i'm in love:)

Zamieść lepiej to drugie (link ze starego forum):

http://scans.sicknote.org.uk/pictures/elisa_basso/elisa_basso_fhm_01/elisa_basso_fhm_01.jpg

to Naczelny konto Ci zablokuje :smiley:.

Plastikowa panienka…

ale bym [size=59]też[/size] “podotykał” 8)

yeah dobra dupcia…:smiley::D:D

Oki, na kilku forach są podobne wątki, więc nie odstajemy od reszty:)


Edie Mazzoleni, grrrrrrr


Badziewnie wyszła, ale może foto było robione z zaskocznia.


Patrzymy w jedną strone.


Patrzymy w drugą strone.


I bez komentarza.

Przejrzałem ją. Ona po prostu pomaga bratu. Mazzoleni jest pomocnikiem Cunego, a ona tak mu zawróciła w głowie, że nie będzie mógł efektywnie pracować dla Damiano, przez co Ivan wygra Giro. Następnie rzuci Eddy’ego i zajmie się może i samym Janem :wink: :laughing:

A co do tych zdjęć z gazet to bym się tak nie podniecał. Zapewne siedziały z miesiąc w PhotoShopie i były obrabiane…

KubaWinter :arrow_right: Mazzoleni już nie jeździ w Lampre, bo przeszedł do T-Mobile :wink:

Ale 1 zdjecie z góry juz nie jest z magazynu :slight_smile: co prawda twarz jej jakos sie tam rozjechala ale klata zachowana (no i chodzi bez stanika co ma swoje plusy :wink: ).
Ivan taki drobniutki a tutaj mi taka ladna siostrzyczka wyrosla :wink:

No bo widzisz Mario, ona jednak myśli przyszłościowo już o Tourze :smiley:

Niech lepiej tak nie myśli, bo ja chcę by Jan wygrał Tour :exclamation: No chyba że Eddy nie pojedzie Wielkiej Pętli :laughing: W ubiegłym roku Włoch jeżdżąc dla Lampre wypadł bardzo dobrze, ponieważ był w ‘15’. Ale wtedy był liderem ekipy… Teraz nie ma na to szans :wink:

Janem?! Kuba, widziałeś poprzednią kobietę Janka? Elisa jest: ładna, zgrabna, seksowna a to raczej nie dla Janka… Jaśko chyba musi mieć jakąś solidnie, po niemiecku zmontowaną Helgę a nie takie delikatne dziewczę.
Może Basso ma jeszcze inne siostry? Jeśli pochodzi z typowej, katolickiej włoskiej rodziny, to mógłby mieć kilka sióstr. Ale chyba nie ma, bo już by peleton nimi obsadził. Albo ma, tylko że takie raczej pasztetowe i woli się nimi nie chwalić…

Piotr, no widziałem tę “Helgę” Janka, ale liczyłem na jakieś resztki gustu :wink: Zresztą przecież to i tak żarty, więc drobne nieścisłości mogą się pojawiać :smiley:

No Gabi to byla faktycznie niemiecka helga, ale janke ma nową laske siostre Steinhausera a jej nie widziałem więc nie wiem może sie Ullrichowi gust polepszył:)

enjoy

no troche lepiej:)

Jest taka sobie… Jakoś Jan nie ma szczęścia do PIĘKNYCH kobiet… ale najważniejsze by wygrał Tour :exclamation: :smiley:

Dla mnie to nie jest nawet “taka sobie”, być może mam spaskudzony gust, albo ta fotka jakoś odbiega od oryginału.

a ma kos zdjecie tej “helgi”