HUZAR kolejny rok w ISD

Pytacie mnie co z przyszłym rokiem bo nie ma żadnych informacji, więc wywołany do tablicy odpowiadam. W sezonie 2010 będę jeździł w grupie ISD Neri (chyba że zmieni się nazwa), kontrakt podpisałem w zeszłym tygodniu, taki mały urodzinowy prezent :wink: W przyszłym roku będzie sporo zmian:
personalnych - przychodzi między innymi Rujano bez dwóch zdań wzmocnienie na klasyfikację generalną takich wyścigów jak np.: Giro,
sprzętowych - będziemy jeździć na rowerach Cipollini – nowość na światowym rynku, również Mario zaprojektuje nasze stroje podobnie jak w tym roku.
Kalendarz starów – we wstępnym widziałem Tirreno-Adriatco, Milano-Sanremo, Giro d’Italia, Giro di Lombardia i nasz wyścig Solidarności i Olimpijczyków.
To tyle co mogę dzisiaj zdradzić.

żródło: huzarski.pl/

No i super :slight_smile:

Cipo jest bardzo zaangażowany w tę drużynę. Ciekaw jestem tych rowerów :wink: Oby Bartek znów znalazł się w składzie na parę niezłych wyścigów! Powodzenia!

Gratulacje, ale to chyba byla formalnosc :wink:

Nie do końca :wink: ale ważne że się udało i mam nadzieję że będzie dużo lepiej niż w tym roku.

kontrakt jest na rok?

Tak na rok.

Powodzenia!

Oby w przyszlym sezonie ISD nei byla tak zdominowana przez jednego zawodnika, jakim byl Vosconti - praktycznie kazdy wyscig, jaki w wykonaniu tej fgrupy ogladalem byl pod niego.

No i zycze jeszcze lepszych czasowek - chcialbym, aby Bodnar musial mocno w tym roku walczyc o MP. Huzar - najpowazniejszy kontrkandydat.