INDYWIDUALNE PROGRAMY TRENINGOWE


#1

Dla zainteresowanych profesjonalnym podejściem do treningu kolarskiego zapraszam na www.trenujprofesjonalnie.pl

Jest to nowa alternatywa dla konkurencji. Oceńcie sami czy ciekawa.


#2

to jest jakaś rzenaga ktoś chce kogoś trenować z akasę a nawet nie raczy się przedstawiac kim jest żenada

Tompoz


#3

Zgadzam się z Tompozem. Nie udało mi się na stronie znaleźć ani jednego nazwiska, ani żadnej informacji z kim mamy do czynienia! Przykładowy plan treningowy jak z jakiejś gazetki rowerowej… Tekst “Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Sportu i Turystyki i PZkol” zupełnie mnie nie przekonuje.

Kto chce sobie zobaczyć, jak wygląda profesjonalnie przygotowana strona ekipy zajmującej się porządnym trenowaniem, niech kliknie TUTAJ

Dla równowagi nieco mniej profesjonalnie przygotowana strona: KLIK. Łukasz trenował mnie cały ubiegły rok, w efekcie zająłem drugie miejsce w generalce u Grześka Golonko, po drodze wygrywając jeden z wyścigów, kilka razy byłem drugi i tylko 2 razy nie byłem na pudle.
Na stronie jest mało informacji, ale trener zna się na rzeczy, no i przynajmniej się przedstawia!


#4

Miałem okazję Pinarela poznać w 2006 r. na wyścigu w Kłomnicach (startował tam akurat mój wychowanek będący kolegą Przemka, późniejszy zwycięzca m.in. Jarnej Klasiki).
To były doświadczony kolarz szosowy z Rzeszowa Przemek Cypryś. Ścigał się we Francji oraz w kraju. Obecnie prowadzi serwis rowerowy w Rzeszowie.


#5

Tym bardziej powinien się pokazać! Może sam bym skorzystał :wink:


#6

Nie przedstawienie się na forum, gdzie posługujemy się nickiem, nie świadczy jeszcze o anonimowości. Informacje o mnie są zarówno na stronie jak i na powiązanym facebooku (choć nie wszystko było od razu w dziale kontakt). Wszelkie problemy z treścią i funkcjonalnością będę się starał poprawiać na bieżąco. Strona jest nowa i wymaga jeszcze trochę pracy. Pirx – nic nie jest z żadnej gazetki, niektórzy mają dedykowane aplikacje, ale za to potem się płaci. W tabelach jest wszystko co jest potrzebne do monitorowania treningu. Jeśli macie inne sugestie co do strony, piszcie.

Pozdrawiam
Przemysław Cypryś :smiling_imp:


#7

Teraz jest ok. zwracam honor :slight_smile: A ceny masz rzeczywiście lepsze od oferowanych na tzw. profesjonalnych wortalach.

Życzę powodzenia!

Marek Kolacha :slight_smile: