i'm in love:)

]

Skoro szuka wśród niemiek to co sie dziwic , tam pieknych kobiet to z lupa trzeba szukac :slight_smile:

Holendrzy zreszta odkad zniesiono granice z Niemcami maja o tym kraju taki zart. A mianowicie:

  • po czym poznać, że jesteśmy już na terenie Niemiec ??
  • wystarczy wyjrzeć za okno, tutaj nawet krowy są brzydsze

Jak dla mnie Gaby ładniejsza.

A poza tym do dobrze świadczy o Janku - nie kieruje się opakowaniem, a sercem :slight_smile:

Albo tym jak dobrze sprzątają, bo “Ordung muss sein” :wink:
A ja jedną taką niemkę-laskę znalazłem :smiley: Kiedyś na stronie fanklubu Armstronga była taka mapka z fanami Lance’a. No i kliknąłem sobie taką jedną kropkę i wysłałem dla draki mail po angielsku, bo mój niemiecki jest niekomunikatywny, jeżeli chodzi o coś więcej niż pytania o dane teleadresowe :wink: Odpisała i przesłała mi zdjęcie :smiley: Jak je pomnijesze i obrócę to wrzucę na forum. Zobaczycie ładną niemkę :wink:

Najlepszy przykład ładnej Niemki to modelka Heidi Klum :wink:

W sumie o gustach się nie dyskutuje. Może dla Janka liczy się TYLKO charakter?
A z tymi Niemkami to bym nie przesadzał, bo to pewnie tak jak z ponoć “najpiękniejszymi” Polkami - mnóstwo ładnych dziewczyn widać na ulicach, ale i kaszalotów na potęgę. Myślę, że ten stereotyp szpetnej Niemki wziął się z dawnych lat, kiedy Niemcy byli znacznie wyraźniej bogatsi od nas i Polacy chcieli się w jakiś sposób dowartościować. Ponieważ zaś np. gospodarkę mamy cokolwiek słabszą, to jakiś “mędrzec” wymyślił te “szpetne Helgi”. Zauważcie, że np. Rosjanki czy inne babki z dawnego ZSRR uchodzą za piękne. Ciekawe dlaczego? Widziałem wiele Rosjanek czy Ukrainek i jest jak w Polsce, są ładniejsze, są brzydsze. Ale że Rosja czy Ukraina albo inna Białoruś to kraje nad którymi mamy przewagę gospodarczą, nie musimy się dowartościowywać wtaki sposób. Wobec Wschody wystarczą nam dowcipy już to o “nowych Ruskich”, już to o ichniej skłonności do rozmaitych destylatów i inszych rozkoszy podniebienia.
Kiedy wieki temu Szkoci buntowali się przeciw podatkom płaconym Anglii, Anglicy dorobili im gębę skąpców.
Wracając do tematu - taki np. Basso ma całkiem ładną żonę. Widziałem na zdjęciach. Ciekawe jak dziewczyny i żony innych kolarzy?
Kurde, ploty jak w maglu…

youtube.com/watch?v=KVdsdBKR6ug&search=basso
Nie ma głosu , ale nie jest potrzebny :mrgreen: można pogwizdać :laughing:

Pogwizdać czy wygwizdać ? ;o)
Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, ale według mnie jest koszmarna – plastik-fantastik :o)
Nic to Sorbi, miłość bywa ślepa. Wybacz.

Hej Los Adamos chyba nie znasz się na żartach :imp: , a po drugie to jestem Sobri :imp:

[size=75][ Dodano: Sob 10 Cze, 2006 12:36 ][/size]
A sdiostrzyczke znalazłem gdy chciałem poszukać brata :mrgreen:

Oj Sobri ( przepraszam za przekręcenie nicku ) nie denerwuj się, przepraszam II. Właśnie, że się znam na żartach – nie widzisz tych uśmieszków i puszczania oka ;o) Pozdrower !!!

Mi się podoba fajne ma “graty” :slight_smile: tylko czy to jest plastik ?

panowie ale ivan basso ma siostre chetnie bym ją schrupał :smiley: