Il Lombardia 2017

No proszę, na Ghisallo trochę się podziało. Może i trzecie noże, ale lepsze to niż nic

szkoda tylko, że RAI przerwali transmisję…

Bardzo wolne tempo na Sormano.

To daje szanse takim chłopakom jak Gilbert czy Alafilip.

Ale poleciał. :567:

Ależ fatalny ten upadek De Plusa… Oby nic mu się nie stało, ale mam duże obawy

Alaphilippe może wygrać przy tym tempie.
Na Sormano nawet nie naciągnęli tej grupy.

Przeleciala by ta kamera z helikoptera po całej grupie, nie lubię takiego pokazywania.

Cummings w grupie?

Tym kolarzem który był widoczny w miejscu wypadku to Devenyns a nie De Plus (który się zatrzymał). De Plus zabrany do szpitala ale podobno nic poważnego.

inni, którzy leżeli na tym zjeździe to Bakelants, Petili i Martinez.

Nibali Pinota objechal strasznie na tym zjezdzie.

Ta trasa Lombardii zdecydowanie najbardziej mi się podoba. A z drugiej strony, dzisiejszy wyścig wygląda identycznie jak 2 lata temu, więc jednak dobrze, że co roku trasę zmieniają

Uran chyba się ugotował :smiley:

moim zdaniem w tym roku Nibali wygrał dużo pewniej niż wtedy. powiem więcej, wtedy miał lepszą drużynę i dużo mniej kolarzy do zostawienia u podnózą Civiglio, także tym bardziej chapeau-bas.
Fantastyczne zwycięstwo, nie bałbym się porównań do Cancellary z jego wiosennych dokonań.

Zaczynam wierzyć, że incydent z Cordal rzeczywiście mógł mieć wpływ na jego dyspozycję na Angliru (co nie zmienia faktu, że Froome z Poelsem byli nie do ogrania).

Moscon 3. dziś i 5. na Paryż-Roubaix w jednym sezonie. Robi wrażenie.
Mogą z Alaphilippem trochę porządzić w nadchodzących latach.

Ja patrze na to co robi Bernal to nie wiem co mam myśleć.

Zastanawiam się czy on jest taki naprawdę niesamowity że przychodzi mu to z łatwością bez zbytniego obciążania organizmu, czy przyjdzie mu za parę lat zapłacić za tak dużą ilość startów.

Chernetckii 9, dobrą ma tą końcówkę sezonu, począwszy od Bergen. Jeśli Majka ma rzeczywiscie cały czas problemy z tymi plecami to nie wiem jaki sens był go ciągnąć na te ostatnie wyścigi. Nie lepiej żeby zaczął szybciej tą rehabilitacje?

Nibali dziś rzeczywiście mocniejszy niż w 2015, wtedy na San Fermo się męczył, a dziś wjeżdżał chyba niewiele wolniej od grupy Moscona i Quintany.
Quintana z Aru pozytywnie mnie zaskoczyli zwłaszcza że mocno przejechali Mediolan - Turyn i w przeciwieństwie do Urana czy A. Yatesa nie zapłacili w końcówce, choć trzeba dodać że dziś nie było ekstremalnej selekcji na Sormano i Alaphilippe w swoim stylu przeżył by później jeszcze zaatakować.
Warto też odnotować 10 miejsce Oomena (choć chyba był 11 ale DSQ dla 4 Vuillermoza) , jednak dobry występ w Tre Valli Varesine to nie przypadek
PS. Jednak Vuillermoz 4 a Oomen 11

Coż, po dzisiejszej Lombardi, Kwiatek chyba nie będzie miał na wiosnę tak mocnej pozycji z zespole jak mogłoby się wydawać po San Sebastian.

Skąd taki wniosek?

Za co Vuillermoz DSQ? Na PCS ciągle jest 4.