Il Lombardia 2020

Problem w tym, że jak Remco będzie przez 10 km ciągnął grupę 15 zawodników to po tych 10 km ta 14 kolarzy będzie bardziej ujechana on Belga. Dla niego jazda na czele nie jest problemem. Jest bardzo mały więc nie ma takich oporów powietrza a jego silnik jest niezwykle mocny.

1 polubienie

ale mizeria z tą obsadą…

szkoda, że RCS nie postanowili tutaj zaprosić 2 dodatkowych zespołów zamiast MSR, gdzie redukowali wielkość teamu do “6”.

Evenepoela po prostu trzeba pilnować jak Chavanel Cancellarę na Flandrii 2011, czyli nie dawać zmian (+musi to być ktoś lepszy niż Skujins :wink: ).
Wtedy raczej nie wygra.

Przede wszystkim trzeba mu siedzieć na kole jak będzie próbował odjechać, a nie reagować dopiero jak już będzie 50 metrów z przodu, jak na Tour de Pologne. :wink:

Faktycznie mizerna obsada, chyba najsłabiej obsadzony monument od… no właśnie, być może od czasów kiedy kolarstwo stało się sportem globalnym? Lipnie się ten kalendarz ułożył z Dauphine w tym samym czasie, na który prawie wszyscy najlepsi pojechali ze względu na brak alternatyw.

@druid - Stefan de Bod z “jedynką” w swojej ekipie. :wink:

Wielki gwiazdozbiór nie zawsze przekłada się na wielkie bitwy czego przykładem jest obecnie rozgrywający się Delfinat. Mnóstwo gwiazd a nudy większe niż przed rokiem.
Jak dla mnie obsada jest odpowiednia i spodziewam się najlepszej Lombardii od lat. Gdyby jeszcze dodać Simona Yatesa, Chavesa i Formolo to byłoby genialnie.

Moja oficjalna lista faworytów:
***** Evenepoel, Fuglsang
**** Nibali, Schachmann, Mollema, Bennett
*** Bettiol, Carapaz, Vlasov, Almeida, Majka, Sosa, Ulissi
** Wodds, Wellens, Nieve, Aru, Ciccone, Van Der Poel, Izagirre

2 polubienia

A tymczasem w Lombardii chyba niezłe tempo i już tylko 95 km do mety, więc chyba Sormano na Eurosporcie się nie załapie, a może tam się dziać.

Czy dobrze widzę, że na RAISPORT jest program poswiecony A.Pambianco zamiast transmisji z Lombardii?

e:
ok, już mam. jest na RAI2

Jest jakiś działający stream? Czy może bawić się trzeba w vpn’y i te sprawy…

ja mam z VPN

Jest stream na tiz-cycling

Dzięki wielkie! Zazwyczaj korzystałem z steephill.tv oraz cyclingfans :wink:

Dzieje się coś ważnego?

tyle, że mamy ukształtowaną hierarchię

  1. DQS (Devenyns dyktuje tempo od dłuższego czasu a za nim Evenepoel)
  2. Astana
  3. Treki (bardziej liczne niż ww.)
    Potem cała reszta.

Na szczycie Ghisallo było z 30 kolarzy, Aru tam nie było, van der Poel z problemami

1 polubienie

To o Majkę nawet nie pytam.

Majka niedaleko za Trekami na Sormano

Już jadą iostatnie kilometry Sormano, Schachmann zostaje. Evenepoel sam z DQS, Teajda dyktuje tempo.
e: już Własow :smiley:

1 polubienie

Teraz widzę na razie jest na ES playerze z ang komentarzem.

Obsada taka, że na Sormano nic się nie dzieje i zostało 10 chłopa :smiley:

van der Poel męczy, brawo.

Fulgsang wysoko.

Zawsze mam ciarki na tych zjazdach z Sormano i Civiglio.
Bennett wygląda jak z innej planety.

Mollemę chyba trzeba zagonić do pracy w Jumbo, co by lepiej traktował produkty spożwcze :wink:

Może Majka na zjeździe dojdzie ale cienko to widzę. Nie tylko ty masz ciary na tym zjeździe. :slight_smile:

Uuuh, Remco gdzie?