INDYWIDUALNE PROGRAMY TRENINGOWE

Dla zainteresowanych profesjonalnym podejściem do treningu kolarskiego zapraszam na www.trenujprofesjonalnie.pl

Jest to nowa alternatywa dla konkurencji. Oceńcie sami czy ciekawa.

to jest jakaś rzenaga ktoś chce kogoś trenować z akasę a nawet nie raczy się przedstawiac kim jest żenada

Tompoz

Zgadzam się z Tompozem. Nie udało mi się na stronie znaleźć ani jednego nazwiska, ani żadnej informacji z kim mamy do czynienia! Przykładowy plan treningowy jak z jakiejś gazetki rowerowej… Tekst “Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Sportu i Turystyki i PZkol” zupełnie mnie nie przekonuje.

Kto chce sobie zobaczyć, jak wygląda profesjonalnie przygotowana strona ekipy zajmującej się porządnym trenowaniem, niech kliknie TUTAJ

Dla równowagi nieco mniej profesjonalnie przygotowana strona: KLIK. Łukasz trenował mnie cały ubiegły rok, w efekcie zająłem drugie miejsce w generalce u Grześka Golonko, po drodze wygrywając jeden z wyścigów, kilka razy byłem drugi i tylko 2 razy nie byłem na pudle.
Na stronie jest mało informacji, ale trener zna się na rzeczy, no i przynajmniej się przedstawia!

Miałem okazję Pinarela poznać w 2006 r. na wyścigu w Kłomnicach (startował tam akurat mój wychowanek będący kolegą Przemka, późniejszy zwycięzca m.in. Jarnej Klasiki).
To były doświadczony kolarz szosowy z Rzeszowa Przemek Cypryś. Ścigał się we Francji oraz w kraju. Obecnie prowadzi serwis rowerowy w Rzeszowie.

Tym bardziej powinien się pokazać! Może sam bym skorzystał :wink:

Nie przedstawienie się na forum, gdzie posługujemy się nickiem, nie świadczy jeszcze o anonimowości. Informacje o mnie są zarówno na stronie jak i na powiązanym facebooku (choć nie wszystko było od razu w dziale kontakt). Wszelkie problemy z treścią i funkcjonalnością będę się starał poprawiać na bieżąco. Strona jest nowa i wymaga jeszcze trochę pracy. Pirx – nic nie jest z żadnej gazetki, niektórzy mają dedykowane aplikacje, ale za to potem się płaci. W tabelach jest wszystko co jest potrzebne do monitorowania treningu. Jeśli macie inne sugestie co do strony, piszcie.

Pozdrawiam
Przemysław Cypryś :smiling_imp:

Teraz jest ok. zwracam honor :slight_smile: A ceny masz rzeczywiście lepsze od oferowanych na tzw. profesjonalnych wortalach.

Życzę powodzenia!

Marek Kolacha :slight_smile: