Il Lombardia 2011

Myślę, że warto otworzyć ten wątek. Przy okazji, zdawało mi się, że Lombardia jest kobietą ( La Lombardia ), a to okazuje się facet ( Il Lombardia ).
Peleton skończył wspinaczkę na Valcavę, gdzie tempo dyktował Sylwester Szmyd. Kolarze trochę zmarzli, gdyż na wierzchołku jest zaledwie kilka stopni powyżej zera, na nizinach natomiast prawie 15. Niewielką przewagę ma 6-osobowa ucieczka.

Sylwas w dobrej formie na koniec sezonu zresztą jak zawsze. Ciekawe czy z tej pracy coś wyjdzie dobrego dla Liquigasu.

region jest na moje kobieta, ale wyscig juz nie. Il Giro. dlatego Il Lombardia.

Powinno byc dalej Giro, a nie jakies Il wprowadzili. Jakos nie moge sie przestawic i ciagle mowie Giro.

macie może jakiś stream do relacji?

sports-livez.com/channel/ch-3.php

oni tam tak chyba w skrocie zawsze mowili (wiadomo- Giro przeznaczone dla Giro), wiec ja sie tam nie oburzam. lepsza taka zmiana niz np. z Tour de Pologne na FIAT Tour de Pologne.

swoja droga, nie wiem czy “Il Lombardia” nie mialo byc od przyszlego roku, ale skoro Viator zalozyl temat to mu ufam :wink:

videochat.gazzetta.it/index_Giro … ia01.shtml

Odpadli Voeckler i Cobo.

Cobo to raczej nie niespodzianka po tym co pokazal na Emilii.
Voeckler? coz, ilez mozna wygrywac?

Niemiec i Majka w peletonie.

Cunego właśnie dojechał.

Niemiec na finiszu jest w stanie powalczyć przynajmniej o podium.

Basso,D.Martin,Pozzovivo,Niemiec i Purito gonią Zaugga.Za Polakiem jest Visconti i Gilbert.

Niemiec 5.

zur gadasz głupoty jak zawsze. Niemiec 5.

Niemiec jest dość szybkim kolarzem jak na górala. I żeby być na podium miał 3 kolarzy do pokonania wiec nie rozumie twojej wypowiedzi.

liczylem na wiecej w wykonaniu Urana. zwlaszcza, ze wydawal sie w dobrej formie i Sky bardzo mocno na niego pracowali.

Rafał Majka także ładnie chyba w pierwszej 20.

powiedzmy szczerze ze Niemiec na finiszu 8 na 10 razy z Martinem i Purito przegrywa. no niewazne, tak czy siak wynik bardzo dobry.