmark (Swe) Swedish national team
38 Jérome Coppel (Fra) French national team 0.11
39 Simon Spilak (Slo) Slovenian national team
40 Alexandre Roger (Fra) French national team
41 Mateusz Komar (Pol) Reprezentacja Polski
42 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team
43 Petter Persson (Swe) Swedish national team
43 Stefan Denifl (Aut) Austrian national team
45 Maurizio Anzalone (Ita) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
46 Maciej Bodnar (Pol) Reprezentacja Polski
47 Mathias Blumer (Swi) Hadimec
48 Maxime Beney (Swi) Swiss national team 0.12
49 Julien Bérard (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
50 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central
51 Silvère Ackermann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
52 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia
53 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen
54 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team
55 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
56 Fabian Züsli (Swi) Team Mixte Central
57 Mathieu Deschenaux (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
58 Simon Geschke (Ger) German national team
59 Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team 0.13
60 Nick Clesen (Lux) Luxembourg national team
61 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
62 Kim Lachmann (Ger) German national team
63 Josef Kugler (Aut) Austrian national team
64 Yann Huguet (Fra) French national team
65 Matthew Crane (USA) USA national team
66 Viktor Folkesson (Swe) Swedish national team
67 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.14
68 Keith Jennings (USA) USA national team
69 Michael Randin (Swi) Hadimec
70 Sergey Smirnov (Rus) Premier St Petersburg / Russia
71 Alexander Lebedev (Rus) Premier St Petersburg / Russia
72 Ben Gastauer (Lux) Luxembourg national team
73 Thierry Fondère (Fra) Team Mixte Central
74 Loïc Mühlemann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.15
75 Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team
76 Rick Fransen (Ned) Team Löwik Meubelen
76 Lars Jun (Ned) Team Löwik Meubelen
78 Peter Andres (Swi) Hadimec
79 Sheldon Deeny (USA) USA national team
80 Maarten Krommendijk (Ned) Team Löwik Meubelen
81 Viktor Renäng (Swe) Swedish national team 0.16
82 Martin Velits (Svk) Team Konica Minolta
83 Travis Allen (RSA) Team Konica Minolta
84 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
85 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 0.17
86 Radosław Kwiatkowski (Pol) Reprezentacja Polski
87 Christoph Sokoll (Aut) Austrian national team
88 Christoph Pfingsten (Ger) German national team
89 Blaise Sonnery (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
90 Janick Wisler (Swi) Team Mixte Central
91 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 0.18
92 Michael Farel (Ger) German national team
93 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta
94 Eric Riggs (USA) USA national team 0.19
95 Florian Frohn (Ger) Thüringer Energie Team
96 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta
96 Roman Mikhailov (Rus) Premier St Petersburg / Russia
98 Alexander Afonin (Rus) Premier St Petersburg / Russia
99 Lucas Persson (Swe) Swedish national team 0.21
100 Tom Wecker (Lux) Luxembourg national team
101 Sven Hippel (Ger) Thüringer Energie Team
102 Adam Sznitko (Pol) Reprezentacja Polski
103 Carlo Kirsch (Lux) Luxembourg national team 0.23
104 Tony Martin (Ger) German national team 0.24
105 Thomas Rostollan (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.26
106 Robert Schmitt (Lux) Luxembourg national team 0.30
107 Tom White (GBr) Team Konica Minolta 0.32


#2

Modzelewski był 16. - tekst z etapu

[size=75][ Dodano: Czw 24 Sie, 2006 20:44 ][/size]
Zieliński trzeci w GP Tell!!! - tekst


#3

Wyniki 2. etapu (wczorajszego) dookoła Kriens (142,7 km) :arrow_right:

1. Peter Velits (SVK) Team Konica Minolta 4.05.32 2. Markus Eibegger (AUT) Austrian national team 3. Miha Svab (SLO) Slovenian national team 0.13 4. Steve Bovay (SUI) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 0.52 5. Thomas Frei (SUI) Swiss national team 6. Marcel Wyss (SUI) Swiss national team 7. Cyril Gautier (FRA) French national team 0.59 8. Blaise Sonnery (FRA) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 9. Jean Charles Sénac (FRA) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 10.Alexandre Pliuschin (MDA) Team Mixte Central 3.00 11.Huub Duyn (NED) Rabobank (RB3) 3.31 12.Michael Stevenson (SWE) Swedish national team 13.Christian Ebner (AUT) Austrian national team 14.Roman Klimov (RUS) Premier St Petersburg / Russia 15.John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta 4.09 16.Michael Randin (SUI) Hadimec 4.35 17.Jérôme Coppel (FRA) French national team 4.41 18.Pierre Rolland (FRA) French national team 4.46 19.Ben Gastauer (LUX) Luxembourg national team 4.48 20.Piotr Zieliński (POL) Polish national team 6.57 .......... 57.Adam Sznitko (POL) Polish national team 23.28 64.Radosław Kwiatkowski (POL) Polish national team 81.Maciej Bodnar (POL) Polish national team 91.Łukasz Modzelewski (POL) Polish national team 32.24

Klasyfikacja generalna po 2. etapie :arrow_right:

1. Markus Eibegger (AUT) Austrian national team 7.39.01 2. Peter Velits (SVK) Team Konica Minolta 0.10 3. Miha Svab (SLO) Slovenian national team 0.28 4. Thomas Frei (SUI) Swiss national team 1.02 5. Marcel Wyss (SUI) Swiss national team 1.05 6. Steve Bovay (SUI) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 1.06 7. Cyril Gautier (FRA) French national team 1.11 8. Jean Charles Sénac (FRA) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 1.17 9. Alexandre Pliuschin (MDA) Team Mixte Central 2.33 10.Blaise Sonnery (FRA) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 2.47 11.Huub Duyn (NED) Rabobank (RB3) 3.40 12.Christian Ebner (AUT) Austrian national team 3.43 13.Roman Klimov (RUS) Premier St Petersburg / Russia 3.45 14.Michael Stevenson (SWE) Swedish national team 15.Jérôme Coppel (FRA) French national team 4.25 16.John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta 4.30 17.Michael Randin (SUI) Hadimec 4.51 18.Pierre Rolland (FRA) French national team 4.55 19.Ben Gastauer (LUX) Luxembourg national team 5.04 20.Piotr Zieliński (POL) Polish national team 6.35 .......... 59.Maciej Bodnar (POL) Polish national team 23.41 75.Adam Sznitko (POL) Polish national team 23.51 83.Radosław Kwiatkowski (POL) Polish national team 31.51 86.Łukasz Modzelewski (POL) Polish national team 32.33


#4

[code]

Etap 3 - 26 sierpnia: Pfaffnau - Pfaffnau, 149.0km

1 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 3.39.33
2 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen
3 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia
4 Matthew Crane (USA) USA national team
5 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team
6 Mateusz Komar (Pol) Polish national team
7 Jérome Coppel (Fra) French national team
8 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central
9 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia
10 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central
11 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3)
12 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 0.40
13 Romain Feillu (Fra) French national team
14 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team
15 Cyril Gautier (Fra) French national team
16 Miha Svab (Slo) Slovenian national team
17 Michael Farel (Ger) German national team
18 Simon Wyss (Swi) Hadimec
19 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
20 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3)
21 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team
22 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta
23 Thomas Frei (Swi) Swiss national team
24 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3)
25 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 0.44
26 Pierre Rolland (Fra) French national team
27 Viktor Folkesson (Swe) Swedish national team
28 Christian Ebner (Aut) Austrian national team
29 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team
30 Ben Gastauer (Lux) Luxembourg national team
31 John Devine (USA) USA national team
32 Yann Huguet (Fra) French national team
33 Piotr Zieliński (Pol) Polish national team
34 Tony Martin (Ger) German national team
35 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 0.49
36 Fabian Züsli (Swi) Team Mixte Central
37 Kim Lachmann (Ger) German national team
38 Brent Bookwalter (USA) USA national team
39 Martin Velits (Svk) Team Konica Minolta
40 Maurizio Anzalone (Ita) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
41 Sebastian Hans (Ger) German national team
42 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3)
43 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central
44 Peter Andres (Swi) Hadimec
45 Florian Frohn (Ger) Thüringer Energie Team
46 Mathias Blumer (Swi) Hadimec
47 Janick Wisler (Swi) Team Mixte Central
48 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
49 Rick Fransen (Ned) Team Löwik Meubelen
50 Simon Geschke (Ger) German national team
51 Michael Randin (Swi) Hadimec
52 Lucas Persson (Swe) Swedish national team
53 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen
54 Thierry Fondère (Fra) Team Mixte Central
55 Alexander Lebedev (Rus) Premier St Petersburg / Russia 0.57
56 Alexandre Roger (Fra) French national team 1.01
57 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team 1.08
58 Keith Jennings (USA) USA national team
59 Sergey Smirnov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 1.31
60 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 1.33
61 Christoph Sokoll (Aut) Austrian national team
62 Simon Spilak (Slo) Slovenian national team
63 Loïc Mühlemann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 2.46
64 Łukasz Modzelewski (Pol) Polish national team 3.11
65 Julien Bérard (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 4.18
66 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 4.20
67 Tobias Eggli (Swi) Hadimec
68 Lars Jun (Ned) Team Löwik Meubelen 4.35
69 Josef Kugler (Aut) Austrian national team
70 Karsten Hess (Ger) Thüringer Energie Team
71 Stefan Denifl (Aut) Austrian national team
72 Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team 4.40
73 Roman Mikhailov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 5.07
74 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team 7.00
75 Maarten Krommendijk (Ned) Team Löwik Meubelen
76 Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team
77 Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team
78 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team
79 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta
80 Travis Allen (RSA) Team Konica Minolta
81 Pirmin Lang (Swi) Swiss national team
82 Maciej Bodnar (Pol) Polish national team
83 Grega Bole (Slo) Slovenian national team
84 Aldo Ino Ilesic (Slo) Slovenian national team
85 Maxime Beney (Swi) Swiss national team
86 Mathieu Deschenaux (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
87 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec 11.22
88 Thomas Rostollan (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 13.46
89 Radosław Kwiatkowski (Pol) Polish national team
90 Tom White (GBr) Team Konica Minolta
91 Adam Sznitko (Pol) Polish national team
DNF Silvère Ackermann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
DNF Alexander Afonin (Rus) Premier St Petersburg / Russia
DNF Jonas Bjelkmark (Swe) Swedish national team
DNS Blaise Sonnery (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation

Klasyfikacja generalna po 3 etapach

1 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 11.19.14
2 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 0.10
3 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 0.28
4 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 1.02
5 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team 1.05
6 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 1.06
7 Cyril Gautier (Fra) French national team 1.11
8 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 1.26
9 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central 1.53
10 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 3.05
11 Jérome Coppel (Fra) French national team 3.45
12 Christian Ebner (Aut) Austrian national team 3.47
13 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 3.49
14 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team
15 Pierre Rolland (Fra) French national team 4.59
16 Michael Randin (Swi) Hadimec 5.00
17 Ben Gastauer (Lux) Luxembourg national team 5.08
18 Piotr Zieliński (Pol) Polish national team 6.39
19 John Devine (USA) USA national team 10.01
20 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central 10.04
21 Simon Spilak (Slo) Slovenian national team 10.22
22 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta 10.50
23 Simon Wyss (Swi) Hadimec 10.55
24 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 11.09
25 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 11.52
26 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 11.54
27 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 12.11
28 Fabian Züsli (Swi) Team Mixte Central 12.49
29 Michael Farel (Ger) German national team 12.51
30 Rick Fransen (Ned) Team Löwik Meubelen 12.57
31 Peter Andres (Swi) Hadimec 15.26
32 Tobias Eggli (Swi) Hadimec 16.23
33 Yann Huguet (Fra) French national team 16.30
34 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 17.05
35 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 17.13
36 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 17.19
37 Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team 17.59
38 Viktor Folkesson (Swe) Swedish national team 18.04
39 Simon Geschke (Ger) German national team 18.08
40 Lucas Persson (Swe) Swedish national team 18.17
41 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team 18.47
42 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen 19.08
43 Romain Feillu (Fra) French national team 20.04
44 Mathias Blumer (Swi) Hadimec 20.18
45 Janick Wisler (Swi) Team Mixte Central 20.24
46 Alexander Lebedev (Rus) Premier St Petersburg / Russia 20.55
47 Stefan Denifl (Aut) Austrian national team 21.53
48 Mateusz Komar (Pol) Polish national team 23.01
49 Matthew Crane (USA) USA national team 23.03
50 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 23.11
51 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3) 23.36
52 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3) 23.39
53 Brent Bookwalter (USA) USA national team 23.44
54 Maurizio Anzalone (Ita) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 23.50
55 Kim Lachmann (Ger) German national team 23.52
56 Thierry Fondère (Fra) Team Mixte Central 23.53
57 Martin Velits (Svk) Team Konica Minolta 23.55
58 Tony Martin (Ger) German national team 23.58
59 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team 24.07
60 Keith Jennings (USA) USA national team 24.12
61 Pirmin Lang (Swi) Swiss national team 24.15
62 Maxime Beney (Swi) Swiss national team 24.19
63 Sergey Smirnov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 24.35
64 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 24.36
65 Christoph Sokoll (Aut) Austrian national team 24.40
66 Loïc Mühlemann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 25.51
67 Julien Bérard (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 27.20
68 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 27.28
69 Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team 27.43
70 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team 29.56
71 Maciej Bodnar (Pol) Polish national team 30.01
72 Mathieu Deschenaux (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 30.02
73 Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team 30.05
74 Travis Allen (RSA) Team Konica Minolta 30.06
75 Alexandre Roger (Fra) French national team 30.26
76 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team 33.48
77 Łukasz Modzelewski (Pol) Polish national team 35.04
78 Karsten Hess (Ger) Thüringer Energie Team 35.38
79 Josef Kugler (Aut) Austrian national team 36.03
80 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec 36.29
81 Lars Jun (Ned) Team Löwik Meubelen 36.36
82 Florian Frohn (Ger) Thüringer Energie Team 36.45
83 Adam Sznitko (Pol) Polish national team 36.57
84 Sebastian Hans (Ger) German national team 37.10
85 Grega Bole (Slo) Slovenian national team 38.25
86 Roman Mikhailov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 42.24
87 Radosław Kwiatkowski (Pol) Polish national team 44.57
88 Aldo Ino Ilesic (Slo) Slovenian national team 45.32
89 Maarten Krommendijk (Ned) Team Löwik Meubelen 1.01.58
90 Thomas Rostollan (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 1.08.38
91 Tom White (GBr) Team Konica Minolta 1.17.56

Klasyfikacja punktowa

1 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 54 pts
2 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 36
3 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 34
4 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 33
5 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central 32
6 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 25
7 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 24
8 Jérome Coppel (Fra) French national team 22
9 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 20
10 Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team 19
11 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 16
12 Piotr Zieliński (Pol) Polish national team 16
13 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 13
14 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 13
15 Matthew Crane (USA) USA national team 13
16 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 11
17 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team 11
18 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team 10
19 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central 10
20 Mateusz Komar (Pol) Polish national team 10
21 Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team 10
22 Cyril Gautier (Fra) French national team 10
23 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team 10
25 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 9
27 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 8
28 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen 8
29 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 8
30 Romain Feillu (Fra) French national team 8
31 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 7
32 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3) 7
33 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 7
34 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team 6
35 Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team 5
36 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 4
37 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3) 4
38 Christian Ebner (Aut) Austrian national team 3
39 Kim Lachmann (Ger) German national team 2
40 Grega Bole (Slo) Slovenian national team 2
41 Pierre Rolland (Fra) French national team 1
42 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta 1
43 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 1

Klasyfikacja górska

1 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 24 pts
2 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 15
3 Cyril Gautier (Fra) French national team 14
4 Michael Farel (Ger) German national team 8
5 Jérome Coppel (Fra) French national team 6
6 Pierre Rolland (Fra) French national team 6
7 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 5
8 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 5
9 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 4
10 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 4
12 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 4
13 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 3
14 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 3
15 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec 2
16 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 2
17 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 2
18 Simon Wyss (Swi) Hadimec 2
19 Piotr Zieliński (Pol) Polish national team 1
20 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 1
21 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 1

Klasyfikacja drużynowa

1 French National Team 33.59.17
2 Swiss Cycling 10.22
3 Austrian National Team 12.56
4 Team Mixte Central 14.14
5 Hadimec 18.51
6 Slovenian National Team 19.41
7 AG2R Chambéry Cyclisme Formation 20.49
8 Rabobank (RB3) 23.18
9 Team Konica Minolta 24.49
10 Premier Russia 25.33
11 VC Mendrisio-PL Valli Casino Admiral 26.05
12 Swedish National Team 30.01
13 Team Löwik Meubelen 32.34
14 German National Team 44.40
15 Polish National Team 46.02
16 USA National Team 46.58
17 Thüringer Energie Team 1.01.04
[/quote]

[quote]

Etap 4 - 27 sierpnia: Pfaffnau - Sursee, 154.7km

1 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 3.53.28 (39.757 km/h)
2 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen
3 Tony Martin (Ger) German national team 0.02
4 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team 0.39
5 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team
6 Matthew Crane (USA) USA national team
7 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia
8 Grega Bole (Slo) Slovenian national team
9 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
10 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
11 Yann Huguet (Fra) French national team
12 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 0.42
13 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 1.15
14 Romain Feillu (Fra) French national team
15 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team
16 Brent Bookwalter (USA) USA national team
17 Maurizio Anzalone (Ita) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
18 Jérome Coppel (Fra) French national team
19 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3)
20 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3)
21 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen
22 Piotr Zielinski (Pol) Polish national team
23 Miha Svab (Slo) Slovenian national team
24 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team
25 Cyril Gautier (Fra) French national team
26 Pierre Rolland (Fra) French national team
27 Mathias Blumer (Swi) Hadimec
28 Keith Jennings (USA) USA national team
29 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team
30 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta
31 Simon Wyss (Swi) Hadimec
32 Simon Spilak (Slo) Slovenian national team
33 John Devine (USA) USA national team
34 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
35 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central
36 Christian Ebner (Aut) Austrian national team
37 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central
38 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia
39 Aldo Ino Ilesic (Slo) Slovenian national team
40 Fabian Züsli (Swi) Team Mixte Central
41 Lucas Persson (Swe) Swedish national team
42 Thomas Frei (Swi) Swiss national team
43 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta
44 Ben Gastauer (Lux) Luxembourg national team
45 Sebastian Hans (Ger) German national team
46 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
47 Peter Andres (Swi) Hadimec
48 Travis Allen (RSA) Team Konica Minolta
49 Martin Velits (Svk) Team Konica Minolta
50 Janick Wisler (Swi) Team Mixte Central
51 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team
52 Lars Jun (Ned) Team Löwik Meubelen 2.23
53 Kim Lachmann (Ger) German national team
54 Florian Frohn (Ger) Thüringer Energie Team
55 Maarten Krommendijk (Ned) Team Löwik Meubelen
56 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec
57 Tobias Eggli (Swi) Hadimec
58 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central
59 Christoph Sokoll (Aut) Austrian national team
60 Stefan Denifl (Aut) Austrian national team
61 Rick Fransen (Ned) Team Löwik Meubelen
62 Lukasz Modzelewski (Pol) Polish national team
63 Maciej Bodnar (Pol) Polish national team
64 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team
65 Pirmin Lang (Swi) Swiss national team
66 Mathieu Deschenaux (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
67 Michael Farel (Ger) German national team 2.38
68 Sergey Smirnov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 2.46
69 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 4.27
70 Mateusz Komar (Pol) Polish national team 7.28
71 Karsten Hess (Ger) Thüringer Energie Team 14.53
72 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen
73 Radoslaw Kwiatkowski (Pol) Polish national team 16.09
DNF Maxime Beney (Swi) Swiss national team
DNF Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team
DNF Alexandre Roger (Fra) French national team
DNF Simon Geschke (Ger) German national team
DNF Loïc Mühlemann (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira
DNF Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team
DNF Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3)
DNF Alexander Lebedev (Rus) Premier St Petersburg / Russia
DNF Roman Mikhailov (Rus) Premier St Petersburg / Russia
DNF Tom White (GBr) Team Konica Minolta
DNF Josef Kugler (Aut) Austrian national team
DNF Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team
DNF Julien Bérard (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
DNF Thomas Rostollan (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation
DNF Adam Sznitko (Pol) Polish national team
DNF Michael Randin (Swi) Hadimec
DNF Thierry Fondère (Fra) Team Mixte Central
DNF Viktor Folkesson (Swe) Swedish national team

Klasyfikacja końcowa wyścigu

1 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 15.13.57
2 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 0.10
3 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 0.28
4 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 1.02
5 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team 1.05
6 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 1.06
7 Cyril Gautier (Fra) French national team 1.11
8 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 1.26
9 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central 1.53
10 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 3.05
11 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 3.16
12 Jérome Coppel (Fra) French national team 3.45
13 Christian Ebner (Aut) Austrian national team 3.47
14 Pierre Rolland (Fra) French national team 4.59
15 Ben Gastauer (Lux) Luxembourg national team 5.08
16 Piotr Zielinski (Pol) Polish national team 6.39
17 John Devine (USA) USA national team 10.01
18 Simon Spilak (Slo) Slovenian national team 10.22
19 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 10.29
20 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 10.33
21 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta 10.50
22 Simon Wyss (Swi) Hadimec 10.55
23 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central 11.12
24 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 11.16
25 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 12.11
26 Fabian Züsli (Swi) Team Mixte Central 12.49
27 Rick Fransen (Ned) Team Löwik Meubelen 14.05
28 Michael Farel (Ger) German national team 14.14
29 Peter Andres (Swi) Hadimec 15.26
30 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 15.52
31 Yann Huguet (Fra) French national team 15.54
32 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 17.05
33 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 17.19
34 Tobias Eggli (Swi) Hadimec 17.31
35 Lucas Persson (Swe) Swedish national team 18.17
36 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team 18.47
37 Romain Feillu (Fra) French national team 20.04
38 Mathias Blumer (Swi) Hadimec 20.18
39 Janick Wisler (Swi) Team Mixte Central 20.24
40 Matthew Crane (USA) USA national team 22.27
41 Tony Martin (Ger) German national team 22.41
42 Stefan Denifl (Aut) Austrian national team 23.01
43 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 23.11
44 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team 23.31
45 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3) 23.36
46 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3) 23.39
47 Brent Bookwalter (USA) USA national team 23.44
48 Maurizio Anzalone (Ita) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 23.50
49 Martin Velits (Svk) Team Konica Minolta 23.55
50 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 24.00
51 Keith Jennings (USA) USA national team 24.12
52 Kim Lachmann (Ger) German national team 25.00
53 Pirmin Lang (Swi) Swiss national team 25.23
54 Christoph Sokoll (Aut) Austrian national team 25.48
55 Sergey Smirnov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 26.06
56 Mateusz Komar (Pol) Polish national team 29.14
57 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team 29.20
58 Travis Allen (RSA) Team Konica Minolta 30.06
59 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 30.40
60 Maciej Bodnar (Pol) Polish national team 31.09
61 Mathieu Deschenaux (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 31.10
62 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen 32.46
63 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team 34.56
64 Lukasz Modzelewski (Pol) Polish national team 36.12
65 Sebastian Hans (Ger) German national team 37.10
66 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec 37.37
67 Lars Jun (Ned) Team Löwik Meubelen 37.44
68 Grega Bole (Slo) Slovenian national team 37.49
69 Florian Frohn (Ger) Thüringer Energie Team 37.53
70 Aldo Ino Ilesic (Slo) Slovenian national team 45.32
71 Karsten Hess (Ger) Thüringer Energie Team 49.16
72 Radoslaw Kwiatkowski (Pol) Polish national team 59.51
73 Maarten Krommendijk (Ned) Team Löwik Meubelen 1.03.06

Klasyfikacja punktowa

1 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 59 pts
2 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 57
3 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 40
4 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 36
5 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 34
6 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 33
7 Alexandre Pliuschin (Mda) Team Mixte Central 32
8 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 25
9 Matthew Crane (USA) USA national team 23
10 Nazareno Rossi (Swi) Swiss national team 23
11 Jérome Coppel (Fra) French national team 22
12 Stefan Trafelet (Swi) Swiss national team 19
13 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 16
14 Piotr Zielinski (Pol) Polish national team 16
15 Tony Martin (Ger) German national team 16
16 Steve Bovay (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 13
17 Bauke Mollema (Ned) Team Löwik Meubelen 13
18 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 11
19 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenian national team 11
20 Philip Patzer (Ger) Thüringer Energie Team 11
21 Björn Gollhardt (Ger) Thüringer Energie Team 10
22 Marcel Wyss (Swi) Swiss national team 10
23 Andreas Moser (Swi) Team Mixte Central 10
24 Mateusz Komar (Pol) Polish national team 10
25 Cyril Gautier (Fra) French national team 10
26 Grega Bole (Slo) Slovenian national team 10
27 Romain Feillu (Fra) French national team 10
29 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 9
30 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 8
31 Sander Oostlander (Ned) Team Löwik Meubelen 8
32 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 8
33 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 8
34 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 8
35 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 7
36 Arjen De Baat (Ned) Rabobank (RB3) 7
37 Cyrille Heymans (Lux) Luxembourg national team 7
38 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 6
39 Kristjan Koren (Slo) Slovenian national team 6
40 Marco-Leonardo Oreggia (Aut) Austrian national team 5
41 Yann Huguet (Fra) French national team 5
42 Rob Ruijgh (Ned) Rabobank (RB3) 4
43 Christian Ebner (Aut) Austrian national team 3
44 Kim Lachmann (Ger) German national team 2
45 Pierre Rolland (Fra) French national team 1
46 John-Lee Augustyn (RSA) Team Konica Minolta 1

Klasyfikacja górska

1 Thomas Frei (Swi) Swiss national team 24 pts
2 Cyril Gautier (Fra) French national team 17
3 Miha Svab (Slo) Slovenian national team 15
4 Michael Stevenson (Swe) Swedish national team 9
5 Michael Farel (Ger) German national team 8
6 Alexey Kunshin (Rus) Premier St Petersburg / Russia 6
7 Jérome Coppel (Fra) French national team 6
8 Pierre Rolland (Fra) French national team 6
9 Nico Graf (Ger) Thüringer Energie Team 5
10 Markus Eibegger (Aut) Austrian national team 4
11 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (RB3) 4
12 Huub Duyn (Ned) Rabobank (RB3) 4
13 Roman Klimov (Rus) Premier St Petersburg / Russia 3
14 Jos Van Emden (Ned) Rabobank (RB3) 3
15 Laurent Beuret (Swi) VC Mendrisio-PL Valli Casino Admira 3
16 Albert Timmer (Ned) Team Löwik Meubelen 2
17 Bernhard Oberholzer (Swi) Hadimec 2
18 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 2
19 Jean Charles Sénac (Fra) AG2R Chambéry Cyclisme Formation 2
20 Simon Wyss (Swi) Hadimec 2
21 Alexandre Roger (Fra) French national team 1
22 Piotr Zielinski (Pol) Polish national team 1
23 Mathias Frank (Swi) Team Mixte Central 1

Klasyfikacja drużynowa

1 French National Team 45.42.50
2 Swiss Cycling 10.22
3 Austrian National Team 14.40
4 Team Mixte Central 14.50
5 Hadimec 19.27
6 Slovenian National Team 19.41
7 Rabobank (RB3) 22.39
8 Team Konica Minolta 25.25
9 VC Mendrisio-PL Valli Casino Admiral 26.05
10 Premier Russia 27.04
11 Team Löwik Meubelen 33.03
12 German National Team 45.11
13 USA National Team 46.58
14 Polish National Team 48.54
15 Thüringer Energie Team 1.02.12[/code]


#5

Oby częściej


#6

Jechali ponoc treningowo, realizujac zadania od trenera.